Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Aparáty Class A, AB, simulclass - clanok o lampovych koncakoch

Class A, AB, simulclass - clanok o lampovych koncakoch

...kombá, hlavy, boxy a iné

Poslať 01 Aug 2007, 18:45
jarojaros Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

martinma píše:
Prosound píše:
styrioci : :wink: veľmi dobre , určite to bude mnohích zaujímať . A nejaké pivo nechajte aj pre mňa. :D

Pripaja sa aj ja a musim pochvalit, dobra osveta styrioci :shock: .

Tak tuto temu budem sledovat velmi pozorne. Styrioci sa pochlapil a dufam ze sa este pochlapi, vyborne. :!:

Poslať 02 Aug 2007, 11:31
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

jarojaros píše:
Styrioci sa pochlapil a dufam ze sa este pochlapi, vyborne. :!:

chce to trochu strpenia. ale uz mam cca vacsinu toho clanku prelozenu..uz to len doklepat - snazim sa aj ked je casu malo
Obrázok

Poslať 02 Aug 2007, 13:47
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

styrioci píše:
jarojaros píše:
Styrioci sa pochlapil a dufam ze sa este pochlapi, vyborne. :!:

chce to trochu strpenia. ale uz mam cca vacsinu toho clanku prelozenu..uz to len doklepat - snazim sa aj ked je casu malo

Strpenie je aj bude. Vsetci mozu byt len radi ze sa toho niekto podujal a riesi ten clanok. Kazdy mame casu malo, tak sa to musi kvitovat, OK styrioci :!: Sluzobka do KE to isty, len neviem este kedy to bude. Ale mam za to, ze koniec augusta/zaciatok septembra. Dam vcas vediet. :lol: 8)

Poslať 09 Aug 2007, 21:39
ADMIN

davam do pozornosti pre skalnych fanusikov mojho "psanicka", coby prekladu o lampovych zosikoch zo stranky mesaboogie.com (teda dufam,z e to aspon niekto cita :lol: ), ze aj ked som uz dlhsi cas nic nove nepridal tak v priebehu buduceho tyzdna sa to pokusim doklepat. teraz idem na predlzeny vikend prec takze budem oddychnuty a plny elanu 8)
Obrázok

Poslať 24 Aug 2007, 18:16
ADMIN

clanok doprekladany - s potesenim vam oznamujem, ze som dokoncil preklad tohto celkom zaujimaveho clanku, presunul som ho do prveho prispevku + som tam pridal nejake organizacne pokyny :wink: enjoy!
Obrázok

Poslať 25 Aug 2007, 22:42
V.I.P.
V.I.P.

Styrioci BRAVO !!!!!!! A to som precital le asi 4 odstavce. Toto si ale musim vychutnat v klude a nie takto neskorov noci.Este dokoncujem nejake animacie na www.lidlmusic.sk a tak si to dufam v nedelu podrobnejsie nastudujem. Aletoto si fakt vyzaduje pozornost a super pochvalu. Ozaj vyborne! 8) :idea:

Poslať 25 Aug 2007, 22:53
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Paradny preklad! Chcel by som tomu rozumiet. Ale asi by mi nieto musel vysvetlit coje to bias a tak.... :lol:
Ale rad si necham vsetko vysvetlit. Je to prelozene paradne ako som to napisal. este tak tomu rozumiet :oops: samo, z mojej strany. :wink:
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 25 Aug 2007, 23:22
ADMIN

oooo..vdaka :oops:

obert: treba citat pozornejsie :wink:

..."Zbiasovanie" sa jednoducho zmienuje o roznych napatiach na lampe/ach a ako sa tykaju ostatnych napati - specialne nas bude zaujimat negativny "bias" na mriezke...

a potom je tam aj neskor popisane ako funkciu plni. bias, ktory sa vacsinou mysli znamena napatie, ktore je na mriezke a urcuje kludovy prud.

taktiez netreba brat na lahku vahu to moje odporucanie - prestudovat si aj iny material, pretoze ludom, ktori ani "nepachli" k elektrotechnike bude vela veci a pojmov nejasnych.
Obrázok

Poslať 26 Aug 2007, 09:28
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Wooou! Toto je materialik, hotove skripta. Dost som prazdninoval a tym padom som absentoval tu na fore. Ale uz sa polepsim, nemam uz v plane ziadne prazdninove tulacky. :oops:
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 26 Aug 2007, 09:48
ADMIN

pre zaujemcov o tuto problematiku a elektrotechniku vseobecne tu mam aj nejake ceske materialy na samostudium :wink:

http://www.edisk.sk/stahni/35832/ele.pdf_20.13MB.html
http://www.edisk.sk/stahni/71888/ELE-tr ... .35MB.html
Obrázok

Poslať 26 Aug 2007, 15:37
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

styrioci píše:
pre zaujemcov o tuto problematiku a elektrotechniku vseobecne tu mam aj nejake ceske materialy na samostudium :wink:

Styrioci, su to uzitocne infosky. Nie kazdy v tm ma jasno /ani ja uplne nie, len okrajovo/ takze sa na to podrobnejsie tiez pozriem a cosi postudujem, aj tie linky na ucebnice elektrotechniky. :wink:
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 26 Aug 2007, 20:00
V.I.P.
V.I.P.

Lukas píše:
styrioci píše:

Styrioci, su to uzitocne infosky. Nie kazdy v tm ma jasno /ani ja uplne nie, len okrajovo/ takze sa na to podrobnejsie tiez pozriem a cosi postudujem, aj tie linky na ucebnice elektrotechniky. :wink:

Bolo by dobre, keby tu kazdy prispel podla svojich schopnosti. A prave o tom to je taketo diskusne forum. :wink:

Poslať 29 Aug 2007, 10:41
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Bolo by dobre, keby tu kazdy prispel podla svojich schopnosti. A prave o tom to je taketo diskusne forum. :wink:

Toto je alfa a omega dobreho a zmysluplneho fungovania kazdeho diskusneho fora. Aj ked vzdy budu taky, co sa hlavne pytaju a taky co vacsinou odpovedaju ale tak to uz hodi. Skusenejsi odovzdavaju skusenosti menej skusenym. :wink:
úplný začiatočník

Poslať 30 Aug 2007, 15:04
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Materialik ako vysity len postudovat... :wink:

Poslať 30 Aug 2007, 15:06
V.I.P.
V.I.P.

4oci, chce som ta poprosit, ci by si mi ten preklad nemohol zaslat v doc subore na moj mail do prace? Mal by som s tym jeden zamysel ale o tom by som ti potom zavolal. :?:

PredchádzajúciĎalší

Späť na Aparáty