Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr Vianočná akcia 2013 - Zjednaj si cenu sám!!!

Vianočná akcia 2013 - Zjednaj si cenu sám!!!

...predajcovia a výrobcovia všetkých možných odvetví

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Zdravíčko!

Máme predvianočný čas a tak za vami prichádzame s jedinečnou akciou"Zjednaj si cenu sám!!!

Predvianočná akcia "CENA DOHODOU"

Určite si cenu sami dohodou s našim predajcom! Od 1.12.2013 do 23.12.2013 máte moznosť využiť akciu "CENA DOHODOU".

Stačí zavolať na telefóny:

Piešťany: 033/77 44 606, 0903/718279, 0903/457177

Prešov: 421 51 77 247 30

Michalovce: +421 56 642 33 92

A na sortiment, ktorý je skladom zjednáte dohodou s našim predajcom!!!

Pozri nižšie na niektoré produkty, čo boli už zjednané :)

Obrázok

V.I.P.
V.I.P.

Ďalšia zvýhodnená ponuka:

Peavey univerzálny kapodaster - ku gitare k vianociam ZDARMA !!!

Obrázok

Od teraz až do vianoc, ku každej gitare nad 100 EUR, kúpenej u nás tento výborný kapodaster. (Taktiež pri kúpe aj lacnejšej gitary a nejakého doplnku, napor. povlaku, strún, atď...)

http://www.lidlmusic.sk/lidlmusic/eshop ... -univerzal

Dancul nováčik
nováčik

Zdravím Marian, potreboval by som poradit pri výbere akustickej gitary Jumbo alebo drenaught, nulty prazec najlepsie 45 mm, cena 200-250 max.300 E. Mate nieco aj na predajni v PN? A ako je to s tou cenou, viď vyššie?
Vdaka

Dancul nováčik
nováčik

Zdravím Marian, potreboval by som poradit pri výbere akustickej gitary Jumbo alebo drenaught, nulty prazec najlepsie 45 mm, cena 200-250 max.300 E. Mate nieco aj na predajni v PN? A ako je to s tou cenou, viď vyššie?
Vdaka

V.I.P.
V.I.P.

Dancul píše:
Vdaka

Videl by som to na Dowinu D555, myslím, že by si s ňou bol spokojny...

http://www.lidlmusic.sk/lidlmusic/eshop ... cka-gitara

Dancul nováčik
nováčik

Mohla by byt, ale paci sa mi aj ta DC555, je tam aký rozdiel? Myslím aj vo zvuku. Vdaka

V.I.P.
V.I.P.

Dancul píše:
Mohla by byt, ale paci sa mi aj ta DC555, je tam aký rozdiel? Myslím aj vo zvuku. Vdaka

Tak DC model má výrez (cutaway), čiže síce lepšia dosažiteľnosť vo vyšších polohách ale na druhe strane menší objem korpusu = o niečo chudobnejší zvuk, aj ked je to ale zložitejšie... :)

Dancul nováčik
nováčik

OK, Marian, máš tu Dowinu 555 aj na predajni? Ze by som sa zajtra poobede stavil. Dokedy máš otvorené?

Späť na Predajcovia a výrobcovia hudobných nástrojov a aparatúr