Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Pripomienky E-shop

E-shop

...ešte sa len rozbiehame, tak píšte pripomienky ako to tu zlepšiť

Poslať 01 Jan 2010, 04:13
braneo Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Zdravím, ak by táto téma mala ísť niekam inam, tak nech mi Marek prepáči, nevedel som, kde to mám zaradiť, ale to asi nie je až také podstatné. Chcel by som týmto apelovať na Lídlmusic, aby si trocha "porobil poriadky" ako sa u nás na východe hovorí, so svojím eshopom. Viem, že to prevádzkuje nejaký ich externý spolupracovník, ale bližšie neviem aká je komunikácia a ako to funguje. Hlavná vec, na ktorú by som chcel apelovať je, aby sa dal do poriadku reálny stav produktov skladom a na eshope, pretože už tretíkrát sa mi stalo, že to, čo bolo uvedené ako "skladom" a ja som to objednal nakoniec vôbec skladom nebolo. Stalo sa mi to už viackrát, nie iba raz, takže ma nelynčujte, že sa sťažujem pre nejakú blbosť. Prvýkrát, keď som objednával gitaru, nakoniec mi ju Pán Marko zháňal ževraj až kdesi z nemeckého skladu a dosť sa to predĺžilo, ale budiš. Gitara nakoniec došla, boli nejaké problémy s nastavovaním, ale ináč je tiptop a mám z nej veľkú radosť. Ďalšie problémy boli zo strunami. Dvakrát ma po objednaní kontaktoval niekto z Lídlmusic, že dané struny už dlho nie sú skladom, nie že sa napríklad vypredali, ale že už pol roka na sklade nie sú a na stránke je v pohode uvedené, že "skladom". Človeka to dosť zamrzí, že firma ako je Lídlmusic, ktorú uznávam hlavne pre jej ozaj osobný a veľmi ochotný prístup k zákazníkovi má svoj eshop v takomto stave. Poprosil by som nejako to dať do poriadku, lebo je to predsalen zlá reklama, pre ináč veľmi serióznu firmu.
Prosím neberte to za nejaké karhanie, sťažovanie, skôr za priateľské upozornenie, pretože aj ja sám, ak môžem, radšej objednávam cez vás, ale takéto veci sú dosť nepríjemné.
Ďakujem za odpoveď a ináč šťastný nový rok všetkým!!!

Poslať 01 Jan 2010, 12:36
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Urcite sa za to na teba nehnevam a to co pises beriem, aj moj kolega Marian Psalman sa na to obcas zlosti, ale takto:
To ze sa to to stalo viacejkrat je fakt smola, urcite to prejednam s kompetentnym clovekom, ale nerob si uplne iluzie, ze sa to da nastavit nejako 100% korektne nakolko skutocny stav na sklade s vecami k dispozicii sa posuvaju na E shop v urcitom realnom case a kym sa to nahodi nieco sa medzitym preda, takze takto... :?
Ale je pravda, ze veci, ktore uz dlhsie nemame a pripadne ani nie su k dispozicii na SR alebo CZ sklade by tam nemali byt... :?
V roku 2010 sa do toho pokusime vniest trocha viacej poriadku, aj ked toto fakt zalezi od aktualizacii a toto ja konkretne nerobim, sami mozete vidiet, ze okrem prace priamo vo firme riesim audio-video ukazky nastrojov a aparatov a konzultacie priamo so zakaznikmi a tiez subezne internetovu video skolu a je toho este viac. Ale pokusim sa na toto viacej dozriet... :idea:
Inak ak treba este nieco konkretnejsie doriesit, mozeme v ramci ss-ky, ok :?:

Späť na Pripomienky