Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Rada pri kúpe jedno alebo druhe? ktore?

jedno alebo druhe? ktore?

...chcete niečo kúpiť? Nechajte si poradiť a zvážte tú najlepšiu možnosť

Poslať 08 Jún 2009, 14:36
briann68 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Chcem sa poradit ohladom veci setrim na nejake to nove kombo a snimac moj vysnivany na gitaru. Najprv som rozmysla ze kupim kombo Bugera no uz by mi nevyslo na nejaky ten multak pretoze necchem byt bez efektov chcem vymyslat nove veci a vela vyskusat. Potom som upustil z levelu a rozmyslal som nad kombom Fender Frontman 212R + nejaky multak alebo Frontman 212 DSP to dspcko mi nieje moc po chuti a potom som rozmyslal nad kombom Line6 vlastne amp modelingove kombo Spider III 75W alebo II 120W so shortboardom. No neviem teraz ci je lepsie kupit kombo bez efektov aby to aj poradne hralo a kupit k tomu nejaky Zoom alebo ako poradte. Dakujem

Poslať 08 Jún 2009, 17:36
domáci pán
domáci pán

Vsetko okrem peavey pls :P z peavycka jedine Valvekinga planujem zarobit tak okolo 500 eur z toho 100 eur snimac a 400 n a kombo a nejaky efekt

Poslať 08 Jún 2009, 21:14
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

briann68 píše:
Vsetko okrem peavey pls :P z peavycka jedine Valvekinga planujem zarobit tak okolo 500 eur z toho 100 eur snimac a 400 n a kombo a nejaky efekt

No vidiet, ze si o Bandit-112 ani nestrajchol, pozri si toto video a myslim,ze zmenis nazor http://www.youtube.com/watch?v=t0C3dpBiqWA

Poslať 09 Jún 2009, 00:26
domáci pán
domáci pán

Ok pozrel som si ale ako vravim peavy nie jedine ked valveking no aj tak radsej nieco ine nejde mi v takejt ocenovej relacii o distortion na kombe pretoze to budem pouzivat krabicku ide mi len o kombo dobry cisty zvuk a ci kupit ako amp modelingove alebo obycajne

Poslať 09 Jún 2009, 11:43
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Kasli na efekty, reverb stačí, zober tu bugeru ak sa ti bude páčiť. Neaký solidny delay z bazaru hadam sa bude dat zohant ked ho nutne treba. Prípadne od neakého kamoša mulťák do slučky a rock on.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 10 Jún 2009, 14:32
domáci pán
domáci pán

Ondskan píše:
Kasli na efekty, reverb stačí, zober tu bugeru ak sa ti bude páčiť. Neaký solidny delay z bazaru hadam sa bude dat zohant ked ho nutne treba. Prípadne od neakého kamoša mulťák do slučky a rock on.

Od burgery som uz upustil zatial je to drahe to kupim az casom lebo teraz mi treba peniaze na novy HB a to kombo a keby som kupil fender tak asi nejaky multak k tomu.

Poslať 10 Jún 2009, 16:58
PalinkoZa nováčik
nováčik

ako myslis ale podla mna na tom prerobis , tak ci tak budes kupovat nieco ine.
osobne by som bral tu Bugeru, keby sa mi nenaskytol Randall

Poslať 10 Jún 2009, 20:08
domáci pán
domáci pán

PalinkoZa píše:
ako myslis ale podla mna na tom prerobis , tak ci tak budes kupovat nieco ine.
osobne by som bral tu Bugeru, keby sa mi nenaskytol Randall

Suhlasim s tebou no na bugeru by smo kupoval Burgera 6262 pretoze kazdy kanal ma vlastny EQ no kym by smo na to nasetril bolo by neskor a potrebujeme z kapelou zacta hrat skor a + kupujem kombo snimac ktory stoji 98 eur a nejake puzdro na to a budem musiet aj multak lebo mam krabicku na distortion+ mi treba nejake ine zvuky atd. takze burgeru asi kupim neskor ked predam toto kombo no ide o cas a o to ze budem moct terz kupit aj tie ostatne veci. ale burgeru kupim urcite neskor lebo je to fakt kombo pan podla mna je to dostupna verzia messy v europe za dostupnu cenu :P

Poslať 13 Jún 2009, 20:54
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

predam ti moj Hughes & Kettner ked chces, ja uz hram len na base, a mas za smiesne prachy amp jak svina
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 14 Jún 2009, 22:40
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

GM_viktor píše:
predam ti moj Hughes & Kettner ked chces, ja uz hram len na base, a mas za smiesne prachy amp jak svina

Viktor, ty si uz na base?
A kde mas extra special model GOLEMa od Gerhata co si nie tak davno kupoval? :?:

Poslať 16 Jún 2009, 02:22
domáci pán
domáci pán

popis kus blizsie ten Hughes & Kettner a o aku cenu by slo? :)

Späť na Rada pri kúpe