Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie 1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

1ST MUSICREPORT.SK SESSION !!!!!!

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

spyros inventár
inventár

Vid na inom mieste sme sa rozhodli urobit jednu session, vsetci ste srdecne pozvany.

POZVANKA NA 1ST MUSICREPORT.SK SESSION

Pozyvame vas na majove stretnute fanusikov hudby, hudobnych nastrojov a aparatury.
Hlavný organizátory: MusicReport.sk a Lídl Music Slovakia spol. s r.o.

TERMIN: 16.5.2008 (piatok) - 18.5.2008 (nedela)

MIESTO KONANIA

Chata Felicia, Stara Lesna 419, 059 60 Tatranska Lomnica
Ubytovanie v 2 - 4 lozkovych izbach so soc. zariadenim. Specialne poziadavky vybavime po zvazeni (napr. infuzna suprava Staropramen k posteli), nemozne do 3 dni.

Informacie o vybaveni a pristupe via http://www.lomnica.sk. V skratke pred objektom parkovisko pre 14 aut, autobus 200m, elektricka 1800m, centrum Tatranskej Lomnica 3000m.

CENA

120 SKK noclah na 1 noc so spacakom
180 SKK noclah na 1 noc vratane postelneho pradla a uteraka

PROGRAM:

Pomedzi to samozrejme Tatry etc.

PIATOK, 16.5.2008, 08:00 - 18:00 - Prijazd, ubytovanie sa, priprava PA a aparatury.
PIATOK, 16.5.2008, 18:00 - 22:00 - Koncerty a predvadzacky. Upresnime postupne podla zucastnenych.
PIATOK, 16.5.2008, od 22:00 - Debata a opekačka.
SOBOTA, 17.5.2008, 16:00 - 22:00 - Koncerty a predvadzacky. Upresnime postupne podla zucastnenych.
SOBOTA, 17.5.2008, od 22:00 - Debata a opekačka.
NEDELA, 18.5.2008, 09:00 - 12:00 - Zlozenie aparatury, upratovanie a odchod.

AKCIA :-D Kto by doniesol bicie a PA pre spev, tak ubytovanie gratis.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 11 Mar 2008, 12:34
spyros inventár
inventár

Do tejto spravy budem postupne vpisovat potvrdenych ucastnikov. Potrebujem vediet Meno a Priezvisko + nickname, telefon, ake ubytovanie chcete, cim prispejete, ak chcete a kedy cca pridete.

Tiez GM_Viktor napisal, ze by prisiel s kapelkou, takze rovno moze predviest aj Golema. Budeme zvedavi! Rozmyslam, ze ak bude dobra ucast, tak skusim vybavit prezentaciu majstra gitarara.

Doprava: Ked budu znami prvi ucastnici, tak sa postupne aj vykrystalizuju zostavy v autach, aby ani kvapka benzinu/nafty nevysla nazmar :P .

Predvediem na Marianovi a 4oci 8)

Ares, 090x/xxxxxx, prichod piatok 16:00, 2 noci, predstavenie Peavey ValveKing halfstack.
Ares, 090x/xxxxxx, prichod piatok 16:00, 2 noci, dvojlozkova izba.
Bino "StyriOci" Marek, 090x/xxxxxx, prichod piatok 16:00, 2 noci so spacakom, predstavenie projektu MusicReport.sk.
Binova "StyriOcka" frajerka, 0908/836817, prichod piatok 16:00, 2 noci so spacakom a dvojlozkova izba pre mna a Mareka.
Korytko "Spyros" Dušan, 0907/946739, ultradezorganizator.
Marko "MarianGuitar" Marián, 0903/718279, prichod piatok 16:00, 2 noci, show Zoom multiefekty a Akai distortion efekt.
Naposledy upravil spyros dňa 13 Mar 2008, 12:31, celkovo upravené 6
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 11 Mar 2008, 12:37
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 11 Mar 2008, 13:28
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

spyros píše:
Predvediem na Marianovi a 4oci 8)

Bino "StyriOci" Marek, 090x/xxxxxx, prichod piatok 16:00, 2 noci so spacakom, predstavenie projektu MusicReport.sk.
Binova "StyriOcka" frajerka, 090x/xxxxxx, prichod piatok 16:00, 2 noci so spacakom a dvojlozkova izba pre mna a Mareka.

:lol: :lol: :lol: mooooze buc :D

vycapil som ako dolezitu..

spyros: gitarar, kuckovsky z KK? to by ma celkom zaujimalo :)
Obrázok

Poslať 11 Mar 2008, 15:24
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
spyros: gitarar, kuckovsky z KK? to by ma celkom zaujimalo :)

No uvidime, zase este som ho neoslovil, tak to tu nebudem mlatit naprazdno... ale je to kultak... podla mna by dosiel...

Poslať 12 Mar 2008, 10:29
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

toto bude ta session o ktorej tu debatujeme uz mesiac? ten kvazi lidlmusic fest?
takze ako som uz spominal v predchadzajucej teme v ktorej sa o tomto celom debatovalo,tak som schopny priniest bicie...cele na komplet secko co mam...takze mozte asi pocitat aj s celou nasou kapelou...ja s nimi este hodim rec,a potom ked tak aj kontakty na nas 8)
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 12 Mar 2008, 10:47
spyros inventár
inventár

LP_drummer píše:
toto bude ta session o ktorej tu debatujeme uz mesiac? ten kvazi lidlmusic fest?
takze ako som uz spominal v predchadzajucej teme v ktorej sa o tomto celom debatovalo,tak som schopny priniest bicie...cele na komplet secko co mam...takze mozte asi pocitat aj s celou nasou kapelou...ja s nimi este hodim rec,a potom ked tak aj kontakty na nas 8)

Toto je ina session s podtextom "Muzikanti sebe" 8) , LidlMusic mal byt klasicky jednodenny festival pre ludi. Toto je skor o prijrmne stravenom vikende s ludmi podobneho zamerania (nemyslim teraz sexualneho, ze...).

A pomedzi to dame vecer koncertiky a predvadzacky a jamiky, cize keby isla tvoja/Viktorova kapela, tak mi napis, kolko ludi, co by ste zobrali. Od Viktora ocakavame prezentaciu Golema :-D a pomaly zacnem aj robit playlist. Mozno by nebola zla aj prezentacia bubenika, ak chces.

Poslať 12 Mar 2008, 10:50
V.I.P.
V.I.P.

LP_drummer píše:

No vyzera to tak, ze na uspech a vobec zrealizovanie niecoho tato forma vyhovuje lepsie a je to asi cele realnejsie ze to vyjde a ze sa to uskutocni, lebo ak bude zaklad nejakych ludi na (sukromnom piesocku - ui spyrosa), tak potom to bude uz len otazka, ze ci nakoniec prijde 10 ludi alebo 30 ludi. Ale mam za to, ze zlata stredna cesta. Ale ako uz napisal spyros, vsetci su vitany.... :wink:

Poslať 12 Mar 2008, 11:27
ADMIN

jo a dolezita poznamka: chalani berte frajerky :D zeby sa mala moja s kym bavit, ked budem "zaneprazdneny" :lol:
Obrázok

Poslať 12 Mar 2008, 11:30
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
jo a dolezita poznamka: chalani berte frajerky :D zeby sa mala moja s kym bavit, ked budem "zaneprazdneny" :lol:

Ja ju postrazim...

PS: Ares berie manzelku...

Poslať 12 Mar 2008, 11:41
V.I.P.
V.I.P.

spyros píše:
styrioci píše:

Ja ju postrazim...
PS: Ares berie manzelku...

Manzelky a priatelky berte len ti, ktori viete ze vase polovicky su odolne voci hluku a ostatnym veciam, co sa tam budu diat :lol:

Poslať 12 Mar 2008, 15:12
inventár
inventár

spyros píše:
A pomedzi to dame vecer koncertiky a predvadzacky a jamiky, cize keby isla tvoja/Viktorova kapela, tak mi napis, kolko ludi, co by ste zobrali. Od Viktora ocakavame prezentaciu Golema :-D a pomaly zacnem aj robit playlist. Mozno by nebola zla aj prezentacia bubenika, ak chces.

co sa tyka nasej kapely tak by to bolo 4 alebo 5 ludi...zalezi ci dojdeme jako klasicka kapela aj so spevakom,alebo bez neho,lebo sme rozbehli aj instrumentalny projekt,a koncom marca ideme uz aj nieco nahrat 8)
a s tou prezentaciou bubenika si to ako myslel? lebo som nepochopil o co by malo ist,co by to malo zahrnat :oops:
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 12 Mar 2008, 16:20
spyros inventár
inventár

LP_drummer píše:
co sa tyka nasej kapely tak by to bolo 4 alebo 5 ludi...zalezi ci dojdeme jako klasicka kapela aj so spevakom,alebo bez neho,lebo sme rozbehli aj instrumentalny projekt,a koncom marca ideme uz aj nieco nahrat 8)
a s tou prezentaciou bubenika si to ako myslel? lebo som nepochopil o co by malo ist,co by to malo zahrnat :oops:

Mozu obe uskupenia vystupit, ze...

Add prezentacia: nieco take, ze ty budes nervozner pozerat na svoje bubny, na tebe bude visiet niekolko parov oci a budu cakat co s teba vypadne, slovne... v reale asi to, co by si kecal, keby si sa stretol s 3 dalsimi bubenikmi, ale mozes aj nejaku specialitku predviest... cca 30min.

Poslať 12 Mar 2008, 17:50
inventár
inventár

no to som pochopil ze nieco obkecat okolo bicich,len neviem co presne...ja keby som sa stretol s dalsimi bubenikmi tak by sme kecali o takych veciach ktorym by nikto iny asi nerozumel,proste technicke veci....co mam opisovat biciu zostavu ? :lol: ze toto je kotol,kopak... :lol: neviem fakt...jako toho golema si viem predstavit ze natoci tam nejaky zvuk,chvilu zahra a obkeca ho...potom natoci dalsi a zase to iste...ale na bicich...fu neviem...jedine ze by som nejake pattertny roznych stylov hral...jazz,blues,rock a pod...sak to by sa este dohodlo..sak nemusel by som to robit sam,kludne by mi este nejaky drummer mohol pomoct...inak dufam ze nas tam bude viacej bubenikov,ze pojdu cele kapely s ostatnymi clenmi z nasho fora...aby tam nebolo 10 gitaristov a dvaja bubenici...

Poslať 12 Mar 2008, 21:08
ADMIN

LP_drummer píše:
co mam opisovat biciu zostavu ? :lol:

a preco nie? ja som z bicich viacmenej duty, mozes obkecat nejake zvlastnosti a pod :)

LP_drummer píše:
jedine ze by som nejake pattertny roznych stylov hral...jazz,blues,rock a pod...

to by bolo fajn, pripadne by si mohlo nejake techniky zaujimave ukazat...
Obrázok

Ďalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie