Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Aparáty Marshall

Marshall

...kombá, hlavy, boxy a iné

Poslať 23 Feb 2008, 22:18
briann68 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Caute rad by som sa nieco viac dozvedel ak cchem porovnat Marshall MG100DFX , MG250DFX, hlavu MG100HDFX a hybrid AVT100X. Dakujem. Ide mi o to ze tie tri su v priblizne rovnakej cene ked si prirpatam k hlave aj box a nejaku zlavu alebo akciu. No rad by som vedel ako su kazdy jeden z niich na tom zvukovo a ci sa to oplati za tu cenu do skusobne a na koncerty na taky styl alternative rock + gitaru mam Epiphone DOT Studio krabicka Johnson DEQ-2 aby ste mali predstavu o co ide. Dakujem plllls cim skor chcme si nieco z toho kupit no cchem za co najlepsie peniaze najlepsi zvuk.

Poslať 23 Feb 2008, 22:25
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Uz sme spolu cez chatt o tom kecali. Podla mna mas lepsie ako radu MG Marshall kupit Peavey TransTube Bandit alebo Valveking... No vsak uvidime, co na to ostani.... :wink:

Poslať 23 Feb 2008, 22:28
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

neoplatia sa ti uz radsej lampove zalezitosti ako peavy valveking, img stage line gat "bla bla" a pod?
Obrázok

Poslať 23 Feb 2008, 22:59
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

pokial lampu tak urcite ValveKing VK100+box .. aspon si ju vyskusaj za to nic nedas .. :wink: .. a nedaj nic na ziadne ukazky na nete .. ja som ValveKinga skoro kvoli tomu obisiel .. a to som dokonca skusal najprv kombo VK212 .. ale radsej vyskusaj aj kombo aj hlavu s boxom pretoze su ine aj ked maju rovnaky vykon ..

Poslať 24 Feb 2008, 02:09
domáci pán
domáci pán

Dakujem. No ja by som toho valvekinga aj chcel vyskusat. Asi niekde skusim v predani ci sa neda objednat. Neviete nahoodu IMFka v KE vedela by nieco take objednat ale bez toho aby som to musel kupit?
Ale aj tak ja radsej marshalla mne sa jeho zvuk paci tak ak mozte skuste nieco popisat o tych typoch ktore som spomenul

Poslať 24 Feb 2008, 09:15
V.I.P.
V.I.P.

briann68 píše:
Dakujem. No ja by som toho valvekinga aj chcel vyskusat. Asi niekde skusim v predani ci sa neda objednat. Neviete nahoodu IMFka v KE vedela by nieco take objednat ale bez toho aby som to musel kupit?
Ale aj tak ja radsej marshalla mne sa jeho zvuk paci tak ak mozte skuste nieco popisat o tych typoch ktore som spomenul

Este si nevyskusal Valvekinga a uz by si radsej Marshalla MG radu, To nema trochu logiku. Moja rada: Ako tu viaceri popisali, treba vyskusat viacero veci v podobne cenovej triede a nenechat sa zviest prvotnym image a recami okolo toho. :?

Poslať 24 Feb 2008, 12:09
ADMIN

briann68: a skusal si tie MG a AVT? lebo zvuk marshalla ako ho poznas z live, CD a pod, kde su prikrmene plexiny, vytocene jcm800, 900 a 2000 je trosku nieco ine ako to co zo seba vydavaju tie MG a AVT...
chces do toho vrazit cca 20000 +/-..za to sa ti s trochou stastia moze podarit zohnat jcm 900 alebo 800 alebo mozno jcm2000 401DSL z druhej ruky :wink: (ked tak velmi chces ten marshall)
Obrázok

Poslať 24 Feb 2008, 14:17
V.I.P.
V.I.P.

No u mna moze mat DSL-401 novu zo zarukou z 24 tis. Nova stoji cez 30 tis!
Ale mne skor islo o princip vci a sice, ze este neodskusal osobne a uz mal brian nazor... :?

Poslať 25 Feb 2008, 21:39
domáci pán
domáci pán

Dakujem ale ide o to ze ja si nemozem kupit z druhej ruky a viac ako 20 tisic nemozem dat uz som zrusil tu HDFX s boxom dal som si MG250DFX. Necche mtu terz rozoberat preco nemozem z druhej ruky ale nemozem :D za tych 24 totaksito nevychadza. PReto v tej cene radsej marshalla. A co je to jcm900 800 ... ?

Poslať 25 Feb 2008, 21:49
V.I.P.
V.I.P.

briann68 píše:
Dakujem ale ide o to ze ja si nemozem kupit z druhej ruky a viac ako 20 tisic nemozem dat uz som zrusil tu HDFX s boxom dal som si MG250DFX. Nechce mtu terz rozoberat preco nemozem z druhej ruky ale nemozem :D za tych 24 totaksito nevychadza. PReto v tej cene radsej marshalla. A co je to jcm900 800 ... ?

No poviem ti takto: JCM-800 alebo 900 nove za tie love ale nekupis. takze to ani nerozoberaj... :wink:
Naposledy upravil marianguitar dňa 25 Feb 2008, 22:25, celkovo upravené 1

Poslať 25 Feb 2008, 21:56
domáci pán
domáci pán

jaaj :D ale aj tak ma skrie co to je informovany byt je dobre :P

Poslať 26 Feb 2008, 09:46
ADMIN

briann: rodicom povedz, ze ked mas dat tolko prachov za aparat, tak sa ti oplati z druhej ruky plnokrvny lampac so ZVUKOM a nie predrazenu hovadinu od marshallu so zvukom.
tie MG a AVT nemaju taku hodnotu, za aku sa predavaju nove..ja viem, je to tazek s rodicmi, ked sa prd do toho rozumeju, ale skus im to vysvetlit..lebo podla mna by to bolo iba plytvanie prachmi..
alebo ked uz fakt nie z druhej ruky, tak skus tie valvekingy alebo IMG Stage Line GAT :wink:
Obrázok

Poslať 26 Feb 2008, 22:13
V.I.P.
V.I.P.

StyriOci, ja mam pocit, ze v tom nemaju prsty brianovi rodicia ale on sam... :wink:
Z jednej stany nema az take skusenosti ale uz si overil, ze Marshall je to prave, co sa mu paci... :?

Poslať 27 Feb 2008, 23:38
domáci pán
domáci pán

Marian ma pravdu moji rodicia v tom prsty nemaju ja si vsetku vybavu kupujem sam. No uz viem jasne tie Jcm boli lampove hlavy stacilo povedat :D nakoniec som sa rozhodol nie pre hlavu MG typu ale pre Marhall MG250DFX myslim ze za tie prachy pekna vec. Je jasne ze keby som mal tolko prachov monzo 26 tisic tak by som prve pohladal nejake paradne inzeraty na lampy no bohuzial teraz cez projekt ktory robim musim kupovat veci nove.

Ďalší

Späť na Aparáty