Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Aparáty Marshall

Marshall

...kombá, hlavy, boxy a iné

Poslať 28 Feb 2008, 00:31
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

briann68 píše:
Marian ma pravdu moji rodicia v tom prsty nemaju ja si vsetku vybavu kupujem sam. No uz viem jasne tie Jcm boli lampove hlavy stacilo povedat :D nakoniec som sa rozhodol nie pre hlavu MG typu ale pre Marhall MG250DFX myslim ze za tie prachy pekna vec. Je jasne ze keby som mal tolko prachov monzo 26 tisic tak by som prve pohladal nejake paradne inzeraty na lampy no bohuzial teraz cez projekt ktory robim musim kupovat veci nove.

Kedze si sa uz rozhodol, nemam eticke zabrany aby som ti povedal, ze to bude tvoja prva (negativna) skusenost, kedy si riesil zalezitosti v suvislostiach image a solidny zvuk za urcite prachy. Prinosom pre teba (aspon dufam) bude, ze do buducna si za urcite prachy vyberies vec nie podla image ci zaciatocnickych dojmov ovplyvnenych tym co iny maju ale podla uzitkovych vlastnosti v ramci zvolenej ceny... :?

Poslať 28 Feb 2008, 00:41
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

briann68 píše:
Je jasne ze keby som mal tolko prachov monzo 26 tisic tak by som prve pohladal nejake paradne inzeraty na lampy no bohuzial teraz cez projekt ktory robim musim kupovat veci nove.

to co mas nejake fondy z europskej unie? .. :lol:

Poslať 28 Feb 2008, 10:31
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

rodicov :lol:

no, je to tvoje rozhodnutie, tvoje peniaze...mozem uz len popriat nech to sluzi a tak skoro sa to neobjavi v bazari.. 8)
Obrázok

Predchádzajúci

Späť na Aparáty