Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Aparáty PEAVEY 6505 alebo 6505 Plus?

PEAVEY 6505 alebo 6505 Plus?

...kombá, hlavy, boxy a iné

Poslať 26 Máj 2007, 12:27
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Niekto na fore mal v infe pod čiarou ze má 6505+ hlavu. Počul som ju na zivo na koncerte, no bomba. FIknite sem nejaké skúsenosti, názory, linky, nech som múdrej?í. pokukujem po nej. :)

vlozil marianguitar - cennik PEAVEY
Cennik PEAVEY v "xls" - klikni sem!
Cennik PEAVEY v "pdf" - klikni sem!

Poslať 26 Máj 2007, 12:31
martinma Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

curahala píše:
Niekto na fore mal v infe pod čiarou ?e má 6505+ hlavu. Počul som ju na ?ivo na koncerte, no bomba. FIknite sem nejaké skúsenosti, názory, linky, nech som múdrej?í. pokukujem po nej. :)

Caw, ano já mam 6505+ hlavu a k tomu zatiaľ Valveking412 slant reprobox - na originál 6505 box si dávam penia?ky dokopy, zase v lete pôjdem von zarobi?. Toto je konkrétne pseudo 3 kanál. Zvukovo je to presne to isté ako bola hlava EVH 5150 II. Kon?trukčne je to úplne to isté, len bez signatúry EVH, ale neviem prečo to taktp urobili v PEAVEY. :shock:
Peavey 6505plus, Valveking412box, TC Electronic G Major, ZOOM G2.1u

Poslať 26 Máj 2007, 12:37
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Pravda je taká, ?e podľa v?etkého do?lo k rozchodu Eddy Van Hallena s firmou PEAVEY. Tým muselo smodelu EVH 5150 toto logo odís?. Tak?e vymysleli označenie 6505. 6505+ je model, kde sú v podstate tri kanály ale z toho dva na spoločných korekciách (čistý a crunch). 6505 má clean - čistý a lead ako skreslený.
Inak nejaké uká?ky PEAVEY 6505 a 6505+ su na tejto linke:
http://www.youtube.com/results?search_q ... rch=Search 8)

Poslať 26 Máj 2007, 12:58
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

curahala píše:
Niekto na fore mal v infe pod čiarou ?e má 6505+ hlavu. Počul som ju na ?ivo na koncerte, no bomba. FIknite sem nejaké skúsenosti, názory, linky, nech som múdrej?í. pokukujem po nej. :)

No pozeral som ovládacie panely oboch hláv. Na 6505plus sú korekcie na oboch kanáloch, 6505 model má jedny spoločné kérekcie. 8)
Girarista rocker

Poslať 26 Máj 2007, 21:11
V.I.P.
V.I.P.

curahala píše:

Pozri, ak chce? úplne detaily o tej hlave 6505 alebo 6505plus, tak si klikni na tieto linky:
6505:
http://peavey.com/products/browse.cfm/a ... 5��+Head.cfm
6505plus:
http://peavey.com/products/browse.cfm/a ... 5��+Plus+Head.cfm
8)
Ak ti e?te niečo neude jasné, alebo bude? ma? dal?ie dotazy, sem s nimi! 8)

Poslať 26 Máj 2007, 22:06
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

mupino píše:
curahala píše:

No pozeral som ovládacie panely oboch hláv. Na 6505plus sú korekcie na oboch kanáloch, 6505 model má jedny spoločné kérekcie. 8)

takze v predchadzajucej teme som mal pravdu :lol: skoda len, ze som si tuto nepozrel skor..ianc by som to tam nenapisal :oops:
Obrázok

Poslať 26 Máj 2007, 22:35
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
mupino píše:
curahala píše:

takze v predchadzajucej teme som mal pravdu :lol: skoda len, ze som si tuto nepozrel skor..ianc by som to tam nenapisal :oops:

Kuva chlapi vy sa vyznáte! :shock:
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 27 Máj 2007, 12:03
ADMIN

obert píše:

nepovedal by som..zase neslo o taku informaciu, ktoru by bol problem najst aj na nete :wink:

:!: google rulezzz :!:
Obrázok

Poslať 27 Máj 2007, 12:18
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
obert píše:

nepovedal by som..zase neslo o taku informaciu, ktoru by bol problem najst aj na nete :wink:
:!: google rulezzz :!:

Obert mal asi na mysli ten fakt, ?e ak sa tu vytvorí nejaká konkrétna téma a debata sa rozbehne spolu s nejakými doplňujúcimi linkami na ďal?ie info, video, taby a tak, ?e to je potom pekne pokope. 8) 8) 8)
Girarista rocker

Poslať 27 Máj 2007, 12:21
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:

No "styrioci", hold si asi viacej doma na nete. Já sice s compom robím ale a? taký rozhľad o nástrojoch a aparatúrach a stránkach kde to najs? nemám. Tak?e rád uvíta komplexnej?ie informácie, díki za ne. :!:
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 27 Máj 2007, 12:28
ADMIN

obert píše:
No "styrioci", hold si asi viacej doma na nete. Já sice s compom robím ale a? taký rozhľad o nástrojoch a aparatúrach a stránkach kde to najs? nemám. Tak?e rád uvíta komplexnej?ie informácie, díki za ne. :!:

nic proti, teraz to neber to ako utok. s casom stravenym na nete to nema nic spolocne, ale ked sa bavime o Peaveyckach, tak kam pojdem primarne hladat nejake info? na stranku vyrobcu, nie? :) a ak viem meno firmy je otazkou 5-ich sekund vygooglit si oficialnu stranku a dalsich asi 15-20 sekund pokial sa praklikam tam kam potrebujem :wink:
Obrázok

Poslať 27 Máj 2007, 13:25
Mario Bross Obrázok užívateľa
Moderátor

sak nato sa temy zakladaju ze sa to vzdy rozsiri o nove(ako pre koho) informacie...ale je pravda ze styrioci vygoogli aj svateho :D
Soldano SLO100 homemade
Ibanez SZ520QM
--------------------------------

Poslať 27 Máj 2007, 13:34
V.I.P.
V.I.P.

Mario Bross píše:
sak nato sa temy zakladaju ze sa to vzdy rozsiri o nove(ako pre koho) informacie...ale je pravda ze styrioci vygoogli aj svateho :D

Mario, presne tak! A o to aj ide. Niekto má v tom pasiju a baví ho to, iný to nevie alebo nechce robi?. Niekto si takú stránku nájde ale nevyčíta z nej nič. Iný tam získa v?etko čo potrebuje! No a sú takí, čo si to pekne komplexne prečítajú na na?om fore. 8) 8) 8)
Nech ?ije surfovanie na nete!

Poslať 04 Mar 2008, 11:12
pEEto nováčik
nováčik

6505plus head si planujem kupit po lete.... no chcem sa spitat ten 3kanal co je to zac? tam sa da iba primiesat neaky ten hal do bustra alebo ako to je vlastne? najlepsie by to bolo viskusat ale nevim kde :(

Poslať 04 Mar 2008, 11:53
V.I.P.
V.I.P.

pEEto píše:
6505plus head si planujem kupit po lete.... no chcem sa spitat ten 3kanal co je to zac? tam sa da iba primiesat neaky ten hal do bustra alebo ako to je vlastne? najlepsie by to bolo viskusat ale nevim kde :(

Vyskusat si 6505+ mozes momentalne aj priamo u nas na Sladkovicovej 10 v Piestanoch. Dokonca je aj akcia s boxom ale co bude v lete neviem. Inak nejaky ludia si u nas tuto hlavu kupili a vlastni ju aj moj syn. Tak dufam, ze ti niekto odpise vlastne skusenosti. Ja viem, ze ta hlava je vinikajuca ale nechcem chvalit vlastne perie :lol: ...
nejake zakladne info najdes na tychto linkach:
http://www.lidlmusic.sk//?id=64
http://www.lidlmusic.sk//?id=474
http://www.peavey-eu.com/product.php?fl ... l=5&key=93
http://www.youtube.com/results?search_q ... rch=Search

Ďalší

Späť na Aparáty