Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Aparáty Recenzia a popis novinky Marshall JVM-410

Recenzia a popis novinky Marshall JVM-410

...kombá, hlavy, boxy a iné

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Nazdar, trochu sme zacali intenzivnejsie spolupracovat s dovozcom Marshallu na slovensko a nejake aparaty tu uz mame. Tiez ocakavame super novinku Marshall JVM-410 /tyzden, max. 10 dni/ spolu aj s boxom 1960A a tak som vam k tomu sem prihodil aj nejake citanie o tychto aparatoch. Kliknite si na:
http://www.lidlmusic.sk/?id=402
A potom dole na vyraz: "JVM410-clanok". :wink:
Skladom su uz aj nejake modely serie MG /30,50/ a tiez ocakavame modely DSL50 a TSL100. :wink:

Poslať 09 Nov 2007, 12:18
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

waw..celkom pekna recenzia :)

ale je tam preklep v casti, kde je obkec cisteho kanala. je tam veta: "co odpoveda typologii vacsiny vintage aparatov"
ja by som tam pouzil vyraz "topologii"
Obrázok

Poslať 09 Nov 2007, 16:45
mamut Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

No marian, ked to dostanete na predajnu odskusaj a poreferuj ako sa ti to javi pri skuske "na vlastne usi". :lol:
Stagg A-4006, B.C. Rich NJ Classic, Marshall 9001 + Starfield tube power + CRATE boxy.

Poslať 10 Nov 2007, 14:02
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Hodnotenia okolo tej hlavy JVM-410 su dobre az by som povedal honosne. Tak uvidime co sa tu napise... Inak pri tej cene by sa samozrejme uz aj pytalo aby to aj hralo teda riadne vd je to cca 50 litrov,mozo viacej... :wink:
úplný začiatočník

Poslať 10 Nov 2007, 17:09
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

papierovo to vyzera na taky marshallacky naprotivok k mese dual rectifier roadking/roadster
Obrázok

Poslať 11 Nov 2007, 20:18
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Takyto stroj alebo peavey JSX head to je moj sen. No financne na to nebudem este dlho mat. :( .
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 11 Nov 2007, 20:31
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Marian Marshall je OK a myslim si ze pri dobre skombinovanych modeloch je mozne toto v pohode aj predavat. Ved napr. Peavey nema napr. v Transtube 30W verziu, ma Envoy110 co je 40W, Marshall ma MG30DFX a takto by sa dalo povyberat....
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 13 Nov 2007, 17:00
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

nato JVMko asi zacinam setrit, parada
ten typ paratu ktory zhanam...
ale bude dilema ci kupit mesu alebo marshalla :?
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 13 Nov 2007, 20:41
martinma Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No to JVM-ko je lakave. Ale lacne to teda nie je. Treba dat vediet ako obstal zvukovy test na vlastne usi. :lol:
Peavey 6505plus, Valveking412box, TC Electronic G Major, ZOOM G2.1u

Poslať 13 Nov 2007, 21:40
spyros inventár
inventár

martinma píše:
No to JVM-ko je lakave. Ale lacne to teda nie je. Treba dat vediet ako obstal zvukovy test na vlastne usi. :lol:

Ti mozem povedat, ze bombastik... sice som vela Marshallow neskusal, ale toto je jedna z najlepsich veci, co som brnkal.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 16 Nov 2007, 18:24
inventár
inventár

neomrzel...
to je zvuk ktory je z vacsej casti moj...ale kedze hram styl ktory hram na nasej scene sa len tak lahko neuplatnim, je to aparat pre moju radost aj ked dost univerzalny...vytiahnem z neho vsetko co potrebujem
ale ten marshall mi poskytne viac presetov a potrebujem ho skor do makksej a komercnej hudby - risuju sa v blizkej buducnosti dost zaujimave projekty...takze tak...
casom ho kupim, aj mesu dual rectifier, diezel herbert atd atd...kazdy rok nieco :P (je to len pre vlastne potesenie, uz len zistit kde to budem skladovat) :roll:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 16 Nov 2007, 18:27
inventár
inventár

http://www.youtube.com/watch?v=XmTr-6Xh9fE
cukrik...
ale myslim ze tento tipek to ma skorej v prstoch ako v aparate :?

Poslať 16 Nov 2007, 18:29
spyros inventár
inventár

GM_viktor píše:
ale ten marshall mi poskytne viac presetov a potrebujem ho skor do makksej a komercnej hudby - risuju sa v blizkej buducnosti dost zaujimave projekty...takze tak...

JVM do maksich zanrov? A co je tvrdy zaner? Ved to je viacmenej odpoved Marshallu na RoadKing. Niezeby sa na to nedal hrat blues, ale isto na tom odpalis metal alebo hardcore.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 18 Nov 2007, 14:46
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Tiez sa my to nezda, ze JVM-410 do maksich stylov. je to univerzalny aparat a zvlada myslim akykolvek styl. 8)
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Späť na Aparáty