Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Aparáty Menej známe aparáty

Menej známe aparáty

...kombá, hlavy, boxy a iné

Poslať 11 Mar 2008, 00:36
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 11 Mar 2008, 11:00
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 11 Mar 2008, 11:34
tono Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ak vec trochu odlahcim a trochu sa vratim k teme, tak aj Robov aparat na baterky je vlastne menej znamy aparat :lol: a viem, ze sa tu o tom pisalo. Pokial viem, tak marian ho uz nejaku dobu ma, tak by mohol poreferovat ako je s tym spokojny a ako sa mu javi.
Buldozér ženských sŕdc.

Poslať 11 Mar 2008, 20:19
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 12 Mar 2008, 10:46
V.I.P.
V.I.P.

tono píše:
Ak vec trochu odlahcim a trochu sa vratim k teme, tak aj Robov aparat na baterky je vlastne menej znamy aparat :lol: a viem, ze sa tu o tom pisalo. Pokial viem, tak marian ho uz nejaku dobu ma, tak by mohol poreferovat ako je s tym spokojny a ako sa mu javi.

ANo, je to pravda,apareatik uz pouzivam tak cca od vianoc, mozno som ho dostal tak medzi sviatkami. Vyskusal som si ho chvilku v "povodnom zneni s titulkami" :lol: a akonahle mi dojde Cubase CE3 (ze vraj mi poslu uz SE4!), a FireWire SOlo M-Audio interface, tak spravim aj nejake zvukove ukazky. Inak s firmy SUNTEQ mi to prosim pekne posielaju uz od januara :x
Co sa tyka doterajsieho pouzivania ako som pisal, po kratkom vyskusani som k tomu pripojil H&K Cream Maschine a ZOOM 9050 multak halfrack (som proste fajnovy a rozmaznany aj na domace svicenie) a na jednom urobenom zvuku cvicim (skreslenie s H&K Cream Maschine, a nejaky ten priestor z 9050-tky. No a Robove kombo pouzivam ako zosilovaci aparat doma v izbe :lol:
Ale i tak co som skusal tie styri zvukove mody (2x cisty a 2x skresleny) tak na dane rozmery a moznosti to hra velmi pekne, co dufam budete moct snad zanedlho zhodnotit aj vy podla ukazok co urobim... :wink:

Poslať 12 Mar 2008, 11:24
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

marian: to nie je fer, lebo tebe bude zniet aj gitara zapojena do krabice od pracky :lol:
Obrázok

Poslať 12 Mar 2008, 11:30
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
marian: to nie je fer, lebo tebe bude zniet aj gitara zapojena do krabice od pracky :lol:

Inak som si vsimol, ze je to presne take prenosne mini riesenie ako chcel... male kombo, k tomu efekt na nohu + jeden do racku. Sikovne :lol:
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 12 Mar 2008, 11:32
V.I.P.
V.I.P.

styrioci píše:

No to nie je pravda celkom, lebo mna osobne velmi motivuje ak mi sedi gitara, resp. krk a tiez zvuk. To ako keby sa vo mne nastartoval dalsi generator a mne to zrazu ide o 100% lepsie, nechapem to ale je to tak. Niekedy, ked na predajni chytim nastroj do ruky, tak som ako uplny zaciatocnik, krc, nic, proste nic... :? :arrow:
Myslim, ze sme sa v Tatrach o tom aj bavili. Ale je pravda, ze s tomom je potrebne sa pohrat a dat mu nejaky vyraz... :wink:

Predchádzajúci

Späť na Aparáty