Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"


Obsah fóra GuitarMania Aparáty Laney IRT-X aktívny reprobox

Laney IRT-X aktívny reprobox

...kombá, hlavy, boxy a iné

Poslať 05 Apr 2017, 14:25
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Príspevky: 8061
Obrázky: 327
Bydlisko: Piešťany, SR

Laney IRT-X aktívny reprobox
https://www.hudobnynastroj.sk/product/l ... y-reprobox

Ovládací manuál na: https://www.laney.co.uk/wp-content/uploads/2016/01/56e4907fec9d93b13145275f7cf1fff8.pdf

Revolučný aktívny širokopásmový gitarový box ● výkon: 200W RMS ● vstup: kombinovaný konektor Jack/XLR ● reproduktory: vysoko kvalitý 8“ basový reproduktor + 1“ tlakový driver ● box: trapezový, dvojpolohový ● stereo efektová slučka ● symetrický DI výstup s prepínaním pre rôzné druhy signálov ● EQ: basy a výšky ● Line in s konektorom Jack ● Aux in s konektorom mini Jack ● simulácia gitarového boxu: vypnuté, 1x12“, 4x12“ ● zásuvky Speaker In a Thru s konektormi Jack ● funkcia pre obrátenie fázy ● funkcia uzemnenia ● otvor - zápusť pre stojanovú tyč.

https://www.youtube.com/watch?v=Ix8CndbS6GI
https://www.youtube.com/watch?v=qfGdqQE4UCE


marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Príspevky: 8061
Obrázky: 327
Bydlisko: Piešťany, SR

Nie je to PA reproduktor! Je to gitarový box 200W Xpansion
V normalnom zosilňovači nastaviť, reproduktor je pripojený k výstupnej časti zosilňovača a ako reproduktor a výstupné úsek spoločne pracovať na vytvorení dynamickej gitary tón.

Použitie IRT-X s pravidelným zosilňovačom zostavou je jednoduché, IRT-X je pripojený medzi úseku zosilňovača výkonu a je to reproduktor. To však nič nemení na zosilňovače zvuk v žiadnom prípade, ale IRT-X funguje v spojení s zosilňovača výstupnej časti a reproduktor produkovať svoju gitaru tónu, ale s Viac - PUNCH, Viac - POWER Viac - DYNAMICS viac - vzostupy a Lows viac - CLARITY Viac - definícia.

1. MAINS vstupné hrdlo: IEC vstup pre pripojenie vhodného sieťového napájacieho kábla. Uistite sa, že napätie uvedené na prepínačom napätia je správne pre vašu krajinu!

2. Sieťový vypínač: Zapína systém zapína a vypína. Pri zapínaní a vypínaní zabezpečiť kontroly úrovne sú na minime.

3. Napätie Selection Switch: Toto je nastavený na správne napätie pre región Výrobok je balený do. V prípade potreby je možné obnoviť odobratím sieťový kábel a potom uvoľnením (ale nie odstránenie) skrutky upevňujúce kryt. Kryt potom môže byť otočená od spínača, ktorý môže byť presunutý zvoliť alternatívne napätia. DO NOT znovu napájací kábel, kým je kryt nahradený a zaistený.

EQ KONTROLY: On Board EQ. Skladajúci sa z:

4. Aktívne ovládanie basov umožňuje zvýšenie a zníženie o nízkofrekvenčné odozvu
pre-zosilňovač. Ak chcete dať optimálne hladiny nastaviť zisk, kým vrchol LED len illumi- Nates na veľmi najhlasnejších pasáží.

5. Aktívne Regulácia výšok umožňuje zvýšenie alebo zníženie vysokej frekvenčnej odozvy predzosilňovača.

6. MASTER VOLUME: Riadi celkovú úroveň IRT-X

7. CLIP LED: Svieti, tesne predtým, než zosilňovač začne pod a deformovať. Nastavte ovládacie prvky úrovne a úrovne signálu zo zdroja, takže to svieti len krátko na vrcholy v hudbe. S použitím systému s týmto LED na všetky alebo väčšinu času bude mať za následok zlú kvalitu zvuku a možnému poškodeniu reproduktorov a elektroniky.

8. POWER LED: To sa rozsvieti, keď je hlavný vypínač ovládaný, čo znamená, že sieťové napájanie je v zosilňovačmi.

9 INFORMÁCIE: Oblasť týkajúce sa zosilňovačom: poradové číslo, prevádzkové informácie, menovitý výkon, atď.

* * *

1. Odstráňte interný konektor reproduktora od zadného panelu zosilňovača, pripojte kábel od IRT-X vstupného konektoru do dierky interného reproduktora na zosilňovači. Pripojte kábel od zaťaženia zásuvky na IRT-X ku svojmu vnútornému vedeniu reproduktora. OR

2. Ak je váš zosilňovač má 2 reproduktor von zásuviek potom nie je potrebné odstrániť palubného speaker- jednoducho pripojiť IRT-X do druhého výstupu reproduktorov a nie je potrebné upravovať nastavenie ampér impedancia.


Späť na Aparáty

cron