Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Aparáty Kombo na doma

Kombo na doma

...kombá, hlavy, boxy a iné

Poslať 15 Nov 2012, 22:20
NANUK1992 nováčik
nováčik

Dobrý deň ! Chcel by som si kúpiť nejaké malé 10 W kombo na domáce hranie . Vybral som si 3 tieto :
Peavey Backstage 10W alebo Marshall MG10CF Carbon Fibre prípadne by som bral nejaké Orange . Potrebujem aby to kombo nemalo veľké rozmery . Chcel by som si ho vziať na internát aby som tam mohol cvičiť . Chcel by som hrať nejaký ten Rock , Punk Rock , Hard Rock a nejaký ten lightovejší metal . Čo by ste mi teda poradili ? Ďakujem!

Poslať 16 Nov 2012, 09:28
NANUK1992 nováčik
nováčik

No nechcem do toho moc investovať keďže si to chcem zobrať na internát.

Poslať 16 Nov 2012, 11:21
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

NANUK1992 píše:
No nechcem do toho moc investovať keďže si to chcem zobrať na internát.

Pozri si tento model, je to niečo málo nad BackStage, ale podstatne veci už má a síce ovládanie stredových frekvencií a PRE Gain na LEAD kanály a cenovo je to blízko BackStage: (tu je link na tému TransTube, kde je popis aj komba SOLO:
viewtopic.php?t=1029

Peavey TransTube SOLO http://www.youtube.com/watch?v=lsMIUBoeaNY

Poslať 16 Nov 2012, 13:35
NANUK1992 nováčik
nováčik

Na tom videu má pekný zvuk . A čo hovoríte na to Marshall MG10CF Carbon Fibre ?

Poslať 16 Nov 2012, 13:38
NANUK1992 nováčik
nováčik

Lebo ja by som potreboval niečo malé a ľahké keďže to budem dosť často prenášať po vlakoch a tak .

Poslať 28 Jan 2014, 17:36
Juro554 nováčik
nováčik

Ak chces kombo iba na internat tak by som zobral nieco z toho co ni ponukol Marian. A ku tomu kombicku od marshallu-clean kanal ako tak ale overdrive nic moc. Mal som s tymto kombom skusenost (ma ho kamarat) a pri overdrive to skrieka. Ked by si chcel to kombo tak nejaku krabicku najlepsie od bossu. Ale to uz bude mimo tvojho rozpoctu. Kup to co odporucil Marian. Ked marshall tak nieco poriadne :)

Späť na Aparáty