Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Aparáty Bugera 6262-212 stisovanie hlasitosti (chyba)

Bugera 6262-212 stisovanie hlasitosti (chyba)

...kombá, hlavy, boxy a iné

matycort nováčik
nováčik

Zdravím!

Chcel by som sa opyýtať či náhodou niekto nevie v čom môže byť chyba keď mám zapojený nejaký efekt alebo len volume pedal v efektovej slučke na kombe bugera 6262-212
Keď pri hre (nie vzdy) sa mi z ničoho nič stíši celkova hlasitosť: hrám nejaku pesničku a zrazu sa mi stíši.
a zdá sa mi ze nie všetky 4 lampy svietia rovnako môže to byť aj tym? sú osadené este pôvodne.

Ďakujem za odpoveď :)

Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Baterka u efektu ? Robí to teda iba pripojených efektoch ?
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

matycort nováčik
nováčik

Ondskan píše:
Baterka u efektu ? Robí to teda iba pripojených efektoch ?

ja nemam baterku v efekte http://www.fender.com/en-SK/products/mu ... No=2301060

no ked som nemal ziaden efekt tak som ten problem nemal lebo som vyuzival Lead z komba ale ked som si pripojil do ef. slucky napr. volume pedal tak uz mi to robilo popisany problem alebo ked mam pripojeny aj tohto Fendra tiez v ef. slucke tak sa mi niekedy stisi ale nieje to vzdy napr. dnes som odohral celu skusku a nic sa nestalo ale niekedy sa mi to stane aj 3-4 krat .

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Ak ti to robí takto náhodne, tak podľa mňa bude problem v kombe. Ale ešte vy som skontroloval parametre SEND a RETURN ef. slučky a ako to majú dané efekty, ale ono by to potom skôr hralo zle a nie že hrá - nehrá... :(

matycort nováčik
nováčik

tak uz je to opravene :)
pozrel som sa mu na ,,vnutornosti,, sice aj ked bolo v zaruke ale do nemecka sa mi ho nechcelo posielat :)
chyba bola v tom ze na paneli u SEND/RETURN bol odpadnuty kablik nie celkom ale len tak trosku sa dotykal spoja kedze v skusobni je trocha chladnejsie a ked sme tam prisli tak sme zacali kurit a zmenou teploty sa material (v mojom pripade kabel) roztahuje a stahuje tak zo zaciatku to fungovalo ale ked sa teplota zvisila tak kabel zmäkol a oddiall sa id spoja a tym mi nefungovala el.slucka ako mala a kombo bolo skoro uplne stisene no nebolo ho pocut :) tak som to spajkoval a uz to ide :)

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

matycort píše:
tak uz je to opravene :)
pozrel som sa mu na ,,vnutornosti,, sice aj ked bolo v zaruke ale do nemecka sa mi ho nechcelo posielat :)
chyba bola v tom ze na paneli u SEND/RETURN bol odpadnuty kablik nie celkom ale len tak trosku sa dotykal spoja kedze v skusobni je trocha chladnejsie a ked sme tam prisli tak sme zacali kurit a zmenou teploty sa material (v mojom pripade kabel) roztahuje a stahuje tak zo zaciatku to fungovalo ale ked sa teplota zvisila tak kabel zmäkol a oddiall sa id spoja a tym mi nefungovala el.slucka ako mala a kombo bolo skoro uplne stisene no nebolo ho pocut :) tak som to spajkoval a uz to ide :)

dobrá práca! :)

Späť na Aparáty