Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Aparáty Class A, AB, simulclass - clanok o lampovych koncakoch

Class A, AB, simulclass - clanok o lampovych koncakoch

...kombá, hlavy, boxy a iné

Poslať 30 Aug 2007, 19:15
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

marianguitar píše:
4oci, chce som ta poprosit, ci by si mi ten preklad nemohol zaslat v doc subore na moj mail do prace? Mal by som s tym jeden zamysel ale o tom by som ti potom zavolal. :?:

zajtra ti to poslem :wink:
Obrázok

Poslať 01 Sep 2007, 09:01
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
marianguitar píše:
4oci, chce som ta poprosit, ci by si mi ten preklad nemohol zaslat v doc subore na moj mail do prace? Mal by som s tym jeden zamysel ale o tom by som ti potom zavolal. :?:

zajtra ti to poslem :wink:

Wooou, tajne plany sa tu kuju! :wink: :lol:

Poslať 01 Sep 2007, 10:53
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
pre zaujemcov o tuto problematiku a elektrotechniku vseobecne tu mam aj nejake ceske materialy na samostudium :wink:

http://www.edisk.sk/stahni/35832/ele.pdf_20.13MB.html
http://www.edisk.sk/stahni/71888/ELE-tr ... .35MB.html

Som si to stiahol, pozrel ale je to pisane po slovenksy. Ake ceske materialy??? :oops:

Poslať 01 Sep 2007, 11:29
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

dodo píše:
styrioci píše:
pre zaujemcov o tuto problematiku a elektrotechniku vseobecne tu mam aj nejake ceske materialy na samostudium :wink:
http://www.edisk.sk/stahni/35832/ele.pdf_20.13MB.html
http://www.edisk.sk/stahni/71888/ELE-tr ... .35MB.html

Som si to stiahol, pozrel ale je to pisane po slovenksy. Ake ceske materialy??? :oops:

A nie je to jedno? Dolezite su tie zaklady, co su tam rozpisane, nie :?:

Poslať 01 Sep 2007, 15:03
ADMIN

dodo píše:

aha..tak som sa sekol...ked mam pravdu povedat, linky mam z ineho fora, kde boli uvedeni autori s ceskymi menami a ja som to len zbezne preletel (nemal som cas to podrobnejsie studovat), takze som si ani nevsimol v akom jazyku to je..dolezite je, ze tomu rozumiet a su to zaujimave materialy, ku ktorym uz je tazko sa dnes dostat :wink:
Obrázok

Poslať 03 Sep 2007, 20:37
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ale ta literatura je super a to uz nehovorim ani o tom preklade, skratka velmi zasluzna praca, ktora je hodna aj ineho uverejnenia = vyuzitia. Asi nemas z angl. jazykom ziaden problem. :shock:
Girarista rocker

Poslať 03 Sep 2007, 22:48
ADMIN

mupino píše:
Ale ta literatura je super a to uz nehovorim ani o tom preklade, skratka velmi zasluzna praca, ktora je hodna aj ineho uverejnenia = vyuzitia.

no neviem..ten preklad nie je so suhlasom autora takze asi by to nebolo koser pouzit to v takejto podobe, ale zas kto z ameriky, okrem par spamobotov, tusi ze taky preklad existuje :lol:

mupino píše:
Asi nemas z angl. jazykom ziaden problem. :shock:

to by som zas az tak netvrdil, nejake zaklady mam, ale tiez som nebol lenivy pouzit slovnik :wink:
Obrázok

Poslať 05 Sep 2007, 08:18
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

styrioci píše:
to by som zas az tak netvrdil, nejake zaklady mam, ale tiez som nebol lenivy pouzit slovnik :wink:

Si tentokrat zbytocne skromny styrioci. Uz len fakt ze si to prelozil je super. Aktivita sa ceni. :wink:
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 07 Sep 2007, 16:31
petrpeter nováčik
nováčik

gumm píše:
styrioci píše:

Si tentokrat zbytocne skromny styrioci. Uz len fakt ze si to prelozil je super. Aktivita sa ceni. :wink:

Velmi dobre styrioci .... 8) :wink:

Doporucuji i clanky na pokracovani z Amaterskeho Radia - "Lampy v rockové hudbě" (PE,rocnik2002) a hlavne "Elektronkové zesilovače" (PE,rocnik2000) - taky velmi dobre vysvetleno.

Taky nekdy pred r.2000 vychazel vyborny serial o lampach v Muzikusu (ale ten asi v .pdf nebude...)
Petr

Poslať 07 Sep 2007, 19:36
ADMIN

petrpetr: vdaka

petrpeter píše:
Taky nekdy pred r.2000 vychazel vyborny serial o lampach v Muzikusu (ale ten asi v .pdf nebude...)

ten som uz uploadol..dokonca na prvej strane tejto temy je link na temu, v ktorej sa link na ten uploadnuty serial nachadza, tiez dobre citanie - pokial myslime jeden a ten isty serial (autor Ing. Petr Faiereisl)
Obrázok

Poslať 24 Jan 2008, 11:53
ADMIN

dovolujem si vam oznamit, ze tento preklad, teda jeho upravena verzia (trochu stylisticky upravena, bez preklepov atd..), doplnena o nejake minirozhovory na danu temu (okrem inych aj s predatorom a prosoundom tuto z fora, ale napr aj Jimi Cimbala z kapely Metropolis) sa objavi vo februarovom cisle casopisu muzikus ...
Obrázok

Poslať 24 Jan 2008, 13:29
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 24 Jan 2008, 13:29
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
dovolujem si vam oznamit, ze tento preklad, teda jeho upravena verzia (trochu stylisticky upravena, bez preklepov atd..), doplnena o nejake minirozhovory na danu temu (okrem inych aj s predatorom a prosoundom tuto z fora, ale napr aj Jimi Cimbala z kapely Metropolis) sa objavi vo februarovom cisle casopisu muzikus ...

Fiha a odkedy si sa nam vydal na drahu redaktora? Jednorazovo, ci mas uz nieco v zalohe?

PS: To aj za to nieco platia?
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 24 Jan 2008, 14:04
ADMIN

jednalo sa o inspirativny popud mojej priatelky (za co jej dakujem :) )

zatial jednorazovo (tahalo sa to snad od konca oktobra alebo este aj dlhsie - dost dlho trvalo pokial som s mesou vymailoval ci sa take daco moze abo nemoze, potom natahovacky s muzikusom aby som to dostal do vhodnej podoby pre zverejnenie), ale nevylucujem, ze este nieco mozno naklepem

ps.: ano platia.. (ked uz nie je brigada popri skole, tak aspon takto som sa snazil nejake koruny "vytrieskat", na cestovanie za milou do tatier, na struny, pivo a tak.. :P )
Obrázok

PredchádzajúciĎalší

Späť na Aparáty