Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Aparáty Akú dlhú životnosť má elektrónka?

Akú dlhú životnosť má elektrónka?

...kombá, hlavy, boxy a iné

Poslať 01 Júl 2007, 16:15
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 24 Júl 2007, 19:50
Philospher nováčik
nováčik

marianguitar píše:
GM_viktor píše:
hm, 7 mesiacov..myslis na koncove lampy?

Je to mienene na vsetky lampy ale je jesne, ze trpia a namahane su koncove. :( 8)

vidiis teraz ako si to tak citam ako je stare to moje peaveyko preamp a ake su tam lampy?? :oops: :oops:

Poslať 29 Júl 2007, 15:50
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Philospher píše:
marianguitar píše:
GM_viktor píše:

Je to mienene na vsetky lampy ale je jesne, ze trpia a namahane su koncove. :( 8)

vidiis teraz ako si to tak citam ako je stare to moje peaveyko preamp a ake su tam lampy?? :oops: :oops:

Myslim, ze 12AX7 PEAVEY, ale nepozeral som to. Skusim najst nejake info a potom ti to poslem cez ss-ku. :wink:

Poslať 29 Júl 2007, 19:22
Philospher nováčik
nováčik

marianguitar píše:
Philospher píše:
marianguitar píše:
GM_viktor píše:

Myslim, ze 12AX7 PEAVEY, ale nepozeral som to. Skusim najst nejake info a potom ti to poslem cez ss-ku. :wink:
dooobre dakujeem :)

Poslať 31 Júl 2007, 13:12
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Elektronky v preampe ak je dobre navrhnuty a sam s tym nic neposer*am, tak vydrzia velmi dlho. Poznam veci, ktore fungovali aj viacej ako 25 rokov, aj dlhsie. 8)

Poslať 02 Aug 2007, 16:07
mamut Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

lubos píše:
Elektronky v preampe ak je dobre navrhnuty a sam s tym nic neposer*am, tak vydrzia velmi dlho. Poznam veci, ktore fungovali aj viacej ako 25 rokov, aj dlhsie. 8)

Urcite, je to tak. Najviac trpia elektronky koncove a to super najviac v kombach, ktore nemaju zabudovany STANDBY. 8)
Stagg A-4006, B.C. Rich NJ Classic, Marshall 9001 + Starfield tube power + CRATE boxy.

Predchádzajúci

Späť na Aparáty