Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Aparáty Peavey Classic 30 a basa

Peavey Classic 30 a basa

...kombá, hlavy, boxy a iné

Poslať 31 Máj 2007, 10:30
Seeker Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Zdravim, stalo by sa nieco kombu, ak by som donho zapojil basu? s lampovymi aparatmi som este triky neskusal a ani nechcem riskovat :D
Don' t push me...
Obrázok
Fender Stratocaster HSS
Peavey Valveking 112
Zoom G2.1u

Poslať 31 Máj 2007, 11:33
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Seeker píše:
Zdravim, stalo by sa nieco kombu, ak by som donho zapojil basu? s lampovymi aparatmi som este triky neskusal a ani nechcem riskovat :D

Ahoj, vitaj. Osobne by som to neriskoval. Jednak rezonancia komba ale hlavne ten reprák v gitarovom kombe nie je stavaný na basu. Je to len otázka času, kedy ho používaním basy odpáliš. A potom zvuk basgitary na gitarovom repráku :wink: To sú iné frekvencie!
PS: Seeker nahod si nejaký nepoužitý obrázok - avatar s galérie v svojich nastaveniach, nech si na teba zvykneme už podľa obrázku. 8)
Naposledy upravil marianguitar dňa 03 Jún 2007, 14:25, celkovo upravené 1

Poslať 31 Máj 2007, 15:27
Seeker Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Ahoj, vitaj. Osobne by som to neriskoval. Jednak rezonancia komba ale hlavne ten reprák v gitarovom kombe nie je stavaný na basu. Je to len otázka času, kedy ho pou?ívaním basy odpáli?. A potom zvuk basgitary na gitarovom repráku :wink: To sú iné frekvencie!
PS: Seeker nahod si nejaký nepou?itý obrázok - avatar s galérie v svojich nastaveniach, nech si na teba zvykneme u? podľa obrázku. 8)

jj ja rozumiem, ze to bude iny zvuk aj vsetko, to gitarove kombo je len docasne riesenie. dik
Don' t push me...
Obrázok
Fender Stratocaster HSS
Peavey Valveking 112
Zoom G2.1u

Poslať 31 Máj 2007, 17:43
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Seeker píše:
Ahoj, vitaj. Osobne by som to neriskoval. Jednak rezonancia komba ale hlavne ten reprák v gitarovom kombe nie je stavaný na basu. Je to len otázka času, kedy ho používaním basy odpáliš. A potom zvuk basgitary na gitarovom repráku :wink: To sú iné frekvencie!
PS: Seeker nahod si nejaký nepoužitý obrázok - avatar s galérie v svojich nastaveniach, nech si na teba zvykneme už podľa obrázku. 8)

jj ja rozumiem, ze to bude iny zvuk aj vsetko, to gitarove kombo je len docasne riesenie. dik

Já by som to takto neriešil ani dočasne. Mohlo by to mať osudné následky pre reprák toho komba. Ak to predsa len budeš realizovať hraj skutočne potichu a s veľkou výkonovou rezervou. Já by som si na tom basu nezahral. Ten zvuk by ma demotivoval. :cry: :?
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 01 Jún 2007, 09:19
Seeker Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

ale chapes, ja by som kombo nedaval ani na stvrtinovy vykon. max tak 0.2 volume, aby som vobec pocul basu. ale ok, ked tvrdite, ze radsej nie, tak nie pre istotu.
Don' t push me...
Obrázok
Fender Stratocaster HSS
Peavey Valveking 112
Zoom G2.1u

Poslať 03 Jún 2007, 14:28
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Seeker píše:
ale chapes, ja by som kombo nedaval ani na stvrtinovy vykon. max tak 0.2 volume, aby som vobec pocul basu. ale ok, ked tvrdite, ze radsej nie, tak nie pre istotu.

Taká tragédia to zas nebude. Ak to daš fakt slabučko, nič by sa nemalo stať. 8)

Poslať 09 Jún 2007, 08:41
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
Seeker píše:

Taká tragédia to zas nebude. Ak to daš fakt slabučko, nič by sa nemalo stať. 8)

Ako problém môžu spoôsobovať basové rezonancie? :?:

Poslať 09 Jún 2007, 15:03
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

curahala píše:
Ako problém môžu spoôsobovať basové rezonancie? :?:

mozu poskodit gitarovy reprak
Obrázok

Späť na Aparáty