Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Aparáty Gitarové kombo PEAVEY Valveking112

Gitarové kombo PEAVEY Valveking112

...kombá, hlavy, boxy a iné

Poslať 23 Jún 2009, 19:36
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

lednicky1 píše:
jaskaa :) uz je doma, vcera som hral odkedy mi prislo domov do 22 00 a teraz mam chvilku pauzu lebo ma uz prsty bolia.. od skoly hram. tym soundom som proste uneseny. da sa nastavit cokolvek. aj fendracky twang, aj trashovy sound

To som velmi rad, ze si spokojni, a za tie prachy ... :wink:

Poslať 23 Jún 2009, 21:07
lednicky1 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
lednicky1 píše:
jaskaa :) uz je doma, vcera som hral odkedy mi prislo domov do 22 00 a teraz mam chvilku pauzu lebo ma uz prsty bolia.. od skoly hram. tym soundom som proste uneseny. da sa nastavit cokolvek. aj fendracky twang, aj trashovy sound

fakt za tie prachy.... ;) dnes som ho skusal aj v skusobni s kapelou, odost viac ma pocut, proste je to oinom.. bol tam marshall AVT 100 W a OVELA viac sa mi paci valveking. clean ani nehovorim, a dist tiez odost lepsi
Berte prosim na mna ohlad, som zaciatocnik, este skoro nic neviem :)
Hram na Vintage V100 Les paul CS -> EMG 81/H3A, Gotoh tune-o-matic

Poslať 23 Jún 2009, 21:20
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

lednicky1 píše:
marianguitar píše:
lednicky1 píše:

fakt za tie prachy.... ;) dnes som ho skusal aj v skusobni s kapelou, odost viac ma pocut, proste je to oinom.. bol tam marshall AVT 100 W a OVELA viac sa mi paci valveking. clean ani nehovorim, a dist tiez odost lepsi

Pekne, pekne, ze si taky nadseny...

Poslať 23 Jún 2009, 21:28
lednicky1 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
lednicky1 píše:
marianguitar píše:
lednicky1 píše:

Pekne, pekne, ze si taky nadseny...
hej som strasne rad :) a po 3 hodinovej skuske tie lampy tak nadherne svietili :D z takych maličkosti sa tesim.. :D ale fakt to kombo za tu cenu hra BOHOVSKY
Berte prosim na mna ohlad, som zaciatocnik, este skoro nic neviem :)
Hram na Vintage V100 Les paul CS -> EMG 81/H3A, Gotoh tune-o-matic

Predchádzajúci

Späť na Aparáty