Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Gitary Gitara Nashville

Gitara Nashville

...akustické, elektrické a iné

Poslať 27 Feb 2016, 21:46
andrej_belobrad nováčik
nováčik

Dobry den, poprosil by som vas o radu. Kupil som si Gitaru Nashville z druhej ruky nakolko sa chcem naucit hrat. Bola to taka celkom dobra kupa tak som si ju kupil. Ide o model NW-020N. Vidim ze ste ju kedysi predavali tak ma zaujima ci si myslite ze je dobra pre mna na ucenie a ci je to celkovo dobra gitara. Zaroven sa chcem spytat este ze ten pan co mi ju predal ju nemal asi moc pouzivanu ale struny sa mi zdaju ako keby bolo hrdzave cize asi by som ich mal vymenit? Su kovove co je dost masaker na moje prsty doteraz som hral na ukulele cize zmena poriadna co sa tyka tvrdosti strun. Daju sa na tuto gitaru dat aj nylonove struny alebo je lepsie nechat kovove pripadne nejake makke pre zaciatocnika? Viem ze ste v jednom fore spominali ze tu gitaru treba nastavit (je tam torzna tyc) tak som sa chcel spytat ze ci ked vam ju donesiem do predajne v Piestanoch ci by ste mi ju zoservisovali tak aby bola podla moznosti v dobrej forme pripadne poradili ako sa starat o nu a co pravidelne nastavovat. Dakujem za akukolvek radu. Andrej.

Poslať 28 Feb 2016, 10:12
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Ahoj,

Ano Nashville sme robili, NW-20 bol štandardný model :)
Gitara (pokiaľ je ok a je dobre nastavená) ti stačiť na začiatok určite bude :)
Na to pozor, keď sú struny hrdzavé, môže to byť aj nebezpečné!
Ano keď prechádzaš s nylonu na kovové, je to cítiť.
Zameniť na tejto gitare struny za nylon nemôžeš (fyzicky asi áno ale nefungovalo by to)
Kľudne sa stav, pozriem tú gitaru a uvidíme čo sa dá robiť, všetko ti vysvetlím, nie je problém :)

Ale predtým mi zavolaj na 0903/718279, nech si dohodneme termín, nie som v obchode úplne stále.

Poslať 28 Feb 2016, 11:40
andrej_belobrad nováčik
nováčik

Ahoj Dakujem tak zajtra by som skusil zavolat nakolko budem v piestanoch a ak sa bude dat dobehol by som. Kazdopadne dakujem za ochotu. :)

Späť na Gitary