Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Gitary Gitarove snimace

Gitarove snimace

...akustické, elektrické a iné

Poslať 13 Jan 2013, 18:56
saman.sk domáci pán
domáci pán

zdravim,chcel by som do mojej starej jolany osadit nove snimace.chcel by som sa opýtať na Váš názor na tieto snímače od sivčáka.Humbucker LP O 26 N a LP 26 B. zaujimal by Váš názor pretože je lákava ich cena.Každý stojí okolo 20eu.Len dufam že sa cena neodrazí na ich zvuku.Dakujem za každý názor.pekný deň.

Poslať 13 Jan 2013, 20:38
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 14 Jan 2013, 21:39
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Za malo penazi malo muziky. Kup nieco od SBS p. Slapaka, alebo RM Pickups, alebo nieco z bazaru;
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 14 Jan 2013, 22:22
saman.sk domáci pán
domáci pán

a neviete poradit nieco konkrétne,zvuk by som chcel na rock,blues...

Poslať 15 Jan 2013, 12:18
V.I.P.
V.I.P.

Aj ja tu mam od Rudiho tak lacnejsie snimače a čo som dal par znamym, tak vcelku spokojnopst za tie peniaze, ja by som najsor vyskusat toto. Za tie prachy to stojí!
CO mam snímače v ponuke, tak ich najdeš u nas na bazare http://bazar.lidlmusic.sk/?kategoria=42&rubrika=

Poslať 25 Júl 2014, 10:28
derick03 nováčik
nováčik

Zdravim Vas,
uz davnejsie som kupoval Epiphone Hummingbird, bez elektriky. Chcel by som ju ale teraz uz namontovat. Konkretne toto: http://www.fishman.com/product/presys-blend-oem a model PSY 301. Mam dve otazky pre skusenejsich: aka je kvalita tychto snimacov a druha, ci zasah do gitary (aj ked je odborne vykonany) moze mat za nasledok zmenu zvuku. Podotykam, ze ten snimac chcem pre obcasne ozvucenie, nie som hudobnik, ktory pravidelne hrava. Dakujem za odpovede a prajme pekny den.

Poslať 10 Aug 2014, 08:00
V.I.P.
V.I.P.

Pri takomto nastavení (popise, ako si na tom a ako by si to využil), by som to neriešil. Keď budeš neskôr cítiť potrebu gitary s ozvučením (preampom), tak si kúp original od výrobcu s už zabudovaným...

Poslať 25 Mar 2015, 17:59
derick03 nováčik
nováčik

Kamarat kupoval z aliexpressu Fishman presys blend psy 201 (dufam, ze som to napisal spravne). Islo mu to napodiv velmi dobre, neviem, ci to je original alebo nejaky cinsky klon. Ale k otazke: akym sposobom sa da u tohto preampu vymenit piezo snimac? Nie je tam totizto jack. Je to tam napevno????

Poslať 01 Apr 2015, 14:34
V.I.P.
V.I.P.

Tak detaily tohto modelu nepoznám, ale skús kontaktovať firmu DOWINA, oni tieto gitary vyrábajú, tak predpokladám, že ti poradia detailnejšie. Ja som to nikdy rozobraté nemal.

Späť na Gitary