Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Gitary Schecter Omen6 Extreme Tobaco Sumburst

Schecter Omen6 Extreme Tobaco Sumburst

...akustické, elektrické a iné

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Elektricka gitara Schecter Omen6 Extreme Tobaco Sumburst

CONSTRUCTION/SCALE (menzura): Bolt-on /25.5
BODY /telo/: Basswood
NECK (krk) /FINGERBOARD (hmatnik): Maple/Rosewood
FRETS (prazce): 24 Jumbo
VINLAYS: Dots
PICKUPS /snimace/: Schecter Diamond Plus
ELECTRONICS (ovladacie prvky): Vol/Tone/3-Way
BRIDGE (kobylka): TOM w/ thru-body
BINDING: None
TUNERS (ladiaca mechanika): Schecter
HARDWARE: Chrome
COLOR / farba/: Tobaco Sumburst

Obrázok

Obrázok

Komplexna zvukova ukazka s podmazom /KN-7000/
Nahravane na kobylkovom snimaci /HB/
Kombo PEAVEY TransTube BANDIT-112
- power akordy na 1/2 GAINE v polohe LEAD HiGAIN VOICING
- sola na 3/4 GAINE v polohe LEAD HiGAIN VOICING
Schecter-Omen6ExtremeTOSB_Hard_Rock_song+Bandit112.mp3

kratku ukazku tejto gitary v kombinacii s kombom Peavey BANDIT-112 a Gerhat Preamp BOOST efektom najdete na linku:
viewtopic.php?t=1188
8) 8) 8)

A tu je slubena audio/video ukazka s touto sympatickou gitarou: http://www.youtube.com/watch?v=G-8zxKRd3dA

Krátka variacia na akord G dim ( tony: g - b - des - fes) s gitarou Schecter OMEN6 Extreme: http://www.youtube.com/watch?v=_KGxDKj5V4w

Ladenie pomocou flažoletou - pouzita gitara Schecter OMEN6 Extreme: http://www.youtube.com/watch?v=KmPq9zEbCZw

Flažolety na strune "g" a Vibrato "ohybanim krku"- pouzita gitara Schecter OMEN6 Extreme: http://www.youtube.com/watch?v=bxOI_GAOsbU
Naposledy upravil marianguitar dňa 18 Feb 2009, 22:54, celkovo upravené 17

Poslať 05 Feb 2009, 18:54
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 05 Feb 2009, 20:34
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Pekná gitara, i dobré ukážky akurát v popise Inlays by mali byt V
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 05 Feb 2009, 21:01
V.I.P.
V.I.P.

Poslať 06 Feb 2009, 18:34
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

krasna je ta gitarka. celkove dizajn aj farebne prevedenie :shock:

Poslať 07 Feb 2009, 20:43
schmeter nováčik
nováčik

od vcera mam tuto krasavicu doma...nadherny nastroj :? zvuk je uplne surprovy...nemozes sa jej nabazit :D kvalitne spracovanie a aj snimace na to ze su len firemne zneju myslim ze paradne...a musim povedat ze je este krajsia ako na obrazku :? uz sa tesim ked ju prevetram na niecom silnejsom ako je moj 15W regent :D mozem ju len odporucit :?

Poslať 07 Feb 2009, 21:40
V.I.P.
V.I.P.

schmeter píše:
od vcera mam tuto krasavicu doma...nadherny nastroj :? zvuk je uplne surprovy...nemozes sa jej nabazit :D kvalitne spracovanie a aj snimace na to ze su len firemne zneju myslim ze paradne...a musim povedat ze je este krajsia ako na obrazku :? uz sa tesim ked ju prevetram na niecom silnejsom ako je moj 15W regent :D mozem ju len odporucit :?

Mozem potvrdit,ze v tej cenovej relacii je to fakt vyborna gitarka... :wink:
Ale ako som tu uz viacejkrat spominal, kazdy mozeme byt inej chuti a ineho zvyku, resp. nam ine sedi....
Mne sa vzhladovo ako aj prakticky vsetkym tato gitarka velmi pacila az na jedinu vec a to je tvar krku. Pre mna je sirka hmatnika prilis uzkaa krk hrubsi a tym padom je je to take sice subtilne ale baculate "C"-cko. Jedine ten krk mne osobne nesedi uplne ale zvyknut sa na toto da...
Este by som ti poradil vymenit struny. Su velmi, velmi makke a tym padom je problem s ladenim hlavne pri dotlacani strun o hmatnik. Tie struny typujem na 008-cky, daj tam aspon hybridne 009 (009 - 046) ale kludne aj 010 a bude to super... :wink:
Zajtra sa pokusim urobit aspon krátke videjko s touto gitarkou v kombinacii s PEAVEY Bandit-112 a Gerhat Preamp BOOST, ked uz to mam doma, teda dufam, ze mi to casovo vyjde...
Apropo, 15W regent, to mas po tatovi? :) 8)

Poslať 09 Feb 2009, 16:34
schmeter nováčik
nováčik

uff no zdali sa mi dajake divne...idem tam dat teda desiny :) nie nieee oco je rad ze aspon niekto z rodiny vie hrat na niecom a nevie po kom to mam :D ten regent je odpisany zo skoly tak som si ho privlastnil...ale nejak o nom neviem najst ziadne info...nemate nieco nahodou ?

Poslať 09 Feb 2009, 17:53
V.I.P.
V.I.P.

schmeter píše:
uff no zdali sa mi dajake divne...idem tam dat teda desiny :) nie nieee oco je rad ze aspon niekto z rodiny vie hrat na niecom a nevie po kom to mam :D ten regent je odpisany zo skoly tak som si ho privlastnil...ale nejak o nom neviem najst ziadne info...nemate nieco nahodou ?

No Regent tak to najdes uz len niekde v anikvariate :lol:
Ale ak to hra, tak ti to este posluzi. len neviem, co blizsie by si k tomu chcel vediet. my sme kedysi v kapela mali niekolko typov tychto REGENTov.
Napis o co ti ide a pripadne sem supni (alebo posli mne mailom) fotku toho Regenta...

Poslať 09 Feb 2009, 20:38
schmeter nováčik
nováčik

Obrázok
toto mam konkretne :) tak ako chcem vediet ze co je to zac :D viem ze obycajne kombicko ale tak ci nema nieco specialne...nejake tlacitko na lietanie alebo podobne :D :D

Poslať 09 Feb 2009, 21:12
V.I.P.
V.I.P.

schmeter píše:
Obrázok
toto mam konkretne :) tak ako chcem vediet ze co je to zac :D viem ze obycajne kombicko ale tak ci nema nieco specialne...nejake tlacitko na lietanie alebo podobne :D :D

Nobohuzial je to taky tranzistorovy socikovy kusok, pri pohlade na tu gitaru /hoci je to lacnejsia trieda/ budes potrebovat aparatik. U tych regentov mne osobne nesedeli repraky, idu strasne do vysiek a zvuk je tak cely plechovy... :?

Poslať 09 Feb 2009, 21:17
schmeter nováčik
nováčik

presne presne...zvuk sa mi zda taky nemastny neslany...stale daco nastavujem s nim ale i tak to nie je ono...

Poslať 09 Feb 2009, 21:37
V.I.P.
V.I.P.

schmeter píše:
presne presne...zvuk sa mi zda taky nemastny neslany...stale daco nastavujem s nim ale i tak to nie je ono...

Tomu aparatu, myslim Regent vseobecne, chybaju take zdrave stredbasy gitarove... :wink:

Ďalší

Späť na Gitary