Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje ake bicie za 40000SK

ake bicie za 40000SK

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Poslať 22 Júl 2008, 20:59
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

takze konecne nastal ten cas na kupu bicich. Len neviem ake kazdy mi hovori neco ine. ja mam vybrate PDP 805 alebo potom doplatit a pockat a kupit PDP platinum. co navrhujete vy? co by ste si kupili za 40000Sk vy? {Sonor nexem}

Poslať 23 Júl 2008, 00:09
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

chces cisto nove, alebo mozu byt aj pouzivane?
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 23 Júl 2008, 11:03
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

asi nove ale nebranim sa ak budu nejake dobre tak aj pouzite.

Poslať 23 Júl 2008, 19:22
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

minule som videl v bazary DW collector´s maple...cena bolo niekde okolo toho tvojho stropu, tych 40 litrov..myslim si ze to by bola pre teba dobra volba..pripadne sledovat ebay, v okolitych krajinach a zohnat rovno tie DWcka...radsej este prihod nejake prachy a nemusis o rok znova spekulovat :D
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 24 Júl 2008, 12:48
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

hej nad tym som tiez rozmyslala aaale mam ete jednu alternativu ktora ma oslovila teraz a to je Mapex pro M rock a plus k tomu dostanem snare Mapex black panter ako darcek 8)

Poslať 28 Júl 2008, 15:04
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no jak sme sa aj bavili,ja by som urcite isiel do tych Mapex-ov...ale aj Viktor ma pravdu s tymi DW-ckami,trosku sice treba prihodit,ale uz to stoji za to...ale z toho tvojho vyberu,urcite by som isiel jednoznacne na tie Mapex-y
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 14 Jan 2009, 16:42
mirec nováčik
nováčik

ja mam napredaj PDP seria CX cena je 42000 ale mozna dohoda......

Späť na Bicie nástroje