Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje Bolave prsty

Bolave prsty

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Poslať 02 Júl 2008, 16:34
Pyryngos Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Cavete,
napadla ma taka tema, ponevac dolho som nehral a teraz som zacal cvicit, konecne poctivo, a urcite to kazdy pozna ake to je, ked chcete ale nemozte hrat, koli prstom:O))) tak som chcel vediet ci, a ak, tak co pouzivate. :lol:

Poslať 02 Júl 2008, 16:37
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

Pyryngos píše:
Cavete,
napadla ma taka tema, ponevac dolho som nehral a teraz som zacal cvicit, konecne poctivo, a urcite to kazdy pozna ake to je, ked chcete ale nemozte hrat, koli prstom:O))) tak som chcel vediet ci, a ak, tak co pouzivate. :lol:

ked ma bolia prsty od hrania, tak si dam prestavku a potom pokracujem dalej :twisted:
Obrázok

Poslať 02 Júl 2008, 16:39
nováčik
nováčik

no to robim aj ja, ale to sa mi nechce cakat, tak ze ci nieco nepoznate, vies ako take osvecene recepty od babicky, citronova voda alebo nieco podobne :oops:

Poslať 02 Júl 2008, 19:27
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Pyryngos píše:
no to robim aj ja, ale to sa mi nechce cakat, tak ze ci nieco nepoznate, vies ako take osvecene recepty od babicky, citronova voda alebo nieco podobne :oops:

Na toto tazko hladat liek lebo ide aj o to, ze ak by si to s tym cvicenim presvihol, mohol by si si presilit zapastie alebo poskodit bruska na prstoch LR.
Ale v ramci cvicenia je mozne cvicit rozne techniky alebo cielene veci (solovanie, rytmiku, nove akordy, postupy.... takze podla mna ak ta bolia prsty od solovania, cvic rytmiku alebo akordy, pripadne jejake harmonicke postupy...
ide o to aby si aspon ciastocne prestriedal zataz na ruke. Ale ruka si tak ci tak potrebuje oddychnut, ved snad nechrach v kuse bez prestavok - pomlciek... :lol:

Poslať 02 Júl 2008, 19:32
nováčik
nováčik

no nie je to az take zle len ma zaujimalo co a ako, lebo povodne som bol zvyknuty ze hram tak tyzden, bruska ztvrdnu a je po probleme, no teraz postupom casu nejako odmakli:))), ale vyskusam nieco ine, je pravda ze som cvicil v poslednom case dost sola a navytahoval som sa strun az az :o))

Poslať 03 Júl 2008, 13:43
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

bez bolesti, silnej vole a cvicenia nie je uspech, ci tak nejak sa to hovori :lol:

Poslať 03 Júl 2008, 13:51
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 03 Júl 2008, 16:21
nováčik
nováčik

ja som skor mylel ze trpezlivost ruze prinasa, ale uz to nie je az take zle den som si len tak brnkal a snazil som sa velmi nehrat:o)) a uz je to o.k:o)

Poslať 27 Dec 2011, 11:20
monsieurlamode nováčik
nováčik

toto je ťažko eliminovať nejakou domácou medicínou.. proste to čo napísal marián - striedať aktivity..

Späť na Bicie nástroje