Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje Taye

Taye

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Poslať 10 Jún 2008, 16:47
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Mate niekto skusenosti s touto znackou bicich co to je zac?

Poslať 11 Jún 2008, 13:21
sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

:shock: tak toto vobec nepoznam :oops:

Poslať 11 Jún 2008, 16:11
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

tu je link na ne. je to z muzikeru tam sa teraz deju nejake velke premeny ako som sa z jedneho fora dozvedela a tak pozeram ze co je tam nove lebo maju tam byt zaujmave znacky bicich

http://taye.muziker.sk/

Poslať 11 Jún 2008, 19:54
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

sasha píše:
tu je link na ne. je to z muzikeru tam sa teraz deju nejake velke premeny ako som sa z jedneho fora dozvedela a tak pozeram ze co je tam nove lebo maju tam byt zaujmave znacky bicich

Deju sa tam nove velke veci? Ake???

Poslať 13 Jún 2008, 09:41
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no tak toto aj ja vidim prvy raz v zivote
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 13 Jún 2008, 21:55
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
sasha píše:

hmm necitala som to na tom forume nejak podrobne ale ze tam bude vela novych znaciek konecne aj DW a PDP ale tak tiez aj ostatne budu sa tam dat vyskusat vystavene sety a bude sa davat objednavat podla vlastneho gusta {vlastne zostavy bicich} :lol: ale nebudu mat Zildjiany cinely :wink:

Poslať 14 Jún 2008, 10:08
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ale sak neva,zildjiany drzi lidlmusic,a to je hlavne
ale tie dw by som ti tam niekedy siel vyskusat
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 15 Jún 2008, 17:06
mmimoman nováčik
nováčik

no v muzikeri pravdepodobne dw vystavene mat nebudu lebo neviem kto by si dal do obchodu bicie za horibilnu sumu ked vie ze aj tak kazdy ich bude chciet len skusat a kupi ich niekto kludne aj o par rokov...

a k Taye..uz som o nich pocul aj ked som ich este nikdy nevidel ani na nich nehral ale okukol som ich na muziker stranke aj na ich oficialnej stranke a zda sa mi ze su to presne take bicie ake u nas potrebujeme - pomer cena a kvalita sa zda byt dobry (ak ich prilis nevychvaluju).Len sa musime zbavit predsudkov...

Poslať 16 Jún 2008, 09:09
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:

Angazovali Fratrika a ten im preraba tu sekciu s bicimi + robi workshopy, uvidime ako dlho mu vydrzi elan...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 16 Jún 2008, 13:14
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

ja osobne od toho moc necakam predsa Muziker je Muziker a mna moc neoslovil. taaaaaakze uvidiime ja som zvedava na DW a PDP hlavne na tie strasneee ceny v tom si myslim ze Muziker vie ocarit :lol:

Späť na Bicie nástroje