Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje Nove foto + zvukove vzorky Zildjian

Nove foto + zvukove vzorky Zildjian

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Poslať 08 Máj 2008, 16:12
delonge Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Mal by som zaujem o : 532207916-jpg PLANET Z Crash ZILDJIAN PZ16C 1490 Sk .... cez co mam objednat ??? :oops: :oops:

Poslať 08 Máj 2008, 16:25
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

delonge píše:
Mal by som zaujem o : 532207916-jpg PLANET Z Crash ZILDJIAN PZ16C 1490 Sk .... cez co mam objednat ??? :oops: :oops:

Normalne mi napis do ss-ky, resp. lepsie bude napis mi objednavku do mailu na lidlmusic@lidlmusic.sk presnu adresu dodania, tel. cislo. Pri sume do 3000 Sk sa priplaca za balik UPS 150 Sk... 8)

Poslať 08 Máj 2008, 18:47
V.I.P.
V.I.P.

LP_drummer píše:
no keby sme sa dohodli na nejakom rozumnom termine,tak ja by som sa na to mozno aj dal...len ja cely tyzden robim,tak neviem kedy (v ktory den) by sme to spachali...ale urcite keby sme nasli nejaky den,tak by som sa na to podujal... 8)

No ved mozno by sme to cez letne mesiace, resp. teraz, ked je uz pekne vedeli nejako sklbit. A pocitam, ze vsetko nebude treba nahravat, mozno Crasky, Ride, cinelove sady... :wink:

Poslať 08 Máj 2008, 22:58
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

No vidim, ze pri cineloch ste to posunuli o dimenziu blizsie k bubenikom ako ine shopy. Ja dufam, ze sa niecoho podobneho dockame aj my gitaristi, aspon najvychytenejsie komba od Peavey alebo tak nieco. je mi jasne, ze nazar to nebude ale kazda zaujimava ukazka sa pocita nie? :lol:
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 09 Máj 2008, 09:39
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

marianguitar píše:
No ved mozno by sme to cez letne mesiace, resp. teraz, ked je uz pekne vedeli nejako sklbit. A pocitam, ze vsetko nebude treba nahravat, mozno Crasky, Ride, cinelove sady... :wink:

no sak jasne,nejako by sme sa dohodli...aj pre mna by to bolo fajn,aspon by som si vyskusal nejake kusky,nech viem ktore ako zneju a popripade na ktore by som mal skor ci neskor zalusk :P
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 09 Máj 2008, 20:20
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

LP drummer keby bol isiel na akciu do tatier mohol tam nieco poudierat a ponahravat v ramci nejakej volnej cvilky :lol:
Ale kedze nakoniec nikde nejde, tak sa to neudeje, si robim srandu pani. :lol:

Poslať 23 Máj 2008, 17:45
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ahojte chlapci, dnes som sa stavil u Vas v shope a poklabosil s Majom (rozumej Marian Gulasmajster :o))) Preberali sme nejake tie Zildianky a kedze som neznaly potapat sa v tychto vodach (kedze som vyhradny pouzivatel Meinl cinelov), takze Vas chcem poprosit o radu.

Hram tvrdy rock (az progress) s tym, ze Meinl mam vacsinou Medium az na jeden powerful crash....co by ste mi poradili zo Zilidianov, kedze by som rad presadil niektore zs tychto cinelkov v mojej sade ;) samozrejme mam na mysli tie vyssie rady, cenovo porovnatelne s Meinl Byzance az MB20...no a kedze som zo znacenia Zildianu "jelen" obraciam sa na Vas, aby ste mi poradili, ktore serie su "tie vyssie".

Vopred dakujem za pomoc!!!!!!

STYLE ;)
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 23 Máj 2008, 19:08
V.I.P.
V.I.P.

Problemom moze byt to, ze kto pozna Zildjian nemusi poznat Meinl... :?
Dufajme, ze sa predsa len niekto najde, kto sa vie orientovat v obidvoch znackach = ma s nimi skusenosti a vie porovnat... 8)
Ale vsak ked prijdes k nam do shopu, tak si na ne pobuchas a vypocujes si to... :wink:

Poslať 24 Máj 2008, 09:35
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Caves Marian.

Skor som to myslel tak, ci by sa nenasla nejaka rada, ktore cinely Zildjan sa uz oplati kupit...teda vyssie rady....nechcem porovnavat s Meinlom, kedze to asi ani nema vyznam...Sak Majo mi dal aj katalog Zildjan....ale neviem v trom chodit...Spominal mi aj ze rady A, K, Z su uz vyssie rady....len teraz ktoru z nich :) HELP!!! :D

Poslať 26 Máj 2008, 13:32
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no tak Z custom, K custom a A custom su tie najvyssie rady !!!
a ten tvoj styl,no ja by som opacil bud K-cka alebo A-cka,ale zase Z-ka su vyborne na zive hranie,maju taky svojsky zvuk..takze je to na kazdom osobitne..alebo potom je este Avedis,to je pod tymito tromi seriami...
ja pouzivam zo Zildjianov A custom a som velice spoko...to treba fakt vyskusat
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 28 Máj 2008, 16:57
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

jj ja mam K a potom Avedis a tiez som spokojna. a teraz co kukam na nete su nejake nove Zildjiany Constantinopole ci ako to by som xela vedet co to je zac. mne sa to zda ako by to bola nahrada za niektore druhy ktore vyradili.Traz Zildjian dost vyradoval niektore typy cinel.

Poslať 04 Jún 2008, 09:19
HULO nováčik
nováčik

Style píše:
Caves Marian.

Skor som to myslel tak, ci by sa nenasla nejaka rada, ktore cinely Zildjan sa uz oplati kupit...teda vyssie rady....nechcem porovnavat s Meinlom, kedze to asi ani nema vyznam...Sak Majo mi dal aj katalog Zildjan....ale neviem v trom chodit...Spominal mi aj ze rady A, K, Z su uz vyssie rady....len teraz ktoru z nich :) HELP!!! :D

ahoj,

ja by som ti odporucil z toho co som pocuval na sklade tu hihatku z custom dyno beat a crashky a custom, ride by som ti tiez odporucil nejaky z custom, bud z custom power ride alebo z custom megabell ride, chiny su vyborne z rady a custom a rady oriental. ak hras twrdsie styly hudby s wela gitarami je lepsie zvolit cinely ktore sa presadia a ktore maju predpoklad najdlhsej trwanliwosti...a to su jednoznacne z custom. mne osobne sa welmi pacia ride a hi hatky z tejto rady, crashky su uz na moj vkus moc hlasne a trosku tvrde:) ak mas rad trosku standardnejsie zvuky surovejsieho charakteru-nie moc uhladene, skus nejaku radu avedis, ak mas rad muzikalne a uhladene zvuky skus a custom, pripadne k custom...a ak mas rad suche zvuky tak klasicke k cka alebo novu radu armand. to len na take hrube zorientovanie sa. :)
MAPEX ORION SET, ROLAND TD 20 SET, SONOR S CLASSIX SET,
ZILDJIAN, ISTANBUL, ROLAND
DW5000AD3, TRICK, PEARL
VATER

Poslať 15 Júl 2008, 18:40
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Pozdravujem LIdlmusic...dddlzizno som sa neozval a preto sa hned zbrusu pytam, ci este stale mate vsetky uvedene cinely skladom...prisiel by som si nejake mrknut a vyskusat....spravime ksefta :)

Dikes chalosi
J.

Poslať 15 Júl 2008, 18:50
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

HULO: dakujeeem, urcite si nieco podla Tvojich rad vyberiem aj podla toho co som pocul tu na stranke, tak tie chiny rady A CUSTOM a crashky Z CUSTOM to je to prave orechove pre moju muziku...ale samozrejme troska to popreplietam A-ckami a Avedismy, aby som nemal secko rovnake no nie? :o)))
Style píše:
Caves Marian.

ahoj,

ja by som ti odporucil z toho co som pocuval na sklade tu hihatku z custom dyno beat a crashky a custom, ride by som ti tiez odporucil nejaky z custom, bud z custom power ride alebo z custom megabell ride, chiny su vyborne z rady a custom a rady oriental. ak hras twrdsie styly hudby s wela gitarami je lepsie zvolit cinely ktore sa presadia a ktore maju predpoklad najdlhsej trwanliwosti...a to su jednoznacne z custom. mne osobne sa welmi pacia ride a hi hatky z tejto rady, crashky su uz na moj vkus moc hlasne a trosku tvrde:) ak mas rad trosku standardnejsie zvuky surovejsieho charakteru-nie moc uhladene, skus nejaku radu avedis, ak mas rad muzikalne a uhladene zvuky skus a custom, pripadne k custom...a ak mas rad suche zvuky tak klasicke k cka alebo novu radu armand. to len na take hrube zorientovanie sa. :)[/quote]

Uz v tom mam hokej .. kto koho vlastne quotol? .. :lol: ArEs

Poslať 18 Júl 2008, 21:32
V.I.P.
V.I.P.

Style píše:
Pozdravujem LIdlmusic...dddlzizno som sa neozval a preto sa hned zbrusu pytam, ci este stale mate vsetky uvedene cinely skladom...prisiel by som si nejake mrknut a vyskusat....spravime ksefta :)
Dikes chalosi
J.

CAw, no ja som bol tyzden na dovolenke na Morave, tak sorry, ze reagujem trochu neskor. Jasne kludne sa zastav, vyskusas si a co sa ti bude pacit aj cenu spravime... 8)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Bicie nástroje