Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje potrebujem surne pomoc

potrebujem surne pomoc

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Poslať 08 Feb 2008, 17:03
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

objednala som si cez ebay cinelu ktoru som aj zaplatila a uz mi mala dojst lenze mi oznamili ze Zildjian ju uz nevyraba takze nebude.tak teraz mi v Pay pal vysia peniaze a xem poradit nejaku nahradu na Zildjian 20"K pre aged dry light ride
poradte mi

Poslať 11 Feb 2008, 12:09
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Caves Sashi, hmm so Zildian Ti velmi nepomozem...to skor LP_Drummer...sa cudujem, ze Ti este nenapisal..
Ja som do Meinlu a Orion....takze ak by som mohol doporucujem Meinl Bizance, alebo Amun..to je taka vyssia rada, teda najvyssia od Meinl a tam si vybrat co treba...napr. Byzance Dark, alebo Extra Dry 20" medium ride,alebo dokonca light
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 11 Feb 2008, 14:07
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

hahaha no LPdrummer nenapisal lebo som to s nim hned riesila cez icq

Poslať 11 Feb 2008, 16:35
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

jj..my uz sme to riesili cez ICQ hned na zaciatku problemu 8)
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 11 Feb 2008, 18:05
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

OK dama a pan...ospravedlnujem sa za zmatok :) len som myslel, ze ked je tu sashka tak sama v tomto fore, aspon prispejem ;)

Poslať 11 Feb 2008, 18:44
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

:D nie ziadny zmatok,len sme uviedli veci na poriadok 8)
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 14 Feb 2008, 12:53
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Uz som ticho gangstri....tak co Sashi, uz mas tu Zildianu?? ja sa musim priznat, vzivote som na Zildianoch nehral....mal som vzdy bud Paiste, alebo Meinl...a teraz tuho rozmyslam nad Anatolian-mi....

Poslať 16 Feb 2008, 19:33
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

:cry: nemaaam este nic. ale mam vybrane uz konecne takze uz iba pockat ked bude v ponuke

Poslať 16 Feb 2008, 19:56
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

sasha píše:
:cry: nemaaam este nic. ale mam vybrane uz konecne takze uz iba pockat ked bude v ponuke

No ved pozri do Zildjianu co by to malo byt a skusime to objednat. Ide o to ako ta to tlaci, lebo Zildjian mame uz objednany, ale spytal by som sa, ci by sa nedala este prihodit k uz zaslanej objednavke... :wink:

Poslať 17 Feb 2008, 01:48
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

hehee dakujem moc Marian ale problem je v tom ze mne tie peniaze stoja v paypall na nete takze to musim riesit jedine cez Ebay alebo cez obchod ktory akceptuje paypall. ale dakujem aj tak :wink:

Späť na Bicie nástroje