Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje Pomooc

Pomooc

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Poslať 28 Dec 2007, 16:44
Philospher nováčik
nováčik

Dobry den chcem sa zde pritomnych paanov bicmanov spytat ze ci sa da niekde zohnat samotny hriadel na dvojslapku novy :)

Poslať 28 Dec 2007, 17:39
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 29 Dec 2007, 10:14
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

fuuuuuuuuuuuuuuu...tak to fakt netusim,ozaj jedine len jak marian pisal...lebo samotne som to este v zivote nikde nevidel...treba zajst niekde do hudobnin,ale skor by som isiel tam kde maju napriklad aj pouzivane veci...odkial si?v trnave su jedny hudobniny a tam maju aj pouzivane veci,ale ci maju aj samotny hriadel,tak to neviem
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 29 Dec 2007, 21:30
Philospher nováčik
nováčik

LP_drummer píše:
fuuuuuuuuuuuuuuu...tak to fakt netusim,ozaj jedine len jak marian pisal...lebo samotne som to este v zivote nikde nevidel...treba zajst niekde do hudobnin,ale skor by som isiel tam kde maju napriklad aj pouzivane veci...odkial si?v trnave su jedny hudobniny a tam maju aj pouzivane veci,ale ci maju aj samotny hriadel,tak to neviem
no ono by to malo byt skor nove :)

Poslať 26 Jan 2008, 19:09
Lolo nováčik
nováčik

Poslať 26 Jan 2008, 19:42
V.I.P.
V.I.P.

Lolo píše:
http://obchod.totalmusic.sk/?p=p_29&iPage=5

No ak niekto mate konkretnu vec ako je tato, doporucjem povenovat sa trochu netu a oziret si aj ine stranky obchodnikov s HN. .... :wink:
Pisem to preto, lebo firma STAGG nema vastne predajne (ide o korporaciu HDT) a tento sortiment predavaju obchodnikom po celom slovensku.... :wink:
A myslim to pre vsetky ostatne znacky rovnako, ktore nemaju na slovensku priamo obchod...
V tomto pripade len pripominam, ze STAGG predava vela obchodov na slovenksu nielen totalmusic..... :wink:

Poslať 28 Jan 2008, 11:09
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ano,mas pravdu...urcite sa to da zohnat aj inde...ja uz som dokonca videl znacku Stagg aj v Tescu...nejake gitary,jedneho casu tam mali dokonca aj bicie Stagg :lol:
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 06 Feb 2008, 20:53
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ja by som doporucil radsej znackove predajne, pokial viem, da sa to v BA v minimalne jednej kupit, ti chalosi vedia objednat a zohnat pomaly vsetko do skrutky ;) Treba mat azle na zrewteli, pre aky typ a znacku pedala potrebujes dany kardan, nie je totiz kardan ako kardan, takze kupovat len original k Tvojmu pedalu...tot moje doporucenie
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 27 Feb 2008, 12:32
mišo nováčik
nováčik

skus www.pearldrums.com, urcite to tam najdes, alebo skus kontaktovať vyhradneho dovozcu pearl, neviem ci ho tu mozem spominat

Poslať 27 Feb 2008, 15:58
V.I.P.
V.I.P.

mišo píše:
skus www.pearldrums.com, urcite to tam najdes, alebo skus kontaktovať vyhradneho dovozcu pearl, neviem ci ho tu mozem spominat

Ked treba riesit konkretny problem, nevidim najmensi problem aby si to tu nespomenulo...... :wink:

Späť na Bicie nástroje