Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje Vianoce

Vianoce

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Poslať 27 Dec 2007, 01:41
mmimoman nováčik
nováčik

no pochvalte sa co ste dostali? :) ja tentokrat len palicky...Vater 5A Los Angeles...a prislub od rodicov ze mi prispeju viac ked si najblizsie budem nieco kupovat :D

Poslať 27 Dec 2007, 10:23
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ja som dostal obaly na bubny...aj ked som si ich objednal sam...ale prispeli aj fotrovci 8)
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 27 Dec 2007, 13:23
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

No u nas su darceky viac menej koli 8 rocnej dcere. Ona ma z toho radost potom my vlastne tiez. Osobne mi lezie na nervy ten zhon okolo toho, namiesto aby boli ludia kludnejsi a naplnala sa vianocna atmosfera je vacsinou opak. Zhon a nervozita. Viacoce su silne skomecionalizovane...
Dajme si ruku na srdce co kto pre pekne sviatky robime v svojej rodine... :!: :?:

Poslať 27 Dec 2007, 18:51
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tak vianoce by sme mali za sebou, v pohode. Kym vykrocime do noveho roku 2008 este nas caka mila povinnost a sice absolvovat SILVESTER-2007. Vsetkym prajem toho Silvestra co najveselsieho. 8)

Poslať 27 Dec 2007, 21:18
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Je to tak, prichadza obdobie veselia a predsavzati.... :shock:
Len co s toho zase dodrzime :lol: .
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 28 Dec 2007, 10:20
inventár
inventár

no,jak sa poznam tak si radsej predsavzatia davat nebudem,lebo viem ze to nem dopadne dobre...ale minuly rok som si jedno dal a to som dodrzal...a to bolo ze musim zmaturovat 8) :lol:
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 28 Dec 2007, 23:00
sepak Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

LP_drummer píše:
no,jak sa poznam tak si radsej predsavzatia davat nebudem,lebo viem ze to nem dopadne dobre...ale minuly rok som si jedno dal a to som dodrzal...a to bolo ze musim zmaturovat 8) :lol:

Takze si ho vlastne dodrzal, tj. dopadlo to dobre, nie nem-dobre! :lol:

Poslať 29 Dec 2007, 10:11
inventár
inventár

jj..sak som pisal,ze to je jedno z mala ktore sa mi podarilo dodrzat :lol: 8)

Poslať 29 Dec 2007, 23:54
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

zo zaciatku som sa tesila z vianoc ze si neco konecne kupim nejaku tu cinelu a stojan ale odrazu sa cele sviatky stali smutnou zalezitostou ked som musela dat utratit mojho kocurika krasneho chlpateho :cry:

Poslať 30 Dec 2007, 00:24
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Sashka to je mi luto .. ja som si to prezil v septembri .. s tym rozdielom ze to bola fenka nemeckeho ovciaka .. R.I.P. Kerry ..

Späť na Bicie nástroje