Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje Cenovo dostupná ale slušná dvojšlapka

Cenovo dostupná ale slušná dvojšlapka

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Poslať 29 Jan 2008, 18:39
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no ja sa teda v praci dost nudim :lol: chodim sem aj 4-5 krat denne,a pozeram ci nie je nieco nove...no ta poznamocka,vsimol som si ju aj ja,a myslim ze ked ju tam capli tak asi musi aj nieco znamenat a byt pravda...a este sa mi lubi ze sa da rozobrat na dve singlovky...co sa tyka tej hry s obidvomi nohami,som na tom podobne...tiez nesypem,len sa vyhravam...podobne jak si ty spominal..nejake trioly,paradidle a podobne...hlavne zvyknem pouzivat pre mna uz dost typicku vec ze triola s nohami a hned na to uder po rytmicaku spolu s chinou...znie to fakt brutalne...alebo si s nohami pomaham vyplnit prechody...medzi udermi na prechody rukami davam aj udery nohami a tiez to dost vyrazne obohati celkovy dojem...
a za tie odporucania fakt diky... 8) mas to u mna,ked sa stretneme tak pozyvam :twisted:
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 06 Feb 2008, 20:36
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No zdarec LP_Drummer, tak ako? uz si si zadovazil Yamahu? alebo este stale vahas??? Uz davno si ju mal mat a pochvalit sa ako sa Ti na nej drti...tak sa tesim, ozvi sa ;)
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 07 Feb 2008, 10:18
inventár
inventár

:cry: este ju nemam...lebo teraz cez vikend sme kupovali do kapely novu aparaturu...tak som sa vytrieskal z prachov...akurat co mi ostalo tak som si kupil blany na rytmicak...hore Evans Power center reverse dot a dole Hazy 300...takze ta dvojslapka,no budem sa strasne snazit aby bola cim skor :roll:
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 07 Feb 2008, 10:23
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

vidim ze ste si padli "do noty" :lol: .. btw co ste kupovali za aparat? .. ak to nie je tajne ..

Poslať 07 Feb 2008, 10:26
inventár
inventár

vies co...bedne sme kupovali...BS ACOUSTIC...dva basaky 18" kazdy o vykone 800W na 8 ohm...a k tomu dve stredo-vysky 15" kazdy o vykone 500W na 8 ohm...este sa chystame na nejaky zosik,aby sme to mohli poriadne vykrmit

Poslať 07 Feb 2008, 10:28
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

a koncerty nejake mate? .. lebo nikde som nevidel ziadnu zmienku .. alebo nejake linky hod ..

Poslať 07 Feb 2008, 11:09
inventár
inventár

no teraz sme na chvilu zamrzli,lebo mame novu spevacku a gitaristu...tak musime s nimi vsetko naskusat..koncerty vidim tak najskor niekedy na jar...a co sa tyka webu,tak ten je prave kvoli tejto skutocnosti v rekonstrukcii,o ktoru sa staram ja s Viktorom

Poslať 07 Feb 2008, 12:33
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Cafte chalosi, no jasne, ze sme si s LP_Drummerom padli do oka :) presne ako s Tebou milyu ArEs-ko :)
By the way, LP_Drummer aj ja by som rad cekol Vasu stranku, tak mi hod nejaky link...mozno by sme do buducna mohli nieco hodit aj spolocne, s ArEs-om sme sa uz na tuto temu bavili, no zatial sme natom rovnako ako Vy, mame noveho klavesaka a aj spevacku...mimochodom je to byvala clenka kapely ORKRIST, ked si kliknes na youtube tento nazov, najdes od nich par veciciak aj tam..spieva vyborne holka...a som rad, ze sa k nam pridala...a potazme ideme koooonecne nahravat demac na buduci vikend, tak dufam, ze pak uz sa koncerty len tak pohrnu...kedze v kazdom klube, ci kulturnom stredisku si pytaju nahravku...aby si tam nepozvali nejakych "posukov" :D verim, ze coskoro budu ukazky aj na nasej stranke...lebo je tam uz dost dlho mrtvo ;)

Poslať 07 Feb 2008, 12:46
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

by the way pani, potreboval by som zohnat jednu aktivnu repro bednu tak do 6000 - nejaky SoundKing, alebo Behringer....kua a v obchodoch je to drahe jak svina...ArEs mi uz nieco posielal, ale to je prilis, kedze ja som bicman a zhanam to pre spevacku...lebo ona v tomto velmi nevie chodit...aspon 250W a 122dB...nemate nejake haloo???

Poslať 07 Feb 2008, 13:30
inventár
inventár

takze postupne...
Style je moj clovek,takze sme si museli padnut do oka :D...som rad ze je tu medzi nami...
co sa tyka stranky,staci kliknut na www pod mojim podpisom,ale jak som spominal vyssie,web je v rekonstrukcii a preto zatial funguje len index...
nieco spolocne by sme urcite mohli spachat...cize ked sa u nas nase mile damy udomacnia tak urcite nieco dame aj spolu,ja sa len potesim,ze sa budeme moct stretnut a dat si spolu nejaku akcosku...
my este k demu mame trosku dalej jak tento vikend...ale zas nie az tak daleko...lebo k nam sa babenka pridala len od Noveho roka...cize este ma co robit aby to bolo 100%-ne...
to s tymi nahravkami je svata pravda...vsade to pytaju,aby sa nahodou neod*bali a kapela im nezacala robit heavy metalovy bordel...
takze ked bude nieco nove ci uz ohladne nasho webu alebo koncertov,urcite dam vediet

Poslať 07 Feb 2008, 13:36
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

inac ako tu sledujem tak viaceri tu maju kapelky .. mozno by sme mohli usporiadat nejaky spolocny koncert s viacerymi kapelkami z fora .. co poviete na tento napad? .. :lol:

Poslať 07 Feb 2008, 14:19
inventár
inventár

no neni to zly napad...Lidl music fest... :lol: taky skromny napad na nazov festu 8) ale urcite by to nebolo zle

Poslať 07 Feb 2008, 14:32
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

jj .. nazov je trefny .. mozno by sme to mali prekonzultovat vo vsetkej vaznosti .. zaujemci hlaste sa .. alebo lepsie zalozme niekde temu kde sa bude hlasovat o tom ci to je dobry napad ..

Poslať 07 Feb 2008, 14:41
inventár
inventár

jj...radsej novu temu,lebo toto predsa len nie je tema zalozena za tymto ucelom :wink:

Poslať 11 Feb 2008, 11:46
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No uz ste zalozili tu novu temu na ten LIDL MUSIC FEST? CO nato najpovolanejsi MARIAN GUITAR? Ako by sa Ti take nieco pozdavalo? Myslim, zeby sme to vedeli dat s ArEs-om a LP_Drummerom dokopy...co vy nato pani? ja som za vsetkymi piatimi :)

By the way LP_Drummer....posli nejaku nahravku ak mate k dispozicii na maila, alebo ako SS....rad bych si Vas vypocul...

PredchádzajúciĎalší

Späť na Bicie nástroje