Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje Cenovo dostupná ale slušná dvojšlapka

Cenovo dostupná ale slušná dvojšlapka

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Poslať 11 Feb 2008, 16:34
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no urcite by sme s aposnazili aby sa to stalo realitou,ten fest
no nahravky zatial len amaterske,vies s fotakom alebo mobilom,a to moc prezentovat nechcem...takze si pockajte na origos nahravky alebo kym sa niekde nestretneme 8)
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 14 Feb 2008, 12:50
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No zdarec, tak kedy bude Yamaha??? alebo este v nedohladne??? sak vyplata uz hadam dosla ci??? :) kua my uz ideme do studia v piatok...sa tesim, ale mam aj tremu, kedze som este s progress rock. kapelou nenahraval, vzdy to bol pop, rock pop, alebo death metal :) takze lahsie vecicky....no lenze ked mame teraz v jednej skladbe 5x menene tempo...bude to oriesok :)
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 14 Feb 2008, 18:49
inventár
inventár

este neni,neviem kedy bude,lebo teraz chcem pokupovat ine veci,ktore som chcel davnejsie....slapka bude muset chvilu pockat...sak henta este nieco vydrzi
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 11 Mar 2008, 13:54
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No caves chlape...zasa sa budem opakovat...ale uz je YAMAHA??? lebo pozeram, ze stale daco dokupujes, ale o pedali ani zmienka...takze??? som zvedavy, ake budu Tvoje prve dojmy z hry na tento bajecny pedalik :)
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 12 Mar 2008, 10:35
inventár
inventár

vis co,musim ta sklamat,lebo po 1.som na ten pedal uplne zabudol a po 2. musel som odlozit desinu na vodicak,ktory si konecne po 2 rokoch idem urobit...a este skor jak ten pedal potrebujem novu crashku,lebo tu staru mam na mrte roz...banu...takze sorac chalan,ale zatial to odkladam na neurcito... :cry: :cry: :cry:

Predchádzajúci

Späť na Bicie nástroje