Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje S akymi pekusiami ste sa v svojej praxi stretli,názory.

S akymi pekusiami ste sa v svojej praxi stretli,názory.

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Poslať 25 Jún 2007, 10:09
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

tak ja som sa stretol zatial iba s bongami Meinl,ktore hrali vyborne,potom cowbell Pearl,trosku stredovy zvuk ale inak bol fajn a zlaty dazd Meinl,ale ten bol perfektny...a ako som pisal uz v inej teme,chcel by som si kupit cajon...tak na zahradne party a na opekacky... 8)
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 14 Júl 2007, 22:31
mmimoman nováčik
nováčik

ja mam jeden super zlaty dazd meinl....taky ten velky...kraaasa :)

Poslať 16 Júl 2007, 11:47
inventár
inventár

jj,zlaty dazd je fakt super vecicka,dokonca aj ja si ho chcem zohnat,a to hravame dost tvrde veci...ale mne sa to proste strasne paci
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 06 Okt 2007, 20:56
OondroO Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

newim ci poznate , ttaku krabicu drevenu , vola sa to ze kachon funguje to na principe rytmicaku ... len sa na to bucha rukami .... je to docela haluz ,, (hral som s tym na koncerte s ucitelom),+ este shaker , to je tiez dobra vecicka .. :)
Obrázok
ObrázokD-R-U-M-S are my LIFE !!!Obrázok

Poslať 06 Okt 2007, 22:32
mmimoman nováčik
nováčik

noo ten cajon som videl par krat na nete a nikdy som nevedel jak sa to pouziva...aky to mas zvuk presnejsie?

Poslať 06 Okt 2007, 22:36
OondroO Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

skus buchnut po drevennej skatuli , a pridaj si k tomu zvuk strunky (ako na ytmicaku) ... perkusionista na tom sedi , .. hra s rukami , ma to iny zvuk v strede , a iny zvuk na krajoch ...
Obrázok
ObrázokD-R-U-M-S are my LIFE !!!Obrázok

Poslať 07 Okt 2007, 12:21
mmimoman nováčik
nováčik

aha...hmmm moze to byt dobre...to aby som si jeden zohnal :)

Poslať 08 Okt 2007, 09:38
inventár
inventár

no,cajon funguje ako kopak a rytmicak v jednom,je to len na udavanie rytmu...v strede ma basovy zvuk a po okrajoch taky tvrdsi jak rytmicak...ja tiez o nejakom rozmyslam,je to dobra vec na unplugged akcie alebo aj na opekacky k akustickej gitare

Poslať 26 Aug 2008, 23:40
A7X Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

aktivne hram na bongo....znacka:neznama....neuvedeni vyrobca....divne....dobre sa natom uci rytmika a je to good zaciatok aj pre totalneho laika....potom som v skusobni hral na congach tie z maju krajsi zvuk podla mna.....no a potom som zohnal noty a hralo sa.......uz som zabudol odkoho to bolo......tusim od nejakeho francuza-cernocha.....

Poslať 04 Máj 2009, 19:55
Husar nováčik
nováčik

No vidím že mate skúsenosti z Cow-bell a rôznymi perkusiamy... tak sa spýtam mate aj skúsenosti z Blockmy?...:)

Späť na Bicie nástroje