Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje Ake bicie sa Vam osvedčili a používate ich

Ake bicie sa Vam osvedčili a používate ich

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Ake bicie sa Vam osvedčili a používate ich ?

Pearl
2
14%
Mapex
1
7%
Ludwig
0
Nehlasovalo
Sonor
7
50%
Tama
0
Nehlasovalo
Premier
0
Nehlasovalo
Basix
1
7%
Peavey
0
Nehlasovalo
ine
3
21%
Yamaha
0
Nehlasovalo

Celkom hlasov : 14

Poslať 07 Feb 2008, 10:20
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no jak som pisal aj v inej teme,ja mam nove blany na rytmicaku...Evans Power center reverse dot a dole Evans Hazy 300...ale inak asi nic...ty sa pochval..nejaku mas podozrivo dobru naladu...ci nie?
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 07 Feb 2008, 12:43
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

aa sak ja mam porad dobru naladu, ved naco si ju kazit somarinami...co mam nove? No kupil som novu Chinu 18" Orion Solo Pro a ma fantasticky zvuk...pridal som este nejake klbove multi-clamps od Premieru a Yamahy aby som mal naco uchytit dalsie cinely a splashe...a v neposlednom rade...mam novy Basix 8"x8" pacov aj so samostatnym standom na dalsie dva cinely..takze sa vytesujem...no a objednal som si este floor tom 16"x16" od Basix, vsetko vo farbe tobacco fade...aby som mal pekne vsetko rovnake ;) a cakam este na efektovy maly bubon...Mapex Black Panther 12"x7" to bude masko :) v podstate chcem povedat, ze sa pomaly pripravujem na predaj a kupu novych MAPEX PRO M ;)
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 07 Feb 2008, 13:22
inventár
inventár

ty kokos,dobrreee..niekomu je fakt dobre..ja musim teraz pockat na peniazky,ale potom chcem tiez najskor pokupit clampy a ramena,aby som mal kam uchytit dalie cinele a potom postupne dokupovat nejaku splashku este by som chcel,asi Sabian HHX Evolution 10",crashky chcem vymenit za ine...asi Zildjian A custom a Sabian AAX Studio crash...ozaj kolko ta stala ta china? jaky ma charakter zvuku...ja mam chinu Stagg SH 18" a musim povedat ze hra lepsie jak niektore Zildjianky...na tych Zildjianoch mi vzdy nieco vadilo...toto je jak stvorene na moju zakazku :lol: 8)
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 11 Feb 2008, 11:48
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Caves ta China stala cca 2 litre...bola o polovicu lacnejsia ako Meinl Classic a zvuk ma uzasny, kratky suchy sustain a to sa mi na nej paci, bajecny efektovy cinel....Musim povedat, ze tie Orionky sa pomaly dostavaju do popredia a nielen kvalitou zvuku, ale aj cenovymi relaciami...nieco v zmysle za malo penazi vela muziky....Aj ked ja som zaryty Meinlista....musim uznat ze Orion ma oslovil na celej ciare....
A sup supdo studia cez vikend...uz sa neviem dockat

Poslať 11 Feb 2008, 16:31
inventár
inventár

heeeeej?...no ja som tiez pocul chvaly na tie orionky ze za malo penazi hraju fakt poprdeli...tak uvidim,ked niekedy pojdem do hudobnin,tak ich vyskusam

Poslať 14 Feb 2008, 12:52
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ty brdo, ked tak nato pozeram, tak BASIX som v hlasovani zatial oznacil len ja....hmm asi nikto iny okrem mna nema tieto bicie....cozeee??? to som na tomto fore sam kto ma Basix Custom?? ved je to bajecna brezaaaa....ale sak proti gustu ziaden disputat, ci ako sa to hovori :)

Poslať 14 Feb 2008, 18:51
inventár
inventár

no to vies,basix su neni az tak casto vyberane a pouzivane bicie...kazdy siaha hned po Pearl alebo Tama,lebo to kazdy pozna...ale take Basix alebo Mapex,ci Sonor,to je pre fajnsmekrov...jak sa hovori ticha voda brehy myje,cize kolkokrat su tieto znacky lepsie jak tie,co pozna kazdy,aj male dieta

Poslať 12 Jún 2009, 22:07
NINOR nováčik
nováčik

jednoznacne yamaha stage custom advantage

Poslať 04 Mar 2011, 16:01
ADTR nováčik
nováčik

Chcel by som sa opýtať či sú pre mierne pokročilého bicmena vhodné sonory force 1007 ? alebo ešte co by bolo take primerané tomu do tych 700 € z aodpoved dik ...

Predchádzajúci

Späť na Bicie nástroje