Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje DRUMSTICKS

DRUMSTICKS

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Aké paličky používate?

GREG
6
55%
BALBEX
0
Nehlasovalo
STIGS
0
Nehlasovalo
VATER
1
9%
VIC FIRTH
2
18%
CSIBI STICKS
0
Nehlasovalo
ZILDJIAN
2
18%
GOODWOOD
0
Nehlasovalo

Celkom hlasov : 11

Poslať 10 Feb 2008, 15:12
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

tiez navrhujem aby sa R-STICK kontaktoval s Marianguitarom ako predajcom tychto veci .. ak by sa malo jednat o prihlasenie sa na toto forum len pod ruskom reklamy tak to budeme patricne riesit .. pokial je ale zaujem o diskusiu tak R-STICK je vitany .. :wink:

Poslať 11 Feb 2008, 10:35
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

jj..ak to nezostane len pri tom prispevku,ale spravi sa nieco pre to aby sme mohli aj mat v ponuke tie palicky,tak urcite je vitany...
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 11 Feb 2008, 11:43
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Hmm chlapi ale ste sa do toho obuli kua...coze ja viem...nechcem nikoho odrazdzat, ale stara dobra klasika je stara dobra klasika :)
By the way cez vikend som mal moznost hrat na zvlastnych paliciach..neviem kto bol vyrobca, ale boli cele laminatove...a cierne...v podstate sa da povedat, ze neznicitelne...uz ste sa s takymi niekto stretli???
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 11 Feb 2008, 16:17
inventár
inventár

hej stretol som sa s takymi ale nahral som s nimi...raz ked som bol v hudobninach a bral som asi 5 parov palic,tak sa ma predavac opytal ci casto lamem palice..ze ked hej tak ma pre mna jedny neznicitelne...a tiez boli jak laminatove a cierne a stali cca nejakych 600,- Sk
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 11 Feb 2008, 18:07
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Presne to je asi ono...aj tieto vraj stali do 6 kil...no coze ja viem, hral som na nich, ale neda sa to porovnat so starym dobrym drevom...take boli akesi neforemne a nedobre odrazali....takze ostanem radsej pri lamani a niceni ako pri nejakej umeline ;)

Poslať 11 Feb 2008, 18:46
inventár
inventár

jj,..ja som s nimi len skusal cinele ktore mali povystavovane,ale tiez som z toho nemal nejaky bohvieaky bombovy pocit...slaby odraz a oproti drevu aj uplne iny zvuk cinelu... :wink:

Poslať 14 Feb 2008, 13:06
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ved hovorim.,...neznicitelne palice, ale este som nevidel ziadneho svetovo uznavaneho bicmana, aby ich pouzival, takze neviem ci to bol napad ich vyrabat :)

Poslať 14 Feb 2008, 18:39
inventár
inventár

jj..nikoho som nevidel s tymi palicami,ani nikto s nimi nema ziadnu skusenost,takze asi to nebude bohvieake lakadlo

Poslať 06 Aug 2008, 15:47
HULO nováčik
nováčik

caute, ja som po greg-och a vater presiel na palice ahead, konkreetne model tico torres + grip tape. som maximalne spokojny. urcite si to vyskusajte. odporuucam http://bigbangdist.com/ahead.htm
MAPEX ORION SET, ROLAND TD 20 SET, SONOR S CLASSIX SET,
ZILDJIAN, ISTANBUL, ROLAND
DW5000AD3, TRICK, PEARL
VATER

Poslať 06 Aug 2008, 20:23
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 06 Aug 2008, 20:31
HULO nováčik
nováčik

ArEs píše:
ty s tym prasis do tych elektrickych bicich nie? .. :lol:

jjj...ale aj do akustickyyych. sam som nebol nejakym welkym zastancom ahead...tak som si to sam wyskuuusal a je to ok.:)...ale pouziiiwam aj dreveneee sem tam na striedacku od vater
MAPEX ORION SET, ROLAND TD 20 SET, SONOR S CLASSIX SET,
ZILDJIAN, ISTANBUL, ROLAND
DW5000AD3, TRICK, PEARL
VATER

Predchádzajúci

Späť na Bicie nástroje