Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Bicie nástroje Doporucte SW bicie do PC???

Doporucte SW bicie do PC???

Vsetko, co by ste chceli vediet o bicich..

Poslať 27 Nov 2008, 22:27
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Cauko vsetkym. Mam dilemu, zhanam nejaky program do PC -bicie. Slusne zvuky (nemusi byt ziaden zazrak, ale ide mi o to, aby to bol program s nejakou plejadou predprogramovanych bicich paternov, aby som vybral pre mna vhodny rytmus, nastavil jeho TEMPO, hlasitost a mohol ho nahrat resp. vozit do Cubase alebo ineho SW pre home recording.
Hlavne mi ide o moznost jednoducheho vkladania bicieho rytmu - aby som toto mal akoze skoro hotove a mohol sa venovat nahravaniu gitary k tym bicim. diki za kazdu radu. :idea:
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 27 Nov 2008, 22:31
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Toto som zvedavi aj ja. Nieco mam, ale neviem (neskusal) som s tym robit, konkretne Band in Box, zhanam na to nejaky preklad/manual alebo niekoho kto s tym vie robit... :?
To je ale komplet taky aranzer, nie len bicie :wink:

Poslať 30 Nov 2008, 11:09
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

gumm píše:
Cauko vsetkym. Mam dilemu, zhanam nejaky program do PC -bicie. Slusne zvuky (nemusi byt ziaden zazrak, ale ide mi o to, aby to bol program s nejakou plejadou predprogramovanych bicich paternov, aby som vybral pre mna vhodny rytmus, nastavil jeho TEMPO, hlasitost a mohol ho nahrat resp. vozit do Cubase alebo ineho SW pre home recording.
Hlavne mi ide o moznost jednoducheho vkladania bicieho rytmu - aby som toto mal akoze skoro hotove a mohol sa venovat nahravaniu gitary k tym bicim. diki za kazdu radu. :idea:

Je tu vytvorena nova kategoria "hudobny software", takze ak niekto bude mt typ na toto, treba to podla mna fuknut potom tam ako samostatnu temu.
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 30 Nov 2008, 11:40
V.I.P.
V.I.P.

Lukas píše:
gumm píše:

Je tu vytvorena nova kategoria "hudobny software", takze ak niekto bude mt typ na toto, treba to podla mna fuknut potom tam ako samostatnu temu.

uplny suhlas, toto aj mna zaujima.

Poslať 30 Nov 2008, 11:42
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

stacilo by nieco jednoduche, vybrat patern, moct ho naskladat podla potreby na takty skladby, urcit tempo a tak a hotovo. vcera tu bola otvorena nova kategoria hudobny sw, a tam napr. band in a box, ten asi toto splnuje. este tak vediet s tym robit :?

Poslať 30 Nov 2008, 15:25
focus Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Jednoduchá vec je Groove drum station DT-010 od firmy d-Lusion Interactive media.
Je to freeware, treba to skúsiť:
http://www.softpedia.com/get/Multimedia ... -010.shtml

Poslať 30 Nov 2008, 15:51
V.I.P.
V.I.P.

focus píše:
Jednoduchá vec je Groove drum station DT-010 od firmy d-Lusion Interactive media.
Je to freeware, treba to skúsiť:
http://www.softpedia.com/get/Multimedia ... -010.shtml

Ak s tym mas nejake skusenosti, nechces v sekcii "hudobny sofware" urobit na to tému? :wink:

Poslať 12 Dec 2008, 15:46
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

ja mozem odporucit softik EZ drummer...je to super vec..kvalitne nahrate zvuky bicich...super patterny z kazdeho stylu
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 05 Sep 2009, 21:06
zetto129 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

tak ja osobne pouzivam hydrogen..nieje to ziaden zazrak...ale na to co robim mi vyhovuje.....
"makat, makat a este raz makat" to je kluc k uspechu :)

Poslať 07 Sep 2009, 12:21
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

zetto129 píše:
tak ja osobne pouzivam hydrogen..nieje to ziaden zazrak...ale na to co robim mi vyhovuje.....

Mňa štve, že v tom hydrogene nešli dobre prehadzovať sound moduli bicích belo to treba vždy neako divne pootvárať. A používas linux či win verziu ?

Inač ovladanie bolo poho i sa mi to páčilo pracovať v tom.

Moc som toho ale neporobil kedže neviem sharovat net z domáceho kompu medzi win a linuxom
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 07 Sep 2009, 20:05
zetto129 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Ondskan píše:
zetto129 píše:

Mňa štve, že v tom hydrogene nešli dobre prehadzovať sound moduli bicích belo to treba vždy neako divne pootvárať. A používas linux či win verziu ?

Inač ovladanie bolo poho i sa mi to páčilo pracovať v tom.

Moc som toho ale neporobil kedže neviem sharovat net z domáceho kompu medzi win a linuxom

win verzia :)
"makat, makat a este raz makat" to je kluc k uspechu :)

Späť na Bicie nástroje