Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Speváci SlipKnoT Revival Band (od 12- do 20) sme dvaja

SlipKnoT Revival Band (od 12- do 20) sme dvaja

...a všetko čo k nim patrí. Rady, tipy, ale aj odborné diskusie o potrebnom vybavení a mnohé iné

metalboy10 nováčik
nováčik

Zalozil som si SlipKnoT revival , som basgitarista a mam aj DJ Daniel Purgina (Dj pugi) a hladame gitaristov dvoch, 1 bubenika, 2 perkusionistov a spevaka moje cislo je 0940 731 618 Ja basák mám 13 rokov a DJ puggi ma 15 rokov =) Moj pokec : MetalBoy10 / Moj FB : Samuel Metalista Šípoš =) hláste sa ale seriozny zaujem =)) byvam v senci =) :lol:
samuel sipos

Poslať 12 Máj 2012, 15:22
ITIetalista Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

prečo neurobíte rovno novú kapelu ale chcete napodobovať známe kapely...
a taka pod-otázka: prečo zrovna SlipKnoT :?: :roll: sú aj lepšie kapely napr. MetallicA :lol: a to bude dosť náročné nájsť bubeníka, ktorý vie tak rýchlo trieskať do bubnov ako J. Jordison :lol:
kde chcete hrať?
Nastavenia pre Vypyr komba nájdete na: http://www.vypyrsettings.fr/?choice=select
Amplifiers:
Peavey Vypyr 15 head + homemade reprobox

Poslať 12 Máj 2012, 15:53
metalboy10 nováčik
nováčik

ITIetalista píše:
prečo neurobíte rovno novú kapelu ale chcete napodobovať známe kapely...
a taka pod-otázka: prečo zrovna SlipKnoT :?: :roll: sú aj lepšie kapely napr. MetallicA :lol: a to bude dosť náročné nájsť bubeníka, ktorý vie tak rýchlo trieskať do bubnov ako J. Jordison :lol:
kde chcete hrať?

nemas zaujem? v garazi
samuel sipos

Poslať 12 Máj 2012, 16:04
ITIetalista Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

nemám také výkonné kombo :lol: v lete idem kupovať Peavey Vypyr 15W a to stačiť nebude :lol:
Nastavenia pre Vypyr komba nájdete na: http://www.vypyrsettings.fr/?choice=select
Amplifiers:
Peavey Vypyr 15 head + homemade reprobox

Poslať 12 Máj 2012, 20:23
metalboy10 nováčik
nováčik

ITIetalista píše:
nemám také výkonné kombo :lol: v lete idem kupovať Peavey Vypyr 15W a to stačiť nebude :lol:

kamo ja take kombo15 w mam ale znacka REY mam aj gitaru PEAVEY raptor -I s tromi strunami 3 vylomene :D
samuel sipos

Späť na Speváci