Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Iné nástroje Speváci Zoom RFX–2200 a RFX–1100 - zvukové procesory aj na spev!

Zoom RFX–2200 a RFX–1100 - zvukové procesory aj na spev!

...a všetko čo k nim patrí. Rady, tipy, ale aj odborné diskusie o potrebnom vybavení a mnohé iné

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Rackove multiefektove processory ZOOM RFX-2200 a RFX-1100 su dobrou volbou pre poloprofesionalne vyuzite. S velmi priaznivim pomerom cena/uzitkova hodnota si o nich mozete na tomto linku prcitat minitest:
http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-tes ... unor~2006/
A pripadne zaujat stanovisko 8) :wink:

Poslať 24 Jún 2007, 18:15
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Poslať 09 Júl 2007, 11:54
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

RFX-2200 sme do nedavna mali. Za tie prachy som bol spokojny. Podla mna je najvacsi problem, ale to sa tyka celkove vsetkych efektov na spev, nastavit spravne vstupne a vystupne urovne a dobre do v mixe zmiesat. To je zaklad. 8)

Poslať 11 Feb 2009, 10:25
briann68 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Celkom ma o zaujalo rozmyslam nad tym pouzivat nieco take v kapele a na koncertoch mam rad poriadny zvuk z mikraku aj ked v prvom rade to musi spravit moj hlas :P co vy na to? Oplati sa do toho zainvestovat na zaciatok?

Poslať 11 Feb 2009, 10:46
V.I.P.
V.I.P.

briann68 píše:
Celkom ma o zaujalo rozmyslam nad tym pouzivat nieco take v kapele a na koncertoch mam rad poriadny zvuk z mikraku aj ked v prvom rade to musi spravit moj hlas :P co vy na to? Oplati sa do toho zainvestovat na zaciatok?

No tak v prvom rade musis mat nejaky aspon slusny mixpult a PA system, inak to vyznam nema... :wink:

Poslať 11 Feb 2009, 11:52
briann68 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

No berme ze mam 2 300W repraky micpult na 4 vstupy a samozrejme 400W zosil.Ma to vyznam za tu cenu? Prave som pozeral aj ine take rackove veci od Line6 som videl vlastne gitarovy basovy a spevovy procak v jednom nemyslim si ze to bude nieco exttra ked je to vsetko nadzgane v jednom.

Poslať 17 Mar 2009, 15:28
V.I.P.
V.I.P.

briann68 píše:
No berme ze mam 2 300W repraky micpult na 4 vstupy a samozrejme 400W zosil.Ma to vyznam za tu cenu? Prave som pozeral aj ine take rackove veci od Line6 som videl vlastne gitarovy basovy a spevovy procak v jednom nemyslim si ze to bude nieco exttra ked je to vsetko nadzgane v jednom.

Neries efektove procesory, ktore su na vsetko. Potom to aj za to stoji....
AK chces spevovy efekt, kup si spevovy... :?

Späť na Speváci