Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Hudobný nástroj s.r.o. Akcia od Lídlmusic ...

Akcia od Lídlmusic ...

Informácie o dianí a tovarovom portfóliu našej spoločnosti...

Poslať 31 Máj 2007, 14:13
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

gumm píše:
Môj dotaz smeruje len k upresneniu. Tá akcia sa bude počítať od začiatku založenia tohto disk. fóra aj s registračným kreditom 50 Sk alebo len od dátumu vyhlásenia akcie teda cca s pred pár dní? :?:

Rozhodli sme sa akceptovať všetky registrácie od založenia tohto diskusneho fóra. A bude toho oveľa viac (ale ostatné zatiaľ ešte neprezradím). Zatiaľ môžete počítať s 50 kreditmi za registráciu a 1 kredit za každý príspevok do tohto diskusneho fóra. takže si to každý ľahko spočítate. 8)
Ale treba počítať s tým, že tu niekto pridá nejakého smajlíka ako príspevok alebo sa inak bude snažiť o neférový kredit toto sa nezapočíta a pri opakovaných prípadoch sa mu úplne zruší registrácia. Bolo by to nefér voči ostatným, ktorý sa snažia o rozvoj tohto fóra. 8)

Poslať 31 Máj 2007, 17:23
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:

Rozhodli sme sa akceptovať všetky registrácie od založenia tohto diskusneho fóra. ..........

Tak toto je správne rozhodnutie, kvitujemmmmmmmm. :!:
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 02 Jún 2007, 09:21
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Dobrý ťah a správne rozhodnutie, motivačné...... :lol:
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 08 Jún 2007, 21:11
MarekM Obrázok užívateľa
RESISTOR [odpor]
RESISTOR [odpor]

Hm veľmi zaujímavé rozhodnutie, originálne.
Len ma napadá, či sa to tu nezvrhne na samý spam. Ale ak na to kompetentní dajú pozor tak hádam sa nič také nestane.

Aha, mám ďalšiu korunu na svojom kredite 8)

Poslať 08 Jún 2007, 21:13
V.I.P.
V.I.P.

MarekM píše:
Len ma napadá, či sa to tu nezvrhne na samý spam. Ale ak na to kompetentní dajú pozor tak hádam sa nič také nestane.

Prispevky bezduche a bez súvisu, tiez evidente len do poctu budu odmazavane! :shock: :arrow:

Poslať 09 Jún 2007, 09:08
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

MarekM píše:

neboj sa...ved na to sme tu my-admini aby sme to mohli riesit 8)
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 09 Jún 2007, 17:22
V.I.P.
V.I.P.

LP_drummer píše:
MarekM píše:

neboj sa...ved na to sme tu my-admini aby sme to mohli riesit 8)

Jasne, ved s tym pocitam. A hlavne ked nas objavia spameri, rozne casina a eroticke sluzby sem zacnu chodit, potom sa naodmazavame! Dufam ze to takto v kludee este dlho vydrzi! :wink:

Poslať 11 Jún 2007, 16:01
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

aj ked to sem zacne chodit, sme nato pripraveny...
skoro non-stop je niekto z na nete co to lahko zastavi...
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 11 Jún 2007, 17:03
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

jj...sme tu skoro non-stop cize to nebude velky problem 8)
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 09 Feb 2008, 10:03
SoB Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
Bazár LidlMusic píše:
Pozvanie do diskusného fora
Srdečne Vás pozývame užívateľov na novo vzniknuté diskusné fórum. V rámci naštartovania fóra sme pripravili "kreditnú akciu". Každý prihlásený účastník na diskusnom fóre bude mať pripísaný kredit 50 Sk. Okrem toho za každý svoj príspevok získa 1 Sk = 1 kredit Akcia trvá počas celého leta do 21.9.2007. Za získané kredity získate zľavu na u nás zakúpenom tovare až do výšky 10% z hodnoty tovaru (aj pri akciových cenách!). Kredity je možné dočerpať až do konca roku 2007. Výšku kreditu si ľahko spočítate ak ku svojej registrácii (50 Sk) pripočítate počet príspevkov pri vašom nicku - logine v diskusnom fóre.

Tkaze snazte sa, konecne je tu forum a obchod ktory vam nieco da a vazi si to, ze travite cas a radite uzivatelom prave na ich fore!

Myslim ze je to bolo humanne..aj ked trochu marketingovy tah..
:wink:
urcite je to pomoc :idea:
,,Shut Up and play yer fuckn guitar..´´

>Frank Zappa<

Poslať 09 Feb 2008, 11:21
V.I.P.
V.I.P.

SoB píše:
Myslim ze je to bolo humanne..aj ked trochu marketingovy tah..:wink: urcite je to pomoc :idea:

No ak si vsimnes kedy to bolo pisane a spojis si to s terminom kedy toto forum rozbehlo svoju cinnost tak ti to bude jasne... :wink:
Inak nevidim na to nic zle... Kazdy kto zacina musi veci neja rozprudit a toto bol podla mna prijatelny sposob. i tak v praxi slo o bezvyznamnu vec, protoze kto chcel tak na forum prisiel a aj zostal a kto sem prisiel len koli spekulacii aby mal za nakupeny tovar zvyhodnenu cenu, ten tu uz pravdepodobne nie je. Registrovanych uzivatelov s nulovym poctom prispevkov admini po urcitom case neprispievania odmazavaju zo systemu... :x
I tak si myslim, ze vdaka adminom je to relativne slusny poriadok... :wink:

Predchádzajúci

Späť na Hudobný nástroj s.r.o.