Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Hudobný nástroj s.r.o. Nový cenník pre dovozy Lidlmusic.sk ...

Nový cenník pre dovozy Lidlmusic.sk ...

Informácie o dianí a tovarovom portfóliu našej spoločnosti...

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Zdravim všetkych. Vam ako prvym oznamujem, že od 1.8.2008 bude zverejneny nový cenník pre značky:
PEAVEY, ZOOM, DAMAGE CONTROL, TRACE ELLIOT, NASHVILLE, ATHLETIC. Akonahle to bude na weba, hodim sem link.... 8)
Naposledy upravil marianguitar dňa 29 Jan 2010, 22:33, celkovo upravené 1

Poslať 24 Júl 2008, 21:35
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

A ako tie ceny vidis? Lepsie? Horsie? :?:

Poslať 24 Júl 2008, 21:40
V.I.P.
V.I.P.

juraj píše:

No budu ceny v 95% nizsie, dokonca niektore o dost nizsie... :)
teda myslim u PEAVEY, u ZOOMu pojde skor o novinky, tam ceny uz znizovane boli a aj Nashville gitary pojdu dole a sice normalne ceny pojdu na vysku sucasnych akciovych... 8)

Poslať 24 Júl 2008, 21:47
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
juraj píše:

teda myslim u PEAVEY, u ZOOMu pojde skor o novinky, tam ceny uz znizovane boli a aj Nashville gitary pojdu dole a sice normalne ceny pojdu na vysku sucasnych akciovych... 8)

no aj ja som zvedavy ako a kam sa tie ceny posunuli, potom sem daj ten link na nove cenniky.

Poslať 24 Júl 2008, 22:39
V.I.P.
V.I.P.

rapper píše:
marianguitar píše:
juraj píše:

no aj ja som zvedavy ako a kam sa tie ceny posunuli, potom sem daj ten link na nove cenniky.

no ved ked budu u nas na strankach, alebo budu mat este ln byt, vy sa tu dozviete prvy co a ako... :lol:

Poslať 25 Júl 2008, 10:11
pedro nováčik
nováčik

takze to znamena ze aj gitary budu lacnejsie...lebo si chcem kupit aj daku akusticku..

Poslať 25 Júl 2008, 10:47
V.I.P.
V.I.P.

Pedro, ano su lacnejsie.
Inak sa chcem ospravedlnit adminom, lebo tema nove cenniky uz bol zalozena ale to su uz stare veci spred roka, dvoch, takze som nevedel, ci je vhodne pokracovat v starej teme, kde by na zaciatku vobec nebolo jasne, ze od 1.8.2008 su nove cenniky.
Preto si myslim, ze bude lepsie ked to zostane ako nova tema (ak je iny navrh napiste).
NO A ZAROVEN VAM OZNAMUJEM, ZE NOVE CENNIKY NAJDETE NA:
http://www.lidlmusic.sk/?id=16
A netreba zabudat, ze "clenovia klubu" tj. registrovany a aktivny ludia na bazare ale hlavne na diskusnom fore, maju z tychto cien automaticky 5% zlavu (3+2%)... :wink:

Späť na Hudobný nástroj s.r.o.