Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Hudobný nástroj s.r.o. Súťaž o najlepší návrh-logo ...

Súťaž o najlepší návrh-logo ...

Informácie o dianí a tovarovom portfóliu našej spoločnosti...

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Zdravim vsetkych na tomto fore. Vyhlasujem sutaz o najlepsi navrh obrazku a loga pre nasu firmu.
Podmienky:
1/ Ide o navrh farebnej kolaze (obrazku alebo obrazkovej kolaze (jeden obrazok, viacej obrazkov v jednom ako je komu podla uvazenia najlepsie). Navrh by mal byt rieseny do rozmeru 780 x 83 (85) co je vlastne rozmer hornej kolaze na: www.lidlmusic.sk (momentalne je kolaz zlozena zo 7 obrazkov.
2/ Navrh univerzalneho loga Lídl Music /Slovakia/ v rozmere (rozmery presne este dohodim) ale toto logo bude umiestnene vlavo hore na www.lidlmusic.sk tiez na forum (sem k nam) ako aj pripadne na razitka firmy a tak...(to len na obozrejmenie aby sa vedelo s cim pri paraci pocitat).....

Najlepsie navrhy budu este specialne zhodnotene vedenim firmy a vitaz sa moze tesit na vecnu odmenu vo forme nastroja/aparatu/aparatury v hodnote 2000 Sk (podla vyberu).
Invencii a laborovaniu sa medze nekladu, takze kto mate cas a chut, tak do toho, drzim palce..... :wink:
Naposledy upravil marianguitar dňa 29 Jan 2010, 22:22, celkovo upravené 3

Poslať 15 Jan 2008, 23:25
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

dokedy? (pytam sa preto, ze chut daco zbuchat by mozno aj bola, ale minimalne do konca januara musim tieto volnocasove aktivity obmedzit na minimum)
Obrázok

Poslať 15 Jan 2008, 23:31
V.I.P.
V.I.P.

styrioci píše:
dokedy? (pytam sa preto, ze chut daco zbuchat by mozno aj bola, ale minimalne do konca januara musim tieto volnocasove aktivity obmedzit na minimum)

Nechcem to zatial casovo obmedzit. Nebudeme to tahat pol roka alebo tak, ale radsej si pockame na dobre navrhy, napadite, vsak sam vies, ze logo alebo znak firmy a nejaky headline ma vyznam, v urcitom zmysle reprezentuje. Zatial by som to videl, ze priestor bude na prvotne navrhy tak do konca februara, cca... :wink:

Poslať 16 Jan 2008, 11:11
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Ak som to dobre pochopil, chces navrhnut nejake nove logo pre vasu firmu, pouzitelne aj na razitka a a nejaky napadity top-image na stranku.
K tomu len dve poznamky:
Mozno by nebolo od veci, keby tych top-image bolo viacero, napr. kolekcia, ktora by sa tam v nejakom sposobe striedala, napr. pri kazdom prekliku alebo kazdy den, co ja viem, len tak rozmyslam. :roll:
A potom druha vec, navrhujem nepouzivat to vase typicke logo s tym velkym "M" v slove Music, nakolko toto velmi obmedzuje tvorivost. Chapem to teda tak, ze napis Lidl Music Slovakia ano ale sposob, ulozenie, umiestnenie, pripadne znak, obrazok k tomu je na nasej fantazii. :?:
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 16 Jan 2008, 11:19
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ja sa chcem spytat, do loga chces umiestnit aj nejaky obrazok alebo znak, alebo pojde len o napadity navrh s pismom a jeho tvarovanim :?:
Alebo to je jedno a vsetko je na nas navrharoch? :lol:

Poslať 16 Jan 2008, 11:51
V.I.P.
V.I.P.

Zopakujem, nicomu sa medze nekladu, tj. len pismo alebo aj kombinacia s nejakym jednoduchym obrazkom, znakom. beriem vzhlad a napaditost a pouzitelnost....
Inak bude dobre, ak napady budu chodit postupne na mail: lidlmusic@lidlmusic.sk
Casovo to zatial neohranicujem, ale moja vizia je tak do 1/2 februara zozbierat a potom do konca 2/2008 vyhlasit vitaza a odmenit ho. :wink: :shock:

Poslať 16 Jan 2008, 12:43
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

A navrhy bude vyhodnocovat kto?
vy u vas na firme alebo to bude aj tu na fore v plene?
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

marianguitar píše:
Najlepsie navrhy budu este specialne zhodnotene vedenim firmy a vitaz sa moze tesit na vecnu odmenu vo formenastroja/aparatu/aparatury v hodnote 2000 Sk (podla vyberu).

Poslať 16 Jan 2008, 13:07
ADMIN

Obrázok

napadla mi len taka hovadinka, narychlo som namachlil na papier a blbo odfotil (neni scanner)
Obrázok

Poslať 16 Jan 2008, 16:03
V.I.P.
V.I.P.

Styrioci to je moc klasicke, skor by som preferoval modernejsie logo na sposob zzound (to je priklad)...
Prave preto ze nase logo je take konzervativne a s tym velkym "M" sa neda nic moc tvarovat chceme zmenit... :wink:

Poslať 16 Jan 2008, 16:31
ADMIN

ved vravim, ze hovadina :lol:
Obrázok

Poslať 16 Jan 2008, 20:22
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 16 Jan 2008, 20:48
V.I.P.
V.I.P.

Roman, je to zaujimave, ale ide to do klasiky. Mam viziu ako som pisal skor moderneho loga, ktore uputa na prvy pohlad..... :wink:
Ty a styrioci ste v zajati notovej osnovy :lol: :) :D ... :wink:

Poslať 16 Jan 2008, 21:05
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

neviem kde som to zobral ale hudba ktoru mas v nazve mi nejak evokuje noty .. a pritom ich nepoznam .. :lol:

Obrázok

a bez not? ..
:lol:

Obrázok

popripade trosku zosikmene .. 8)

Obrázok

alebo naopak .. na dnes mi uz dosla inspiracia .. :wink:

Poslať 16 Jan 2008, 22:48
V.I.P.
V.I.P.

Romanov napad nie je spatny, len (a budem sa opakovat) uprednostnil by som nejake moderne pismo v linii. Ale velke diky zatial za napady!
Niekedy napad prijde akoby sam od seba, inokedy moze robit clovek co chce nedari sa, je to podobne ako pri skladani piesni... :wink:

Ďalší

Späť na Hudobný nástroj s.r.o.