Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Hudobný nástroj s.r.o. Súťaž o najlepší návrh-logo ...

Súťaž o najlepší návrh-logo ...

Informácie o dianí a tovarovom portfóliu našej spoločnosti...

spyros inventár
inventár

sai píše:
kazdy mame svoje oci cez ktore vnimame a tak mi argument popretie webdizajnerskych zasad pride neopodstatneny ale dakujem :)

Fiha, dalsi mlady sebavedomy dizajner 8)

Tak mne to moze byt vcelku jedno, ale mam velmi malo trosilinku rad Mariana,takze este odpoviem na temu neopodstatnenosti. Napis mi tu jeden seriozny komercny web, ktory pouziva flash resp. animovane logo ako svoju hlavicku na kazdej svojej stranke. Aby som nebol zly, tak nemusi byt z brandze hudobnin.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 20 Feb 2008, 11:19
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Dovolil som si k tym obrazkom tych top image - log, opat dohodit aj linky na web, kde su tie flash-e hlavicky v pohybe, resp. to hadzem aj sem.
http://lidlmusic.cyclone-wdb.sk/
http://forum.cyclone-wdb.sk/
http://bazar.cyclone-wdb.sk/
ArEs tam na moje poziadanie zavesil obrazky ale zaroven odmazal tie linky. takze tam nebolo vidiet co konkretne sa v tom flashy deje. Tak je to tam spat, nech si to mozu pozriet aj dalsi.... :wink:

Poslať 20 Feb 2008, 11:29
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 20 Feb 2008, 11:58
sai nováčik
nováčik

ano, beriem, tym ze tam blika za logom ten waveform, je to trosku viac agresivne akoby malo byt, ale preto je to tu zverejnene, aby ste sa k tomu vsetci vyjadrili a vobec nemam problem s tym to zmenit aby to nebolo take "rusive", pohodka, dakujem za pripomienky vsetky a prajem pekny den prispievatelom k tejto problematike :)

Poslať 20 Feb 2008, 15:05
V.I.P.
V.I.P.

Ano, vyjadrit sa moze kazdy kto ma co povedat a chce sa vyjadrit. Konecne riesenie bude v mojich rukach, takze pohoda. Mozno zvitazi moj subjektivny pohlad!
I tak sa myslim bavime asi v tej rovine, ze to logo samotne (gitarka a lidlmusic) je vyborna a nie je o com diskutovat. Polemika sa vedie o tom, ci staticka stranka alebo nejaky flash. nazory su rozne, mne osobne sa to (po dodatocnychjavascript:emoticon(':wink:') upravach zo strankami) velmi paci...
myslim, ze i tak by sa vzdy nasli aj ine nazory a pohlady, takze nejde o zivot... :lol:

Poslať 20 Feb 2008, 16:21
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
Ano, vyjadrit sa moze kazdy kto ma co povedat a chce sa vyjadrit. Konecne riesenie bude v mojich rukach, takze pohoda. Mozno zvitazi moj subjektivny pohlad!

Samozrejme to prosime zvyraznit, keby to mohlo nejako blikat.

To je uryvok z mailu klienta z tohto mesiaca. Najviac prace nezaberie nikdy praca, ale vysvetlit klientovi, ze jeho napady su super, ale nie v sfrere internetu :-)

Ja presvedcim klienta aj: "Pozrite si najnavstevovanejsiu stranku na svete ako vyzera..."

PS: Z mojej strany vsetko, idem sa ja doliecit...
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 20 Feb 2008, 17:33
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

mne sa ten vysledny navrh paci, aj ked bez tych blikajucich paradiciek si to viem tiez predstavit 8)
Obrázok

Poslať 20 Feb 2008, 17:59
V.I.P.
V.I.P.

Som rad, ze sa tu o tom volne debati a dufam, ze si koli tomu nikto neskoci do vlasov. Vnimanie tychto veci je podla mna tak subjektivne, ze nakoniec asi vylezie to, co sa paci zadavatelovi aj ked grafik ho moze priviest ku vselicomu.... :lol:
Takze na zaver odo mna: Mne sa to paci take ake to je s pripomienkou doladit "to ostatne" na hlavnych strankach" aby to k sebe pasovalo... howgh... :wink:

Poslať 20 Feb 2008, 19:25
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
Spyros, tomuto:
kód:
Samozrejme to prosime zvyraznit, keby to mohlo nejako blikat.

som celkom nerozumel :?

To malo byt, ze vy klienti ste v podstate rovnaki... chcete mat stranky ako vylodenie v Normandii... ale ma to svoje vyhody, hlavne ked mas vlastny projekt a konkurencia takto bezpracne pomoze :-)

Poslať 20 Feb 2008, 20:07
obsidian Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Stranky typu D-Day boli v mode pred rokom 2000. Tony javascriptu, blikajucich gif-ov, nadpisov s neharmonickymi fontami... Kazdy chcel ukazat, ze spravit nejaku stranku vo wysiwyg editore nie je ziaden problem. Potom to i tak vyzeralo.

S tymi klientmi je to cista pravda.

Logo s gitarou je super, paci sa mi ako sa gitara prelina s nadpisom a dlzen evokuje jeden z jej rohov. Len to blikanie a posuv... :?

Poslať 20 Feb 2008, 20:17
V.I.P.
V.I.P.

obsidian píše:
Logo s gitarou je super, paci sa mi ako sa gitara prelina s nadpisom a dlzen evokuje jeden z jej rohov. Len to blikanie a posuv... :?

Dakujeme za nazor a myslim, ze o celkove bolo poucne, hlavne pre mna... Ja to zo Simonom este predebatim.... :wink:

Poslať 25 Feb 2008, 01:36
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Je to pekne, fakt pekne :shock:
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 18 Mar 2008, 19:46
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Musim pochvalit aj ja, loga su fajnove a lahodia oku. Pripomienku mam len k logu na stranke bazar, kde sa to logo obcas "rozhadze" s tym pod nim. Cele to je potom odsadene spolu aj s tou zelenou listou. Inak no comment, Nr.1 8)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hudobný nástroj s.r.o.