Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Hudobný nástroj s.r.o. Nový Top Link na www.lidlmusic.sk ...

Nový Top Link na www.lidlmusic.sk ...

Informácie o dianí a tovarovom portfóliu našej spoločnosti...

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Tak som trosku zase inovoval stranku LidlMusic :wink:.
Kliknutim na www.lidlmusic.sk nabehne novy TOP HEAD link stranky. Predtym sa tam zobrazila automaticky podstranka PRODUKTY. Kedze sa tato dost rozrastla a zdala sa mi byt uz moc plna urobil som tento TOP HEAD.
Na tento TOP HEAD sa da dostat s hocijakeho miesta na nasej stranke, staci kliknut na logo Lidl Music Slovakia vlavo hore nad linkami Bazar E shop Forum. 8)
Na tejto stranke je priamy preklik na nase najpodstatnejsie znacky (staci kliknut na prislusne logo znacky). Budu tu vzdy aktualne vybrane horuce akcie - special ponuky a uplne dole aktuality. :shock:

Poslať 23 Dec 2007, 00:25
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

mne sa to paci .. vidim ze este o tomto case pracujes .. nech zajtra nezaspis do prace .. :lol: .. no offense .. :oops:

Poslať 23 Dec 2007, 00:32
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

ArEs píše:
mne sa to paci .. vidim ze este o tomto case pracujes .. nech zajtra nezaspis do prace .. :lol: .. no offense .. :oops:

Ja som si zase vsimol, ze mas novy avatar :shock:. Dobre foto. Mne sa paci viacej ako tie predtym. :wink:
Naposledy upravil marianguitar dňa 23 Dec 2007, 00:47, celkovo upravené 1

Poslať 23 Dec 2007, 00:41
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 23 Dec 2007, 13:10
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

marian: pekna robota
Obrázok

Poslať 27 Dec 2007, 19:11
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tiez sa mi to paci! jednoduchy ale efektny napad ako skombinovat TOP link s jednoduchym headlajnom a podstatnymi linkami na ostatne linky. Je to fajne urobene. :wink:
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Späť na Hudobný nástroj s.r.o.