Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Hudobný nástroj s.r.o. Súúúúúúúúúúúúúúúúťaž!!!! ...

Súúúúúúúúúúúúúúúúťaž!!!! ...

Informácie o dianí a tovarovom portfóliu našej spoločnosti...

Poslať 16 Dec 2007, 13:59
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

ja len dufam ze sa tato sutaz niekdy zopakuje .. nie je to len o tom vyhrat nejaku zlavu ale aj o tom nieco dokazat .. ci uz ostatnym alebo aj sam sebe .. a je to mozno aj o tom aby ti, co to dokazu tymto sposobom pomohli tym ostatnym ktori to nevedia ale na druhu stranu by sa chceli konkretnu vec (od svojho milacika) naucit hrat .. to bol mozno jeden z prvych impulzov, uz aj kvoli tomu ze taby na tuto konkretnu vec nikde na nete nie su .. zlava uz prisla len ako taky bonus (ako take male plus, aj ked je to vlastne minus :lol: :lol: ) ..

Poslať 16 Dec 2007, 17:18
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Treba do buducna aj nejake jednoduchsie sutaze, pripadne otazky, kde je jednoduchsie najst si odpovede... Mozno sa zapojime viaceri. :oops:
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 16 Dec 2007, 17:48
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

myslim ze jednoduchsia skladba nebola .. nenarazam na to ze bola zla .. naopak .. je umenie urobit jednoduchu skladbu ktora je potom v zaklade silnou vecou .. a pokial su nejake navrhy na sutaze aj ineho druhu sem s nimi .. ide o to aby sa zapojilo co najviac ludi bez ohladu na to ci sa jedna o nejaku zlavu alebo nie .. je to vlastne pre nas vsetkych ..

Poslať 16 Dec 2007, 20:33
GiGi608 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

mno takze...
mam navrh.... skusme sutaz na nieco... na nieco slovenske....slovenske veci velmi niesu k mání... tak...

Poslať 30 Dec 2007, 23:39
Prosound nováčik
nováčik

Dofrasa , zmeškal som súťaž. :D
Výhercom však gratulujem :shock: a teším sa na ďalšiu súťaž , ktorá by mohla trvať napr. do Veľkej noci , aby sa stihli do nej zapojiť viacerí. :oops:

Poslať 30 Dec 2007, 23:52
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Prosound píše:
Dofrasa , zmeškal som súťaž. :D
Výhercom však gratulujem :shock: a teším sa na ďalšiu súťaž , ktorá by mohla trvať napr. do Veľkej noci , aby sa stihli do nej zapojiť viacerí. :oops:

Len tak pre poriadok som sa chcel spytat na to kombo Nashville akoto Prosound vidi :) .
Chcel som ho totizto tu na fore ako taku malu cokoladku potom predstavit ako 15W pololampovy hybrid. :wink:

Predchádzajúci

Späť na Hudobný nástroj s.r.o.