Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Hudobný nástroj s.r.o. Windsor™ Head + Windsor™412 box ...

Windsor™ Head + Windsor™412 box ...

Informácie o dianí a tovarovom portfóliu našej spoločnosti...

Poslať 14 Apr 2008, 19:03
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
Na predajni sa nachadza jeden kusok, halfstack - head+box. kto ma zaujem moze si prist vyskusat, nejake padlo dodame a mozme sa v pripade spokojnosti dohodnut na vymene..za peniaze samozrejme 8)

Aj v Poprade je halfstack...

PS: A tz si uz ten Windsor prevetral?
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 14 Apr 2008, 19:10
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

spyros: chystam sa na to, asi to zajtra prevetram :wink:
Obrázok

Poslať 14 Apr 2008, 20:47
obsidian Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

styrioci píše:
Kosice - IFM Melodia, Alzbetina 1. (vchod cez predajnu s odevmi)

Na predajni sa nachadza jeden kusok, halfstack - head+box. kto ma zaujem moze si prist vyskusat, nejake padlo dodame a mozme sa v pripade spokojnosti dohodnut na vymene..za peniaze samozrejme 8)

Vari tam predavas popri skole? :)

Poslať 14 Apr 2008, 20:49
ADMIN

tak nejak 8) od dnes som tam nastupil na vypomoc ako brigadnik..kebyze sa tam chces so mnou stretnut, tak ti mozem napisat do SS, ze kedy som na predajni.. :wink:
Obrázok

Poslať 15 Apr 2008, 16:00
ADMIN

no opacil som tu hlavu dneska a musim povedat, ze ma celkom prekvapila...skreslenia to ma habadej..preamp volume to isti :twisted:

ako u vacsiny lampasov, aj tu plati, ze vysky dost ovplyvnuju mnozstvo skeslenia.. ale skresluje to dost aj pri izbovej hlasitosti a s vyskami nie naplno..

texture control je velmi zaujimava vychytavka..zvukovo si ani velmi neuvedomujete rozdiel, pokial tym tocite pomaly...ale krajne polohy sa dost lisia - class A bohatsi, farebnejsi zvuk, class AB - menej vyssich harmonickych, ale zase hutnejsi zvuk..

velmi univerzalna hlava..zvukovo od peknych cleanov - na cortke s rozopnutymi HB v medzipolohe to malo velmi peknu farbu, a perkusivny nadych
cez crunche ala AC/DC style az po fakt higain, ktory isto bude stacit aj metalistom..charakteorovo to samozrejme nie je recto, alebo vyslovene moderny, mohutny zvuk..ale isto zaujimavy,urcite nie malo hutny, ale ani nie prilis, treba si vyskusat..
velmi dobre reaguje na dynamiku, a "hru" s volume potakom, miernu nevyhodu by som videl v tom, ze je to jednokanal - ale to je pre niekoho vyhoda, pre niekoho nie..

no a som si isty, ze keby bola moja malickost na tom lepsie aj co sa techniky tyka, tak by ta hlava znela este lepsie :-)
Obrázok

Poslať 15 Apr 2008, 17:14
spyros inventár
inventár

styrioci píše:
no opacil som tu hlavu dneska a musim povedat, ze ma celkom prekvapila...skreslenia to ma habadej..preamp volume to isti :twisted:

A skresluje v preampe? :-D

Inak cakame recenziu... 8)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 15 Apr 2008, 17:20
ADMIN

spyros píše:
A skresluje v preampe? :-D

ved som pisal, ze to ma habadej skreslenia aj pri izbovej hlasitosti :wink:
Obrázok

Predchádzajúci

Späť na Hudobný nástroj s.r.o.