Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Hudobný nástroj s.r.o. Nové cenníky na www.lidlmusic.sk ...

Nové cenníky na www.lidlmusic.sk ...

Informácie o dianí a tovarovom portfóliu našej spoločnosti...

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 24 Júl 2007, 10:22
zacky Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

100 wat velveking bol nedavno lacnejsi a teraz je drachsi???

Poslať 29 Júl 2007, 15:43
V.I.P.
V.I.P.

zacky píše:

Ano, je to tak! Kedze ho nestacia distribuovat, dalo sa to cakat. :( . Ale bol aj drahsi. Este stale je to cenovo bezkonkurencne lampove kombo. 8)

Poslať 31 Júl 2007, 09:54
tono Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
zacky píše:

Ano, je to tak! Kedze ho nestacia distribuovat, dalo sa to cakat. :( . Ale bol aj drahsi. Este stale je to cenovo bezkonkurencne lampove kombo. 8)

Cenniky a ceny su jedna vec a dostupnost tovaru vec druha. Dolezite bude aj to ake bude dalej zasobovanie, hlavne u PEAVEY, kde badat, ze ten sklad v EU dost nestiha. :?
Buldozér ženských sŕdc.

Poslať 31 Júl 2007, 11:45
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Mozna by nebolo zle, tak ma napadlo, keby sa tu obcas objavila informacia /hlavne u zaujmavejsich a menej dostupnych veci/ ze co konkretne prislo na sklad Lidl Music na slovensko. :?:

Poslať 31 Júl 2007, 15:30
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

dodo píše:
Mozna by nebolo zle, tak ma napadlo, keby sa tu obcas objavila informacia /hlavne u zaujmavejsich a menej dostupnych veci/ ze co konkretne prislo na sklad Lidl Music na slovensko. :?:

S tymto plne szhlasim. Aspon budeme mat my tu na fore naskok pred ostatnymi :lol: 8) .
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 03 Aug 2007, 15:39
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

zacky píše:

Ja tam nejaky drasticky cenovy rozdiel nevidim! A ak si vezmes, ze si registrovany na tomto disk. fore, cena bude urcite lepsia ako uvadzana v cenniku, tomu verim. 8) :?
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 26 Aug 2007, 20:09
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ceny sa hybali a aj budu hybat. je to obchod a ako taky ma svoje zakonitosti. Letna uhorkova sezona pomaly konci a bude sa pokracovat do finale = Vianoce. Tak to chodi nielen v tomto bussinese. :P

Poslať 27 Aug 2007, 20:01
V.I.P.
V.I.P.

dodo píše:
Ceny sa hybali a aj budu hybat. je to obchod a ako taky ma svoje zakonitosti. Letna uhorkova sezona pomaly konci a bude sa pokracovat do finale = Vianoce. Tak to chodi nielen v tomto bussinese. :P

Vy vsetci na tomto diskusnom fore mate urcite iste tie aktualne najlepsie ceny! 8)

Poslať 28 Aug 2007, 19:29
jarojaros Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

No veru pozeral som tie ceny. Je to tale velmi dobre, relativne najviac pridrazil Valveking212, ale to sa dalo cakat! Ved v lete stal valveking112 50W cca 15000 Sk a valveking212 100W 18000 Sk. To nebolo normalne! Letna uhorka skoncila a dopyt sa zase asi viditelne zvysil a vyrobca reaguje. Takto to chodi vsade nielen u PEAVEY. :wink:

Späť na Hudobný nástroj s.r.o.