Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Hudobný nástroj s.r.o. Gitarové lampové kombo PEAVEY Valveking 112 ...

Gitarové lampové kombo PEAVEY Valveking 112 ...

Informácie o dianí a tovarovom portfóliu našej spoločnosti...

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

CJK: 464 903 048
- 50 W RMS do 16 ohmov
- dve 6L6GC a tri 12AX7 elektrónky
- dva nezávislé nohou prepínateľné kanály
- separátny EQ každý kanál
- spínateľný gain/volume boost v LEAD kanály
- možnosť pripojenia externého reproboxu
- 12 palcový ValveKing reproduktor
- Reverb s ovládačom úrovne
- Efektová slučka SEND - RETURN
- Resonance spínač pre "tight or loose" reproboxovú charakteristiku
- New TEXTURE™ variable Class A simulátorový ovládač (patent pending)
- Rozmery: 54 W x 46 H x 26 D cm (rozbalené) 64 W x 56 H x 36 D cm (zabalené)
- Váha: 20,5 kg (zabalené) 18,5 kg (rozbalené)
http://www.peavey.com/products/browse.c ... +Combo.cfm
MOC: 15 990,– Sk
Cena pre Registrovanych: 14 590,- Sk + doprava zdarma!
Cena platí do vypredania aktuálnych zásob na sklade!

Obrázok

Poslať 05 Júl 2007, 00:37
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Cena je super, doprava gratis, OK. Moj dotaz je na nozny ovladac, ci je v cene alebo nie :?:
Lebo ja som ho kupoval sice za inu cenu ale s pedalom, tak sa zo zvedavosti pytam. :wink:
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 05 Júl 2007, 08:57
V.I.P.
V.I.P.

Lukas píše:
Cena je super, doprava gratis, OK. Moj dotaz je na nozny ovladac, ci je v cene alebo nie :?:
Lebo ja som ho kupoval sice za inu cenu ale s pedalom, tak sa zo zvedavosti pytam. :wink:

Cena pre vas na tomto fore je uz aj s noznym spinacom Line Stage FS-202 tj dvojity. Pokial si pamatam, si mal dobru cenu. V tom case stal Valveking112 17990 Sk. Ty si ho mal myslim (ak ma pamat neklame) za 16500 Sk uz aj s pedalom. medzi tym trochu zlacnel (obcas sa to deje ze nieco zlacnie a nieco zdrazie, to neovlyvnim nikdy celkom). Dufam, ze si aj tak spokojni a mame tvoju priazen. :wink:

Poslať 07 Júl 2007, 09:35
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
Lukas píše:

Cena pre vas na tomto fore je uz aj s noznym spinacom Line Stage FS-202 tj dvojity. Pokial si pamatam, si mal dobru cenu. V tom case stal Valveking112 17990 Sk. Ty si ho mal myslim (ak ma pamat neklame) za 16500 Sk uz aj s pedalom. medzi tym trochu zlacnel (obcas sa to deje ze nieco zlacnie a nieco zdrazie, to neovlyvnim nikdy celkom). Dufam, ze si aj tak spokojni a mame tvoju priazen. :wink:

V pohode, som s nim spokojny. A ta cena? Netrapy ma to, pretoze vtedy som si presiel na nete vsetko co sa dalo a tvoja cena bola nielen najlepsia ale bol si aj najdostupnejsi a nehovorim uz o ostatnych aktivitach, ktore si pre mna urobil v ramci tohto bussinessu :shock:

Poslať 09 Júl 2007, 16:33
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Ma niekto skusenosti zo zapojenim nejakeho multiefektu pre vyuzitie modulacnych alebo priestorovych efektov (nie na drive) alebo ineho single modulacneho alebo priestoroveho efektu do slucky Valveking112-tky :?:
Girarista rocker

Poslať 10 Júl 2007, 08:28
spyros inventár
inventár

mupino píše:
Ma niekto skusenosti zo zapojenim nejakeho multiefektu pre vyuzitie modulacnych alebo priestorovych efektov (nie na drive) alebo ineho single modulacneho alebo priestoroveho efektu do slucky Valveking112-tky :?:

Ja som skusal dat g2.1u do efektovej slucke na Peavey TripleXXX 40W kombe a hralo to hrozne chemicky, cez predny input je to v pohode. Asi cel hacik je v tom, aby mal multiefekt moznost vypnutia distortion v sebe...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 10 Júl 2007, 09:42
V.I.P.
V.I.P.

spyros píše:
mupino píše:

Ja som skusal dat g2.1u do efektovej slucke na Peavey TripleXXX 40W kombe a hralo to hrozne chemicky, cez predny input je to v pohode. Asi cel hacik je v tom, aby mal multiefekt moznost vypnutia distortion v sebe...

A neskusal si ten multak do slucky tak, ze bolo vsetko okrem modulacie, delayu a reverbu vypnute? To by malo by v slucke OK :!: :?:
Ale na tomto modely konkretne to nemam odskusane :!: :shock:
Naposledy upravil marianguitar dňa 10 Júl 2007, 16:54, celkovo upravené 1

Poslať 10 Júl 2007, 10:59
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
A neskusal si ten multak do slucky tak, ze bolo vsetko okrem modulacie, delayu a reverbu vypnute? To by malo by v slucke OK :!: :?:
Ale na tomto modely konkretne to nemem odskusane :!: :shock:

Hral som sa s tym asi 3h a nedalo sa to pocuvat. Multiefekt isiel uz prec, takze to uz neviem teraz odskusat.

PS: Inak ta tvoja skladba "Balada" celkom dobra. Mozno by som zvolil tucnejsi zvuk, ale zase celkom sa to hodilo k tomu podmazu. Na co tom bolo konkretne nahrane? Mozes odpovedat v prislusnej teme. Ja som lenivy...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 10 Júl 2007, 11:58
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

cely problem mozno spociva v tom, ze vstup G2.1 je usposobeny na vystup z gitary a nie na vystup z FX loop aparatu.

len tak pre predstavu: gitarovy vstup (ako napr na G2.1) ma vstupnu impedadniu 1MOhm, rackovy efektovy procesor urceny do FX loop slucky ma vstupnu impedanciu 21kOhm / 13kOhm (balanced/unbalanced)
Obrázok

Poslať 10 Júl 2007, 13:11
V.I.P.
V.I.P.

styrioci píše:
cely problem mozno spociva v tom, ze vstup G2.1 je usposobeny na vystup z gitary a nie na vystup z FX loop aparatu.

len tak pre predstavu: gitarovy vstup (ako napr na G2.1) ma vstupnu impedadniu 1MOhm, rackovy efektovy procesor urceny do FX loop slucky ma vstupnu impedanciu 21kOhm / 13kOhm (balanced/unbalanced)

A tu bude podla mna pes zakopany v impedancii. Len by ma zaujimalo, ci sa to da nejako "oklamat = prisposobit". to je otazka na nasich odbornikov (ROber, Igor Bley atd...) :?:

Poslať 10 Júl 2007, 13:16
V.I.P.
V.I.P.

spyros píše:
PS: Inak ta tvoja skladba "Balada" celkom dobra. Mozno by som zvolil tucnejsi zvuk, ale zase celkom sa to hodilo k tomu podmazu. Na co tom bolo konkretne nahrane? Mozes odpovedat v prislusnej teme. Ja som lenivy...

Nahravane to bolo do Home recording studia ZOOM MRS 1608 a tiez efektovy zvuk bol tahany z jeho ef. processoru čo sa rovna masinke ZOOM PFX-9003. Verim tomu, ze zvukovo by bolo na tom co upravovat, ved to je len take DEMO. Skor som zvedavy na hornotenia ohladne celkovej harmonizacie, melodiky, melodickych liniek, harmonie, kompozicie a aranzmanu atd... pripadne technicke (ruky) prevedenie.
Inac dost som sa s tym nadrel, kym som to nahral aspon do takejto podoby. Ine by bolo, keby som sa s takymto niecim mohol hrat 10 hodin denne :!: :lol: 8) :shock:

Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
http://www.peavey.com/products/browse.c ... g��+112+Combo.cfm

Vcera som videl novy cesky cennik na PEAVEY. Su tam dost zmeny v cenach. Nieco lacnejsie ale zase dost veci aj vyssie ceny. Nieco sa deje :?:

V.I.P.
V.I.P.

Lukas píše:
marianguitar píše:
http://www.peavey.com/products/browse.c ... g��+112+Combo.cfm

Vcera som videl novy cesky cennik na PEAVEY. Su tam dost zmeny v cenach. Nieco lacnejsie ale zase dost veci aj vyssie ceny. Nieco sa deje :?:

NO JE TO TAK :!: :!: :!:
Anglicky sklad absolutne nestiha :!:
Nove objednavky od leta bude riesit priamo azijsky vyrobca. Ale bohuzial porodne bolesti sa budu prejavovat este minimalne do jesene :( .

Poslať 16 Júl 2007, 11:21
V.I.P.
V.I.P.

Len kratka informacia. Special akcia na ValveKing112 asi predcasne skonci, pretoze cez vikend sme predali tri kusy a skladom zostavaju posledne dva. Takze na tieto sa potom este vztahuje ta special cena pre Vas registrovanych. Uf, no vypredalo sa to takmer hned, ani som taky fofr neocakaval. :roll:

Späť na Hudobný nástroj s.r.o.