Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Hudobný nástroj s.r.o. Velky vypredaj februar 2010

Velky vypredaj februar 2010

Informácie o dianí a tovarovom portfóliu našej spoločnosti...

Poslať 31 Jan 2010, 10:27
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

A samozrejme v pripade zaujmu viacerich, maju prednost ludia co funguju nejakym sposobom dlhsie ci kratsie na nasom fore, resp. su registrovany u nas ci uz na pokeci tu alebo na hlavnej stranke... 8)

Poslať 31 Jan 2010, 10:32
V.I.P.
V.I.P.

Zoznam efektov a multiefektov s vypredajovymi alebo akciovymi cenami

Obrázok

http://www.lidlmusic.sk/files/efekty_a_ ... 928720.png
http://www.lidlmusic.sk/files/stav_skl_ ... 928802.pdf

Vysvetlivky:
Skratky, kde sa vec nachadza su nasledovne: PY = Piestany, VO = velkoobchodny sklad, ZA = Zilina, PE = Presov, BB = Banska Bystrica, PP = Poprad, HN = Humenne a MI = Michalovce...
Ale predaj sa uskutocni cez nas centralny sklad, aby cena, ktora je pod nas nakup nevytvorila sekeru na prislusnom stredisku, ale toto budeme znasat mi tu na centrale v Piestanoch...
U efektov neuvedenych v stlpci vypredaj je pre clenov nasej komunity mozna este dodatocna zlava od 2 do 5%, ale toto zavysi od konkretnych poloziek a musime to riesit individualne, rovnako ako aj pripadne prepravne naklady... :!:
Naposledy upravil marianguitar dňa 31 Jan 2010, 13:57, celkovo upravené 3

Poslať 31 Jan 2010, 12:45
fishvilo Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

super vecičky a ceny - aj škoda, že už všetko mám... :wink: Ešte počkám na gitarky, tie ma budú zaujímať oveľa viac :lol:
Fender Stratocaster custom
Kramer Striker 211 Custom Trans Purple
Epiphone Les Paul Custom
Ibanez AEG8E, EWC30
Ibanez RG350DXW
Schecter Demon 6 FR
Peavey Valve King 100 Head
Peavey VK412 cabinet
Boss GX-700, Marshall 8008 poweramp
BlackStar HT212
do bezvedomia krabičiek :-)

Poslať 31 Jan 2010, 13:59
V.I.P.
V.I.P.

Zoznam komb, aparatov a ozvucenia s vypredajovymi alebo akciovymi cenami

Obrázok

http://www.lidlmusic.sk/files/akcia_na_ ... 939448.png
http://www.lidlmusic.sk/files/stav_skl_ ... 939484.pdf

Vysvetlivky:
Skratky, kde sa vec nachadza su nasledovne: PY = Piestany, VO = velkoobchodny sklad, ZA = Zilina, PE = Presov, BB = Banska Bystrica, PP = Poprad, HN = Humenne a MI = Michalovce...
Ale predaj sa uskutocni cez nas centralny sklad, aby cena, ktora je pod nas nakup nevytvorila sekeru na prislusnom stredisku, ale toto budeme znasat mi tu na centrale v Piestanoch...
U efektov neuvedenych v stlpci vypredaj je pre clenov nasej komunity mozna este dodatocna zlava od 2 do 5%, ale toto zavysi od konkretnych poloziek a musime to riesit individualne, rovnako ako aj pripadne prepravne naklady... :!:

Poslať 31 Jan 2010, 14:17
V.I.P.
V.I.P.

fishvilo píše:
super vecičky a ceny - aj škoda, že už všetko mám... :wink: Ešte počkám na gitarky, tie ma budú zaujímať oveľa viac :lol:

Spracovanie el. gitar mi zase trochu potrva a opat plati ze zaujimave ceny vieme ponuknut len na veci co su aktualne skladom...
V ss-ke mas odo mna special ponuku na gitaru El. gitara SCHECTER DEMONFR-SBK Satin BK, ktora bola jedna s tych o ktoru si tu prejavil zaujem, tak dufam, ze je to pre teba zaujimave ... 8)
Ako bonus, preprava k tebe zdarma i napriek tej cene ako som uviedol... :wink:

Poslať 31 Jan 2010, 14:54
V.I.P.
V.I.P.

Zoznam el. a bassovych gitar s vypredajovymi alebo akciovymi cenami

Obrázok

http://www.lidlmusic.sk/files/vypredaj_ ... 944333.png
http://www.lidlmusic.sk/files/stav_skl_ ... 944385.pdf

Vysvetlivky:

Poslať 31 Jan 2010, 15:33
V.I.P.
V.I.P.

Zoznam akustickych gitar s vypredajovymi alebo akciovymi cenami

Obrázok

http://www.lidlmusic.sk/files/vypredaj_ ... 949163.png
http://www.lidlmusic.sk/files/stav_skl_ ... 949198.pdf

Vysvetlivky:

Poslať 31 Jan 2010, 16:50
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

woow, je tu toho fakt more, hned kukam nejaku akustiku :shock:
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 31 Jan 2010, 16:52
V.I.P.
V.I.P.

gumm píše:
woow, je tu toho fakt more, hned kukam nejaku akustiku :shock:

Nech sa ti paci, ako som pisal, detaily ohladne prepravy budeme riesit individualne, podla toho o co pojde a kam to pojde... 8)

Poslať 31 Jan 2010, 17:07
braneo Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Akože neviem, či som niečo poplietol, ale kombo valveking 112 máte na eshope za 393 € a vo výpredaji za 399 €.

Poslať 31 Jan 2010, 17:15
V.I.P.
V.I.P.

braneo píše:
Akože neviem, či som niečo poplietol, ale kombo valveking 112 máte na eshope za 393 € a vo výpredaji za 399 €.

Nepoplietol, pretoze aj na E shope sa musi urobit poriadok, je tam vela akcii, ktore uz davno skoncili a predsa tam figuruju, lenze toto vsetko ustriehnut je na mna moc, cize super, ze to pises..
E shop mame rieseny extene, tj. Ja to tam nedoplnam, len koordinujem pripadne akcie, ich zaciatok. Ale uz sme dohodnuty, ze bude treba tieto akcie nejako oznacit, kedy je po nich. V tomto pripade riesime sice len rozdiel sest euro ale ide o princip. Takze kym to neopravime, platila by ta cena 393 euro...
Niekedy, aj ked to jedivne ale je to fakt je pri nakupoch rozhodujuce nielen kurz a nakupna cena ale aj mnozstvo nakupeneho tovaru a rozdiel v nakupe moze byt aj dvadsat percent. Ja dnes musim vychadzat s toho ake su podmienky dnes a ked su horsie, toto nezmenim, ale aj preto je dobre ze sem pisete pripomienky, ktore mozem zvazit a pozriet sa na to detailnejsie, co napr. dnes - zajtra urobim napr. u tohto VVK-112, lebo ako tak pozeram, tak aj nakupne ceny tychto komb na jednoltivych predajniach nie su vobec rovnake...
Verim tomu, ze sa este najdu taketo rozpory, ktore bude treba narovnat... :arrow:
Naposledy upravil marianguitar dňa 31 Jan 2010, 17:23, celkovo upravené 1

Poslať 31 Jan 2010, 17:21
braneo Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

akože vážne poškuľujem po tejto elektroakustike. máte k nej nejaké video alebo máte s ňou Pán Marko nejaké skúsenosti?

http://www.musicmarket.sk/10-gitary-ele ... ion#tabbox

Poslať 31 Jan 2010, 17:24
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
E shop mame rieseny extene, tj. Ja to tam nedoplnam, len koordinujem pripadne akcie, ich zaciatok. Ale uz sme dohodnuty, ze bude treba tieto akcie nejako oznacit, kedy je po nich. V tomto pripade riesime sice len rozdiel sest euro ale ide o princip. Takze kym to neopravime, platila by ta cena 393 euro...
Verim tomu, ze sa este najdu taketo rozpory, ktore bude treba narovnat... :arrow:

Tak ale kto urcuje ceny na eshope? :twisted: Ja cakam...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 31 Jan 2010, 17:25
braneo Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

v pohode, ja len tak, že to kombo sledujem a plánujem aj kúpiť, ale asi až v lete, keď našporím nejaké tie evrá, ale teraz pozerám po tej elektroakustike, čo som písal vyššie, lebo moja akustika mi už pomaly odchádza

Poslať 31 Jan 2010, 17:26
V.I.P.
V.I.P.

Ta gitara je tzv. Thin body tj ma uzke telo,. co je dobre pre odlahcenie a ked sa hra prevazne ako elektro-akustika ale kto to che vyuzivat dost aj ako akustiku, musi pocitat s tym, ze zvucnost tejto gitary je mensia ako klasicke velke telo folkovej gitary...
Inak k tej pripomienke ku valvekingu, ak si este odcitas prislubenych pat percent, tak si uz pod tou cenou na E shope ak teda ideme do detailu... Vychadzalo by to 379 euro, ale to sa fakt bavime o takych cenach, ak si zoberieme fatk, ze aj preprava by bola gratis, ale o tom je potom spolocne prejednat detaily...

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hudobný nástroj s.r.o.