Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Oznámenia Hudobný nástroj s.r.o. Rýchla rada: ibanez vs fokus

Rýchla rada: ibanez vs fokus

Informácie o dianí a tovarovom portfóliu našej spoločnosti...

Poslať 04 Jan 2010, 15:06
Streetch nováčik
nováčik

Zdar , idem kupovať novú el.gitarku a mojimi favoritmi sú Fokus-Custom-LP a Ibanez SA 08 LTD1 SAR
linky zrusene - admin

S kaplou hráme punk rock taký melodický a potrebujem uz nvú gitarku pretoze moja epiphonka uz dohráva alebo mi dajte iné rady prosím Vás je to súrne .... Na poslednom(prvom) koncerte som zistil že už na nej nemôžem hrať :D

Poslať 04 Jan 2010, 20:05
zetto129 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

ten fokus to je ktora rada? presnejsie..?
aj ked mojimi favoritmi su ibanzey, cize by som kupil ibanezi, ale tuto asi nie, ja uz pojdem na vyssie rady, daktoru js mozno :) ale najprv si musim s tou starou zarobit :-D
"makat, makat a este raz makat" to je kluc k uspechu :)

Poslať 04 Jan 2010, 20:23
Streetch nováčik
nováčik

http://www.fokuskytary.cz/ CP1,31,!P,83 fokusa je to táto ....hentam su lepsie fotky ...vcera bola este cena 260 € dnes je 192 vau ...

No ide mi aj o cenu mám tak teoreticky 280-300 €

odkaz adminsa: Zovseobecnil som ten link, cenove reklamy inych firiem sa tu bohuzial nenosia...
:x

Poslať 05 Jan 2010, 00:02
Streetch nováčik
nováčik

To je to že to čo som sem dal je vážne stránka výrobcu ... neviem si vybrať chcel by osm to už na dlhodobejšie hranie pretože penazi nebude stále :) dajte aj in= navrhy napriklad corty som pozeral celkom v pohode boli ..poradte prosim

Poslať 05 Jan 2010, 18:45
Streetch nováčik
nováčik

Prosim poradte mi .....je to surne

Poslať 05 Jan 2010, 20:39
domáci pán
domáci pán

Streetch píše:
Prosim poradte mi .....je to surne

vyskusal si si obe gitary "osobne"? tj..drzal si ich v ruke?

Poslať 05 Jan 2010, 23:03
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

Streetch: aku gitaru od epiphone mas? co znamena, ze dohrava? preco uz na nej nemozes hrat?
Obrázok

Poslať 06 Jan 2010, 00:33
Streetch nováčik
nováčik

Fajn ..nedržal som osobne ani jednu gitaru v rukách to je problém lebo neviem kde ju vyskúšať ....mám nejakú napodobeninu od stratocastera a nemozem na nej hrt pretoze je dost tazka cca tolko co ten fokus LesPaul a strasne piskaju snimace je uplne vyhrana a co som skusal ine gitarky bola na nich radost hrat tu je to skor uz trapenie dakedy :)

Poslať 06 Jan 2010, 03:16
Streetch nováčik
nováčik

V klude moze byt ta gitara aj lacnejsia napriklad aj 250 a tak

Poslať 06 Jan 2010, 11:39
domáci pán
domáci pán

tak to je problem, v rpvom rade, nekupuj nikdy macku vo vreci. ked chces nejaku gitaru kupit, tak ju najprv vyskusaj, ci ti bude sediet v rukach,ci sa ti bude prijemne na nejhrat.

na akych inych gitarach si hral? ked vravis ze na nich to bola jedna radost a na tej tvoje je to trapenie..

Poslať 06 Jan 2010, 11:46
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 06 Jan 2010, 15:51
Streetch nováčik
nováčik

Hral som na SAckovej ibaneze si Dimarzio snimacmi , na nejake Yamahe za 7 tisic ale bol to fakt luxus , no lespaulovej corte , na dalsiej SAckovej ibanezke 120tka to bola myslim .... asi pojdem uz zajtra do mady ku nam do ziliny to poskusat a rozhodnem sa ale pred tym sem este napisem konecnych favoritov

Poslať 06 Jan 2010, 16:13
domáci pán
domáci pán

Streetch píše:
Hral som na SAckovej ibaneze si Dimarzio snimacmi , na nejake Yamahe za 7 tisic ale bol to fakt luxus , no lespaulovej corte , na dalsiej SAckovej ibanezke 120tka to bola myslim .... asi pojdem uz zajtra do mady ku nam do ziliny to poskusat a rozhodnem sa ale pred tym sem este napisem konecnych favoritov

gitara za 7000tisic moc luxus nieje :-D ale to casom prijde :-D
tak uzrcite treba prist do obchodu sadnut si a chytit do ruky kazdu gotaru ktoru uvidis a zrazu sa ti zacnu vytvarat parametre pre teba: krk: Ccko, Dcko? prazce: klasika, jumbo? 22,24, snimace HH, HSH, SSS, kobylka pevna, tremolo..a ked budes mat vsetky paramtere ktore vyhovuju t ebe vies si vybrat gitaru :)

Poslať 06 Jan 2010, 18:11
Streetch nováčik
nováčik

Ja Vám zajtra poviem len jedno viem isto ze nepotrebujem tremolo :)) a prazce klasika 24

Ďalší

Späť na Hudobný nástroj s.r.o.