Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie Hudobný veltrh MUZIKA-2008 v Prahe

Hudobný veltrh MUZIKA-2008 v Prahe

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 10 Sep 2008, 14:07
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

tak tento rok sa tam uz isto uvidime,planujeme s kamosom dojst bud stvrtok alebo v piatok...tak dufam ze to vyjde tak jak ma
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 10 Sep 2008, 16:13
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

LP_drummer píše:
tak tento rok sa tam uz isto uvidime,planujeme s kamosom dojst bud stvrtok alebo v piatok...tak dufam ze to vyjde tak jak ma

Tak potom u Lidlackeho stanku nechaj odkaz ze si tam a nejako sa tam snad najdeme... :wink:

Poslať 24 Sep 2008, 22:53
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marian, snad sa v piatok na vystave uvidime. na stanku lidlmusic sa urcite zastavim :P

Poslať 24 Sep 2008, 22:57
V.I.P.
V.I.P.

rapper píše:
marian, snad sa v piatok na vystave uvidime. na stanku lidlmusic sa urcite zastavim :P

na vystave som stvrtok - piatok - sobota, tak sa snad uvidime. Aj my nieco zarapujes??? :P :lol:

Poslať 24 Sep 2008, 22:58
rapper Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:
rapper píše:

na vystave som stvrtok - piatok - sobota, tak sa snad uvidime. Aj my nieco zarapujes??? :P :lol:

no ten nick rapper, to je len recesia. ja ti toho moc nezarapujem :)

Poslať 24 Sep 2008, 23:00
V.I.P.
V.I.P.

rapper píše:
marianguitar píše:
rapper píše:

no ten nick rapper, to je len recesia. ja ti toho moc nezarapujem :)

Tak aspon pokecame... :wink:

Poslať 29 Sep 2008, 09:42
inventár
inventár

cau majo,bol som vo vasom stanku v piatok asi trikrat ale ani raz si tam nebol...tak som si aspon kupil nejake prislusestvo... 8)
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 30 Sep 2008, 15:17
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

no ja som sa s marianom u nich na stanku stretol a dobre sme pokecali. :shock:
úplný začiatočník

Poslať 30 Sep 2008, 15:19
V.I.P.
V.I.P.

LP_drummer píše:
cau majo,bol som vo vasom stanku v piatok asi trikrat ale ani raz si tam nebol...tak som si aspon kupil nejake prislusestvo... 8)

Hm, to som prekvapeny, lebo ja dom bol na stanku vo stvrtok tak po 15 hod. a v piatok od 10 hod v kuse az do cca 14 hod. potom som sa tam vratil asi o 17 hod. Ale je mozne, ze som odbehol. Mal som aj nejake obchodne jednania. Pytal si sa tam na mna? :?:

Poslať 30 Sep 2008, 15:59
inventár
inventár

no tak je dost mozne ze som vystihol akurat ten cas,hej pytal som sa a povedali mi ze si odbehol...a ze nevedia kedy sa vratis...

Poslať 30 Sep 2008, 17:21
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

mne sa zda majo, ze som ta zazrel v stanku yamahy skusat nejaku elektroakustiku..ale to som len prebehol okolo, cize netusim ci si to bol ozaj ty
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 30 Sep 2008, 18:07
V.I.P.
V.I.P.

GM_viktor píše:
mne sa zda majo, ze som ta zazrel v stanku yamahy skusat nejaku elektroakustiku..ale to som len prebehol okolo, cize netusim ci si to bol ozaj ty

hmmm, to som asi nebol ja, lebo ja som v stanku Yamahy tento rok neskusal ziadnu akustiku... :wink:

Poslať 01 Okt 2008, 19:38
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
miro píše:

aj ja som sa s nim stretol, pohodicka. len skoda ze je furt v jednom kole. kedy ty marian spavas? :) :?
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 01 Okt 2008, 19:42
V.I.P.
V.I.P.

cico píše:
miro píše:

aj ja som sa s nim stretol, pohodicka. len skoda ze je furt v jednom kole. kedy ty marian spavas? :) :?

nejako to zatial zvladam ale priznam sa je to narocne. Cez den v praci a po veceroch praca na nete....
Inak mam nove infosky a hlavne teda fotky z vystavy MUZIKA-2008. Najdete ich na tomto linku:
http://www.lidlmusic.sk/?id=245
resp. toto je link na nas vynoveny magazin, kde treba kliknut do obrazkov v prislusnom headline. Ale priamo foto je tu:
http://www.lidlmusic.sk/?id=245&id_store=11
Tak pokukajte, je tam mozno 120 fotiek z vystavy.... :wink: 8)

Ďalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie