Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie Letna akcia na polovnickej chate

Letna akcia na polovnickej chate

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

Poslať 18 Jún 2008, 11:42
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Zdrawim vsetkych,
Uvazoval som nad komornejsou akciou pre uzsi okruh zaujemcov v "akustickom" duchu.
Mame chatu 14 km od Piešťan v horach pri dedinke Lúka nad Váhom smerom na Tematín. Je to taka polovnicka chatka pre max.8 - 10 ludi (ratam aj zo spacakmi lebo spalna ma 4 postele a v spolocenskej ak sa to da tak nazvyat je dvojpostel) tj. 6 lozok ale na zemi je dost miesta... :lol:
Inak uz sme tam mali akciu aj 20 ludia a dalo sa... :shock:
Urobil by sa gulasik, popilo sa nieco, podebatilo, vysli by sme niekde do hory. Odhadoval by som to na piatok poobede stretnutie v Piešťanoch a odchod na chatu (alebo niektori prichod na Luku pred krčmu, kde vieme vyzdvihnut)
Voda v kanistroch, latrina, sporak na tuhe palivo, svetlo s petrolejkou, cize bojove podmienky ale zase bozsky klud, do krcmy je tak 3 km kedby bolo treba a k vode tak 1,5 km...
Nehlaste sa vsetci... :lol:
Termín, hmmm no podla dohovoru jul - august, spichneme to lahko a rychlo, len ju musim skontrolovat po zime, lebo sme tam este vobec neboli... :oops:
DOma mam niekde aj nejake foto ako to tam v kololi vyzera, tak dohodim ak nezabudnem... :wink:

Poslať 18 Jún 2008, 11:46
dodo Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No ja som kusok odtial, takze aj by som mal zaujem. Len treba upresnit termin, lebo v lete sa deje vselico :)

Poslať 18 Jún 2008, 11:48
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Zistujem zatial predbezny (ale vaznejsi) zaujem, potom by som skusil navrhnut termin. I tak jedno auto tam potrebovat (na rozvoz) budeme....
Tiez dohodnut co a ako (nakupy pevne a tekute)...
A vopred upozornujem, ze skusim nahovorit mamuta - kuchara (ala gulašik Vysoke Tatry) aby sa zučastnil a porychtoval chutný gulášik na prírodno... 8)

Poslať 18 Jún 2008, 11:54
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

gulas bol vychvalovany a kedze aj ja to mam blizko, staci termin a uvidime. prisiel by som, ked nie na pi - ne tak aspon na jednu noc zo soboty na nedelu.

Poslať 18 Jún 2008, 20:49
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Rad sa stretnem, tiez to nemam daleko, len ja uz som starsi, tak sa ma potom nelaknite :oops:
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

GiGi608 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
Urobil by sa gulasik

zas vas bude nafukovat :?: :lol:

Poslať 21 Jún 2008, 17:12
lednicky1 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

isiel by som rad, len mama ma nepusti. :( 14 years no ..
Berte prosim na mna ohlad, som zaciatocnik, este skoro nic neviem :)
Hram na Vintage V100 Les paul CS -> EMG 81/H3A, Gotoh tune-o-matic

Poslať 23 Jún 2008, 11:54
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

lednicky1 píše:
isiel by som rad, len mama ma nepusti. :( 14 years no ..

tak potom pockas este rok a potom ta snad uz pusti pod dozorom mariana :)

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie