Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie Absolvenstký koncert - Dano Šintál & Inner Motion

Absolvenstký koncert - Dano Šintál & Inner Motion

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

shino nováčik
nováčik

Srdecne vas pozyvam na moj absolventsky koncert, ktory sa uskutocni 3.6.2008 o 17.00 v MsKS Fontana. Podujal som sa tuto prilezitost ponat dost netradicne, vacsiu cast odohram s projektom Inner Motion(Rock,Progrock). Vsetci co si najdete cas a hlavne chut, urcite pridte :D Samozrejme, v Piestanoch som zabudol :oops:

Obrázok
be faithful in small things because it is in them that your strength lies

Poslať 19 Máj 2008, 20:43
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 19 Máj 2008, 21:03
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 19 Máj 2008, 21:45
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Ale nerobte si sliny, na tomto stagi projekt Inner Motion nebude hrat svoje veci :wink: Zial, nebolo casu na pripravu :oops:

Poslať 19 Máj 2008, 21:49
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

urmo píše:
Ale nerobte si sliny, na tomto stagi projekt Inner Motion nebude hrat svoje veci :wink: Zial, nebolo casu na pripravu :oops:

To je v pohode, ak tam aj zabludim, tak urcite nie za ucelom kritizovat taketo podujatie... :wink:

Poslať 19 Máj 2008, 23:17
shino nováčik
nováčik

marianguitar píše:
urmo píše:

To je v pohode, ak tam aj zabludim, tak urcite nie za ucelom kritizovat taketo podujatie... :wink:

ako som pisal, kazdy je vitany, o to viac ludia co sa hudbe rozumuju :) ak je kritika konstruktivna, tak preco nie 8) ale lepsie sa samozrejme pocuva chvala :twisted:

Poslať 02 Jún 2008, 18:23
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

UZ ZAJTRA! DON'T FORGET! :lol:

Poslať 03 Jún 2008, 20:18
lednicky1 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

kurnik, dnes sme boli v tej hnusnej bratislave, ja som vas zmeskal :evil: :evil: som sa tesil
Berte prosim na mna ohlad, som zaciatocnik, este skoro nic neviem :)
Hram na Vintage V100 Les paul CS -> EMG 81/H3A, Gotoh tune-o-matic

Poslať 03 Jún 2008, 20:21
spyros inventár
inventár

urmo píše:

Nemate nejake demo nahrate, by som popocuval, hlavne ked viem, ze si celkom ambiciozny na temu nahravanie :-D
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 04 Jún 2008, 15:29
shino nováčik
nováčik

spyros píše:
urmo píše:

Nemate nejake demo nahrate, by som popocuval, hlavne ked viem, ze si celkom ambiciozny na temu nahravanie :-D

nahravka mozno bude ale pravdepodobne len na nase ucely :D jednak tam bolo zopar kiksov a za druhe to neboli vlastne veci :( ale ako celok to dopadlo obstojne :)

Poslať 04 Jún 2008, 17:23
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Demače nejsu, svoje veci sa zacinaju este len teraz robit, doteraz sa cvičil koncik. Ktory bude len pre nase interne použitie radšej :wink:

Poslať 04 Jún 2008, 19:02
domáci pán
domáci pán

pocujte, urmo, neboli ste vasa kapela hrat cez vikend v sobotu hrat na ZUSke? lebo ja som nacvicoval s ucitelkou na ten moj klavirny koncert, a len som pocul sweet child o mine, tak som sa hned prestal sustredit na klavir, len som vas pocuval :D teda ak ste to boli vy.

Poslať 04 Jún 2008, 19:12
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

lednicky1 píše:
pocujte, urmo, neboli ste vasa kapela hrat cez vikend v sobotu hrat na ZUSke? lebo ja som nacvicoval s ucitelkou na ten moj klavirny koncert, a len som pocul sweet child o mine, tak som sa hned prestal sustredit na klavir, len som vas pocuval :D teda ak ste to boli vy.

v sobotu hravame...od 10 do 14. Takze je dost mozne ze si nas pocul, ale sweet child si naozaj nemohol pocut, to nehravame, to musela byt fatamorgana alebo niekto iny. :D

Poslať 04 Jún 2008, 19:14
domáci pán
domáci pán

urmo píše:
lednicky1 píše:

v sobotu hravame...od 10 do 14. Takze je dost mozne ze si nas pocul, ale sweet child si naozaj nemohol pocut, to nehravame, to musela byt fatamorgana alebo niekto iny. :D
ja chodievam od 14 do 17 teraz pred koncertom. tak to ste asi neboli vy. inac to musi byt super pocit hrat v kapele, nie? :twisted: viem ako si to uzivam ked nasi niesu doma, a troska dam kombo hlasnejsie, a hram s reprakmi :D

Poslať 04 Jún 2008, 19:29
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

lednicky1 píše:
urmo píše:
lednicky1 píše:

ja chodievam od 14 do 17 teraz pred koncertom. tak to ste asi neboli vy. inac to musi byt super pocit hrat v kapele, nie? :twisted: viem ako si to uzivam ked nasi niesu doma, a troska dam kombo hlasnejsie, a hram s reprakmi :D

No kapela je dobra, ale doma ked si sam je to lepsie. Aparat davam doma radsej tichsie, lebo ohucany byt neni dobre:-D

Ďalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie