Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie MusicReport session máj-2008 (ako bolo)

MusicReport session máj-2008 (ako bolo)

...informácie o festivaloch, koncertoch a iných akciách na ktorých by správny hudobník nemal chýbať

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Zdravím všetkých na tomto diskusnom fore. Pretože som si aj ja dovolil použiť firemný fotoaparátik a priblížiť všetkým atmosféru celej akcie vo Vysokých Tatrách, tak sem vyhadzujem vstupnú fotokoláž, ktorú som nazval: "Takto to vyzeralo okolo nás"... :)
Za perfektné prostredie, v ktorom sa session uskutočnila môžeme len podakovať Dušanovi Korýtkovi (spyrosovi), ze nas u seba na svojej chate FELICIA na uvedené skoro tri dni uchýlil, ostatne posúdte sami ako to tak krásne okoli vyzeralo: :shock:

Obrázok

V nasledujucej koláži skúsim priblížiť atmosféru rozbaľovania aparatúry a dovezených hudobných nástrojov v chate v spoločenskej miestnosti... 8)
Naposledy upravil marianguitar dňa 19 Máj 2008, 22:37, celkovo upravené 1

Poslať 19 Máj 2008, 12:00
V.I.P.
V.I.P.

Atmosféru príprav, rozkladania aparatúry, hudobných nástrojov a všetkého okolo toho som si dovolil zväčniť v tejto fotokoláži.... 8)
Miesto činu - spoločenská miestnosť chata FELICIA... :wink:

Obrázok

Poslať 19 Máj 2008, 14:16
Marián Psalman Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Pozdravujem všetkých aktérov stretnutia v penzione Felicia, ktorí oddýchnutí a novým elánom sa zapoja do diskusií na tomto fóre. Buď muzika. :)
Sme takí, akí sme!

Poslať 19 Máj 2008, 14:43
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

taktiez pozdravujem .. :wink: .. bolo uplne super .. od muziky cez partiu az po ubytovanie .. :lol: .. uz teraz sa dufam uvazuje nad zopakovanim .. :lol:

Poslať 19 Máj 2008, 14:44
V.I.P.
V.I.P.

Marián Psalman píše:
Pozdravujem všetkých aktérov stretnutia v penzione Felicia, ktorí oddýchnutí a novým elánom sa zapoja do diskusií na tomto fóre. Buď muzika. :)

Majco, gulasik si navaril vyborny, ani nikomu (z neho) nebolo zle.... :lol:

Poslať 19 Máj 2008, 14:47
V.I.P.
V.I.P.

Po rozložení všelijakých udelátiek sa mohlo začať hrať, predvádzať aj ukazovať.
Zlomok, s pestrej palety toho, čo všetko mohlo byť vidieť (aparatúra), vyskúšať a podebatovať o tom pripajam fotokoláž... :wink:

Obrázok
Naposledy upravil marianguitar dňa 19 Máj 2008, 15:05, celkovo upravené 2

Poslať 19 Máj 2008, 14:56
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

marianguitar píše:
Marián Psalman píše:

gulas bol super .. :lol:

Poslať 19 Máj 2008, 16:00
spyros inventár
inventár

marianguitar píše:

Okrem kuchara :-D

Ale ja som teda zjedol toho fajnoveho gualsika za 4, lebo aj v sobotu som si z neho uchmatol, ked som ho nahodou uvidel v chladnicke...
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 19 Máj 2008, 16:10
V.I.P.
V.I.P.

Zdanlivo nesúvisiace momentky vám možná pripomenú rôzne chvilky strávené na tejto akcii... :P :lol:
Prízvukoval by som vysmiateho a spokojného Martiana Psalmana alias "Mamuta" ako si stráži navareny guláš...8) Márne, na odbyt išiel ako lusk... :wink:

Obrázok

Poslať 19 Máj 2008, 16:44
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Pozeram, pozeram tie fotky a promo a uz teraz jasne lutujem, ze som tam nebol. Nabuduce budem uz mudrejsi :?
Celkom to muselo byt organizacne dost narocne, nie? A dat dokopy takyto ansabel, hmm, klobec dolu.
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 19 Máj 2008, 16:48
V.I.P.
V.I.P.

Lukas píše:
Pozeram, pozeram tie fotky a promo a uz teraz jasne lutujem, ze som tam nebol. Nabuduce budem uz mudrejsi :?
Celkom to muselo byt organizacne dost narocne, nie? A dat dokopy takyto ansabel, hmm, klobec dolu.

Co sa tyka tvojej neucasti, skoda, tvoja chyba, rozhodne. Ale aj tak bolo plno, aj ked tusim sa na poslednu chvilku nieco uvolnilo, tazko teraz povedat... :idea:
Co sa tyka zorganizovania, napad ako asi vies skrsol v hlavach mna, spyrosa a Mareka = styrioci vo february, ked som tu bol prvykrat a ked sme v podstate spustali spolupracu aj v rovine MusicReportu a nielen MusicMarketu.
Ja mozem vsetkym lem velmi moc podakovat za ucast a tesit sa zase niekedy nabuduce... :wink:
Konkretne ubytovanie za doslova "ludove ceny" zabezpecil sypros ako aj koncertik kapely s Popradu - v spolupraci s Michalom Dučákom, takže díki aj jemu a celej kapele. Marek Bino, tiež helfol nielen s prípravou mimo ale aj na mieste od obeda pri vykladaní a potom pri zabezpečovaní audio ukážiek na ZOOM H-4 a H-2 v priebehu akcie. Klobuk dolu pred sefkucharom Mamutom za uz vyssie viackrat spominany skvelý guláš, díki chalanom z trenčína (Maroš, Dušan) z BA (Rado, Jaro - mimochodom Jaro sa tu dnes zastavil a nejake veci na bicie kupil) ale fakt aj ostatnym... :shock:

Poslať 19 Máj 2008, 16:55
Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
Lukas píše:

Co sa tyka tvojej neucasti, skoda, tvoja chyba, rozhodne. Ale aj tak bolo plno, aj ked tusim sa na poslednu chvilku nieco uvolnilo, tazko teraz povedat... :idea:
Co sa tyka zorganizovania, napad ako asi vies skrsol v hlavach mna, spyrosa a Mareka = styrioci vo february, ked som tu bol prvykrat a ked sme v podstate spustali spolupracu aj v rovine MusicReportu a nielen MusicMarketu.
Ja mozem vsetkym lem velmi moc podakovat za ucast a tesit sa zase niekedy nabuduce... :wink:
Konkretne ubytovanie za doslova "ludove ceny" zabezpecil spyros = Dušan Korytko, ako aj koncertik kapely s Popradu - v spolupraci s Michalom Dučákom, takže díki aj jemu a celej kapele. Marek Bino, tiež helfol nielen s prípravou mimo ale aj na mieste od obeda pri vykladaní a potom pri zabezpečovaní audio ukážiek na ZOOM H-4 a H-2 v priebehu akcie. Klobuk dolu pred sefkucharom Mamutom za uz vyssie viackrat spominany skvelý guláš, díki chalanom z trenčína (Maroš, Dušan) z BA (Rado, Jaro - mimochodom Jaro sa tu dnes zastavil a nejake veci na bicie kupil) ale fakt aj ostatnym... :shock:

Ako som napisal, domyslam si ako vam asi bolo a ticho zavidim :)
Hlavne ze vam pri gryl pary nikto nezhorel :lol:
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 19 Máj 2008, 16:59
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Tak potom sup sem s nejakymi audio-video materialmi. Marek sa nejak detailnejsie vyzna v ZOOMkach handy recorderoch :?:

Poslať 19 Máj 2008, 17:01
V.I.P.
V.I.P.

juraj píše:
Tak potom sup sem s nejakymi audio-video materialmi. Marek sa nejak detailnejsie vyzna v ZOOMkach handy recorderoch :?:

Marek Bino = styrioci momentalne vypomaha ako dalsia sila v predajni IFM Melodia v Košiciach a ja som sa s nim dohodol, aby sa bližšie pozrel na tieto ručné rekordéry a niečo s nimi aj spáchal. On nejake ukážku už riešil aj v Košiciach, len tu nemam nejake linky, nech napiše on čo a ako, resp kde tie materialy najdes, ok?
Naposledy upravil marianguitar dňa 19 Máj 2008, 17:10, celkovo upravené 1

Ďalší

Späť na Festivaly, koncerty a iné hudobné akcie